campain

درباره ما

تیمِ نیکارو (نام شرکت: نسل رویشِ فرصتِ ویستا) متولد شده تا به شما در جریانِ یادگیری کمک کنه. در فاز اول، هدف ما کمک به افرادیه که به دنبال انتخاب بهترین کلاس و آموزشگاه هستد. ما این امکان رو برای شما فراهم می‌کنیم تا با مقایسه و بررسی شرایط و امکانات آموزشگاه‌های مختلف، بهترین انتخاب رو داشته باشین. در حال حاضر بیش از 18000 آموزشگاه در شهرهای مختلف کشور با نیکارو همکاری می‌کنن. مهم نیست دنبال چه کلاسی هستین، ورزشی، هنری، آموزشی یا مهارتی. در نیکارو میتونین هر کلاسی که می‌خواین پیدا کنین و راحت و مطمئن به صورت آنلاین ثبت نام کنین.

ما یک تیم هستیم که هر روز با کلی چالش کوچک و بزرگ مواجه میشیم. اما با قدرت پشت هم ایستادیم و از همدیگه یاد میگیریم. ما درست در جریانِ یادگیری هستیم، شما چطور؟!

داستانِ نیکارو از کجا شروع شد؟

سه سال پیش فقط یک ایده بود، مثل قاصدکی که روی دوش یه کودک نشسته باشه. ما دور هم جمع شدیم که یه فضای آنلاین برای مادر و پدرها بسازیم تا راحت‌تر بتونن در مسیر یادگیری مهارتای کاربردی به فرزندانشون کمک کنن.  یکم که گذشت دیدیم این فقط نیاز کودکان نیست، همه آدما صرف‌نظر از سن و سال، دنبال یادگیری و پیشرفت هستن. برای همین سعی کردیم نیکارو بزرگتر بشه تا بتونه پاسخگوی نیاز افراد بیشتری باشه.

در حال حاضر نیکارو یک بستر جامع برای معرفی و ثبت نام کلاس‌های آموزشی در شهرهای مختلفه. در ثبت نام به روش سنتی، کاربران به دلیل نداشتن اطلاعات کافی ممکنه کلاس یا آموزشگاهی رو انتخاب کنن که ازش رضایت نداشته باشن. به همین خاطر ما اطلاعات کاملی از آموزشگاه و تجربیات کاربران قبلی آماده کردیم، تا شما هیچ دغدغه‌ای برای انتخاب درست کلاس یا آموزشگاه نداشته باشین.

اما؛ این تمام خواسته ما نبوده و نیست. مسیر رشد نیکارو در کنار شما ادامه داره و هدفمون اینه که در آینده بتونیم در کنار معرفی کلاس، به شما مشاوره کاری و تحصیلی هم ارائه بدیم.

نامِ ما، نگرشِ ما

ما در نیکارو اعتقاد داریم برای رسیدن به موفقیت باید از همون سال‌های اول زندگی مهارت های کاربردی و لازم رو یاد گرفت. بر مبنای همین دیدگاه بود که “نیکارو” برگرفته از “کار نیک” شکل گرفت تا به افراد کمک کنه مسیر زندگیشون رو بهتر بسازن.

این پلتفرم به زودی خدمات استعدادسنجی و استعدادپروری، معرفی و ثبت نام کلاس های آموزشی، ارائه کارنامه و بازخورد یادگیری دوره‌های آموزشی، امکان دسترسی به مراکز مشاوره و در نهایت هدایت تحصیلی و شغلی رو به شما ارائه میکنه.

نیکارو در فاز اول، پل ارتباطی بین آموزشگاه و متقاضیان شرکت در کلاس های آموزشیه.  تلاشمون اینه که بین عناصر فعال در اکوسیستم آموزشی کشور شبکه سازی کنیم.

در فاز دوم به همراستایی علایق و استعدادها و یادگیری مهارت‌های افراد فکر کردیم و استعدادسنجی و مشاوره تحصیلی – شغلی رو در خدماتمون گنجوندیم تا شما به صورت هدفمند و در راستای علایق و استعدادتون مهارت یاد بگیرین. 

ماموریت نیکارو

ماموریت نیکارو “تسهیل بستر یادگیری مهارت” برای عموم افراد جامعه است.

نیکارو یک پلتفرمه که مرجع معرفی، مقایسه و ثبت نام کلاس های آموزشیه و ما تلاش میکنیم ماموریتمون رو به بهترین نحو به سرانجام برسونیم. ما کلاس‌های مجازی و حضوری آموزشگاه‌ها رو معرفی کنیم، تا کاربران بر اساس فاصله مکانی، میزان رضایتمندی، مدرس، زمان و قیمت دوره‌ها انتخاب آگاهانه تری داشته باشن. 

