سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستی ، از طریق دکمه زیر درخواستتو ثبت کن، ما کمکت می کنیم.

کلاس فوتفان

تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
17:30 الی 20:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
353

کلاس فوتفان

بازی های توپی و فوتبالی

فوتبال ویژه کودکان ۴ تا ۷ سال

روزهای زوج ساعت ۱۷/۳۰ الی ۱۹/۳۰ 
زمین چمن فضای باز، لادن 35 - نبش گلدیس 12 - دبستان مفاخر

روزهای فرد ساعت ۱۸/۳۰ الی ۲۰ 
داخل دانشگاه فرهنگیان، زمین چمن طبیعی

 فواید فوتبال برای بچه ها

  • کمک می کند تا بچه ها متناسب و سالم بمانند. فوتبال بازی کردن یک ورزش عالی است که سلامت قلبی عروقی را بهبود می بخشد، هماهنگی را بالا برده و قدرت و انعطاف پذیری را افزایش می دهد.
  • مشارکت در کار گروهی: بازیکنان فوتبال باید به عنوان یک تیم با هم کار کنند تا بتوانند موفق باشند. کار گروهی مهارتی ضروری برای موفقیت در مدرسه، کار و خانواده است!
  • مهارت های حرکتی درشت را بهبود می بخشد: این امر به خصوص برای بچه هایی که در این ناحیه ضعیف هستند بسیار مهم است. فوتبال باعث تقویت عضلات اصلی می شود که اجازه می دهد تا بچه ها بیشتر فعالیت فیزیکی داشته باشند و بنابراین سلامت تر باشند.
  • تقویت اعتماد به خود و عزت نفس: انجام ورزشهایی ، مانند فوتبال، کمک می کند تا بچه ها اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. آنها راحت تر چیزهای جدید یاد را می گیرند و در مقابل جمعیت انجام می دهند. البته گل زدن هم کمک می کند!
  • تعاملات اجتماعی را افزایش می دهد: از آنجایی که فوتبال یک ورزش تیمی است، بازیکنان نیاز دارند که به روش های مختلف با هم ارتباط برقرار کنند. بازیکنان همچنین باید یاد بگیرند که چگونه با هم کار کنند و به طور موثر ارتباط برقرار کنند تا به موفقیت برسند.
  • تمرکز را افزایش می دهد: بازی فوتبال تمرکز و توجه زیادی برای رسیدن به موفقیت احتیاج دارد. بازیکنان باید همیشه در طول بازی آگاه و هشیار باشند وگرنه  بازی ها و فرصتهای مهم را از دست می دهند.
  • مسابقه انگیزه و میل ایجاد می کند: هنگامی که به بچه ها انگیزه داده شده و هدایت می شوند، دانش آموزان و بزرگسالان موفق تری می شوند.
  • شامل اخلاق کاری و مسئولیت می شود: ورزشکار بودن نیازمند سطح مشخصی از مسئولیت نسبت به تیم ، مربیان و خودتان است. همچنین ورزش کردن نیازمند یک اخلاق کاری خوب است وگرنه موفق نخواهید شد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:مجموعه مادر و کودک پویا کودک
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:580,000تومان
قابل پرداخت:

580,000 تومان

کپی شد!