nikaro-logo
دنبال چی میگردی؟
search icon

لیست باشگاه اسکیت در شهر مشهد

باشگاه اسکیت 

اسکیت یک ورزش جذاب و مهیج است که در میان کودکان و نوجوانان طرفداران زیادی دارد. ورزش اسکیت سبک‌های مختلفی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به اسکیت خیابانی یا فری استایل، اسکیت اگرسیو، اسکیت سرعت، اسکیت هاکی، اسکیت رولر و اسکیت نمایشی اشاره کرد. تفاوت این سبکها از یک طرف در تجهیزات مورد استفاده و از سوی دیگر در قواعد و قوانین حاکم بر این ورزش است. در صورتی که تمایل به یادگیری اسکیت دارید، گام اول پیدا کردن یک باشگاه اسکیت خوب با مربیان حرفه‌ای می‌باشد.

معرفی بهترین باشگاه‌ اسکیت

در این صفحه به معرفی بهترین باشگاه‌های اسکیت پرداختیم. کافی است فهرست باشگاه‌های اسکیت که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهر خود را ببینید. پیست اسکیت های معرفی شده همه جزو بهترین باشگاه‌ها هستند و می‌توانید با‌ توجه به موقعیت مکانی، مربیان مجموعه، ساعت کاری، شهریه و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین باشگاه‌های اسکیت در مشهد   

پیدا کردن بهترین باشگاه اسکیت در مشهد میتواند موضوعی چالش برانگیز باشد. به همین خاطر ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا ضمن معرفی باشگاه‌های ورزشی مختلف، بتوانید امتیاز آموزشگاه‌ها و نظرات کاربران را مشاهده کنید و انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.

در ادامه تعدادی از بهترین باشگاه‌های اسکیت در شهر مشهد را مشاهده می‌کنید:

آکادمی اسکیت آسا دارای 4 شعبه یا پیست اسکیت در بلوار سجاد، سلملن فارسی، قاسم آباد و الهیه می‌باشد. در این باشگاه اسکیت، آموزش تضمینی اسکیت پایـه و تکمیلی زیر نظر مربیان رسمی فدراسیون ( خانم - آقا ) همراه با کادری مجرب انجام می‌شود. تمامی آموزش‌ها در آکادمی تخصصی اسکیت آسا مطابق با استانداردهای فدراسیون اسکیت صورت می‌گیرد و کارکنان اسکیت آسا بهترین تجربه یادگیری اسکیت را ارائه می‌دهند.

آکادمی اسکیت تیزپا عضو رسمی هیات اسکیت خراسان می‌باشد. آموزش تخصصی اسکیت از مبتدی تا پیشرفته برای کودکان و بزرگسالان، زیر نظر مربیان برجسته و معتبر در باشگاه اسکیت تیزپا انجام می‌شود. از دیگر امکانات و خدمات آکادمی تیزپا می‌توان به مشاوره خرید لوازم اسکیت، پیست دارای پارکینگ اختصاصی، سکوی تماشاچی، بوفه و سرویس‌های بهداشتی اشاره کرد.

خانه اسکیت خراسان رضوی که همان فدراسیون اسکیت خراسان رضوی است و با عنوان خانه اسکیت سجاد یا باشگاه ورزشی اسکیتی ها نیز شناخته می‌شود، در مجموعه ورزشی سجاد واقع در خیابان حامد قرار دارد. آموزش اسکیت از پایه تا پیشرفته، محیط مناسب و امن جهت تمرین اسکیت، آموزش تخصصی به کودکان و بزرگسالان تحت نظر مربیان برجسته و معتبر، آموزش مبتدی، نیمه حرفه ای و حرفه ای، و مشاوره خرید لوازم اسکیت از جمله خدماتی است که خانه اسکیت خراسان رضوی ارائه می‌دهد.

آموزشگاه و پیست اسکیت سیمرغ در مساحت 1200 متر مربع، برای آموزش و تفریح علاقمندان به ورزش اسکیت در فضایی امن و مناسب طراحی شده است. آموزش در تمام گروه های سنی به صورت عمومی، نمیه خصوصی و خصوصی زیر نظر مربیان برتر خانم و آقای استان و تحت نظارت فدراسیون اسکیت ایران صورت می‌گیرد.

تجهیزات لازم برای ورزش اسکیت

ورزش اسکیت بر خلاف بسیاری از ورزش‌های دیگر که تجهیزات خاصی نیاز ندارند و شما با یک دست لباس و یک جفت کفش می‌توانید آن‌ها را انجام دهید، به تجهیزات خاصی نیاز دارد. البته برخی از باشگاه‌های اسکیت این تجهیزات را در اختیار شما قرار می‌دهند، اما غالبا تهیه این تجهیزات بر عهده خود شماست. از آن جایی که حفظ تعادل در ورزش اسکیت، به ویژه در شروع یادگیری دشوار است، ضروری است برای این ورزش تجهیزات ایمنی مناسب را تهیه کنید. تجهیزات اسکیت در درجه اول کفش اسکیت و سپس کلاه ایمنی، آرنج بند، مچ بند و زانو بند می‌باشد. قیمت کفش اسکیت از حدود 1 میلیون تومان شروع میشود و تا 5 میلیون تومان میرسد. دیگر تجهیزات ایمنی اسکیت بسته به کیفیت از حدود 500 هزار تومان تا 1.5 میلیون تومان هزینه خواهد داشت. 

شهریه کلاس اسکیت

شهریه کلاس اسکیت نیز در شهرهای مختلف متفاوت است. از سوی دیگر امکانات باشگاه اسکیت، برند بودن مجموعه، تعداد اعضای حاضر در کلاس، سطح آموزش از مبتدی تا حرفه‌ای، تعداد جلسات و رزومه مربیان در تعیین هزینه کلاس اسکیت نقش دارد. به طور کلی می‌توان گفت شهریه کلاس اسکیت از حدود 1 میلیون تومان به ازای یک ترم شروع می‌شود و می‌تواند تا 5 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. حداقل هزینه مربوط به سطح پایه و کلاس گروهی است و حداکثر هزینه مربوط به سطح آموزش خصوصی و کلاس نیمه خصوصی می‌باشد.

سخن آخر نیکارو 

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی، پیدا کردن یک مجموعه آموزشی مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست مراکز آموزشی را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت‌ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات مجموعه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین باشگاه‌های اسکیت در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس اسکیت را برای شما تسهیل میکند.

استعدادیابی

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...