برای تحقق اهداف این مسیر از جدیدترین دانش علوم رفتاری و فعالیت های کارشناسی دانش بنیان کمک‌ گرفتیم و خدمات استعداد سنجی و هدایتی تحصیلی – شغلی مبتنی بر هوش مصنوعی رو به شما عزیزان ارائه میدیم.

این کار با استفاده از آزمون های معتبر توصیفی و تفسیر داده هایی که نتایج رو با استاندارد مشاغل اونت یکپارچه سازی میکنه و همینطور با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته و هوشمند انطباق شغلی صورت میگیره.

چشم انداز نیکارو

چشم انداز ما ایجاد یک پلتفرم هدایت تحصیلی و شغلی مبتنی بر آموزش و یادگیری هدفمند هست. تلاش میکنیم تا با همراستایی استعدادها، علایق، مسیر تحصیلی و در نهایت جایگاه شغلی، رسیدن به موفقیت شغلی رو برای شما ساده‌تر کنیم.

ساختار فعلی جامعه و آموزش و پرورش، اتلاف انرژی و زمان بالا، و اثربخشی پایینی داره. مسیری که افراد برای رسیدن به دانشگاه طی میکنن یک مسیر طولانی و با بهره‌وری پایین هست و اغلب افراد دلشون میخواست فرصت بازگشت به گذشته رو داشته باشن. ما با تاکید بر یادگیری هدفمندِ مهارت که متناسب با استعداد افراد هست کمک میکنیم مسیر موفقیت برای اونا کوتاه‌تر بشه.

مطالعه روند تغییرات سطح دانش و مهارت افراد در طول زمان میتونه در برنامه‌ریزی ها و هدف‌گذاری های کلان آموزش آکادمیک و مهارت محور در سطح ملی هم موثر باشه.

تعهد نیکارو

همراه عزیز نیکارو! مرسی که به ما اعتماد کردی و تصمیم گرفتی آگاهانه مسیر آینده‌ات رو بسازی.
بهت قول میدیم که از اول تا آخر این مسیر همراهت باشیم.
به محض تکمیل فرم توسط شما، کارشناسان نیکارو باهاتون تماس میگیرن، برای شما پرونده تشکیل میدن، و در یک جلسه رایگان فرآیند استعدادسنجی و پرورش استعدادها رو براتون توضیح میدن.
بعد از معرفی شما به مرکز معتبر استعدادسنجی و شناسایی دقیق‌ توانایی‌ها و استعدادهاتون، به شما میگیم که برای شکوفا کردن این پتانسیل‌های درونی بهتره چه مهارت‌هایی رو یاد بگیرین و چه دوره‌هایی رو بگذرونین.
بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های مورد نیاز رو بهتون معرفی میکنیم و هر سه ماه یک بار مسیر رشدتون رو بررسی میکنیم و بهتون بازخورد میدیم.
نیکارو خودش رو متعهد میدونه که رسالتش رو به بهترین صورت انجام بده. رسالت نیکارو کمک به شماست تا با شناخت توانایی‌هاتون بتونین آینده روشنی برای خودتون رقم بزنین.

تیم نیکارو

تیم ما هر روز برای بهتر شدن تلاش میکنه تا بتونه خدمات شایسته‌تری به شما عزیزان ارائه بده. 

خدمات نیکارو

جامع و کاربردی

نیکارو یک مرجع کامل برای معرفی و ثبت نام کلاس‌های آموزشی علمی، مهارتی، ورزشی، هنری است و با آموزشگاه‌های بسیاری در سراسر کشور همکاری دارد.

حامی و هدفمند

نیکارو در راستای کمک به متقاضیان برای پیدا کردن بهترین کلاس‌ها، با آموزشگاه‌های مطرح و همچنین مؤسسات کمتر شناخته شده در شهرهای کوچک و بزرگ ایران همکاری می‌کند.

آسان و مطمئن

نیکارو این امکان را برای متقاضیان فراهم می‌کند که آموزشگاه‌های مختلف را مقایسه کرده و بهترین را انتخاب کنند. همچنین بستری شفاف برای ارائه گزارش به مدیران فراهم می‌کند.

هوشمند و سریع

به کمک نیکارو می‌توانید در کمترین زمان آموزشگاه‌های مختلف را از نظر امکانات بررسی کرده و به صورت آنلاین و با شناخت کامل در کلاس مورد نظرتان ثبت نام کنید.

مدیر آموزشگاه هستید؟
آماده همکاری با شما هستیم.

نیکارو با بیش از هزاران بازدید روزانه از سراسر ایران، بستری مناسب برای معرفی دوره‌های آموزشی شماست.  

نیکارو در سراسر کشور

0
مؤسسه آموزشی
0
شهر مختلف
0
دوره آموزشی

همکاران ما

در کادر پایین تعدادی از برجسته‌ترین و فعال‌ترین همکاران نیکارو را مشاهده می‌کنید.