استعدادیابی و ارزیابی شناختی نیکاروپلاس

یکی از زیبایی ­های جهان تفاوت­ هایی است که ما با هم داریم. یکی از جنبه­ ها، تفاوت در توانمندی های ذهنی است که هر یک از ما را از نظر استعداد و توانایی متمایز می­کند. اینکه ما درک کنیم از نظر توانمندی متفاوت هستیم خوب است اما بهتر آن است که ویژگی­ های ذهنی خود را نیز بدانیم. چرا که با شناخت از توانمندی ها و استعدادهای خود می توانیم از میزان آزمون و خطا در تجارب روزمره بکاهیم. ما تجارب بسیاری با آزمون و خطا بدست می آوریم اما گاهی این امر با هزینه های سنگین مادی و صرف زمان زیاد همراه است. مسیر استعداد سنجی می­تواند سبب بهینه شدن تلاش های افراد و حتی کمک به بهزیستی روانی باشد. با توجه بله اینکه امروزه می دانیم استعداد بصورت قابل توجهی تحت تاثیر محیط و شرایط است و علم به آن می­تواند سبب رشد توانایی ها با قرار دادن آنها در مسیر درست و ارائه آموزش های لازم  باشد.

نیکاروپلاس با همکاری متخصصین روانشناسی و علوم شناختی، با بهره ­گیری از آزمون ­های معتبر و روش ­های به­ روز بسته استعدادیابی و ارزیابی شناختی خود ارائه کرده است که به افراد کمک می کنند با آگاهی از توانایی­ ها و ظرفیت­ های ذهنی، مناسب ترین مسیر شغلی و تحصیلی خود را پیدا کنند و مسیر رسیدن به موفقیت را کوتاه نمایند.

برای اطلاعات کامل تر، ویدئو را تماشا کنید.

ارزيابي هاي شناختی برای استعدادیابی، مانند تست هاي ديگر روانشناسی نيستند كه محدود به قشر يا شخص خاصی باشند. جامعيت و در عين حال تفاسير مفصلی كه ميتوان ازين آزمون ها دريافت كرد بسيار ارزنده است كه در يك سازمان مانند مدرسه يا شركت كاملا قابل استفاده و مفيد است.

خرید پکیج استعدادیابی و ارزیابی شناختی نیکاروپلاس در چهار حالت امکان پذیر است، برای اطلاعات بیشتر و خرید پکیج استعدادیابی و ارزیابی شناختی نیکاروپلاس روی پکیج مورد نظر کلیک کنید:

قبل
بعدی

همه باهوش ها موفق نمیشن، خودشناسی نقطه شروع موفقیته

ما اینجا هستیم تا با ارائه یک پکیج کامل از مهمترین و کاربردی ترین تست های ارزیابی شناختی معتبر که برای کشف استعداد افراد 

به آنها نیاز داریم، به شما کمک کنیم تا:

  • تمام ابعاد پنهان شخیصتی خود یا فرزندتان را بشناسید،
  • توقعات خود را متعادل سازی کنید و به جای وقت گذاشتن روی نقاط ضعف، روی نقاط قوت شخصیتی تمرکز کنید و درآنها پیشرفت کنید،
  • و درنهایت با فراهم کردن شرایط و امکانات مناسب، بستر پیشرفت در مسیری که در آن استعداد دارید، به موفقیت برسید.

در واقع به جاي چند آزمون و يك نمره، از يك پكيج و چند نمره استفاده كنید!

چرا پکیج استعدادیابی نیکاروپلاس؟

مزیت های پکیج استعدادیابی و ارزیابی شناختی نیکارو، کوتاه و جامع

شخصی‌سازی شده

ارائه گزارش و تفسیر خلاصه و خاص برای هر شخص

کوتاه‌ترین زمان

نسخه ي ديجيتال و به تبع آن زمان كم برای انجام

چندرسانه‌ای

گزارش و تفسير متنی، صوتی و تصويری و ویدئویی

معتبر

غير وابسته به فرهنگ و دارای اعتبار جهانی و علمي

اهمیت پکیج استعدادیابی و ارزیابی شناختی نیکاروپلاس

به کمک تست های ارزیابی شناختی، به جای تمرکز روی نقاط ضعف، خود یا فرزندتان را بشناسید و با تمرکز بر نقاط قوت، وارد مسیر موفقیت بشوید.
البته لازم نیست سراغ همه‌ی تست های مختلف بروید و سردرگم شوید، ما در پکیج استعدادیابی نیکارو تمام تست های ضروری استعدادسنجی که تائیدیه های جهانی دارند را تطبیق فرهنگی داده‌ایم و میتوانیم به شما کمک کنیم با شناخت بهتر از خود یا فرزندتان، توقعات خود را با استعداد و توانمندی ها تطابق دهید تا در نهایت با انتخاب بهترین مسیر به موفقیت برسید یا از موفقیت و رضایت فرزندتان لذت ببرید.

مراحل پکیج استعدادیابی نیکاروپلاس
قدم اول: “داشتن يك ديد كلي نسبت به عملكرد براي تحليل رفتار”

چرا نميتوانم تمركز كنم؟ چرا حافظه ام برای اعداد خوب نيست؟ همه اين سوالات و دیگرسوالات مشابه پاسخ دارند و جوابشان با ارزيابي شناحتي امكان پذير است. همه ما نياز داريم كه علت رفتار ها و عملكرد هاي خوب و بد خود را بدانيم و اين قطعا قدم اول در هموار شدن مسير موفقيت است.

قدم دوم: “بهبود نقاط ضعف، تقويت نقاط قوت”

حالا كه متوجه شدم مشكلات رفتارم كجاست، مهم است كه بتوانم براي هر كدام راه حلي پيدا كنم. نقاط قوت تقويت ميشه و نقاط قوت رفع ميشه تا قدم بعدي.

قدم سوم: “رسيدن به حالت بهينه عملكردي”

وقتي نقاط قوت تقويت بشه و نقاط ضعف برطرف، فرد از لحاظ عملكردي به يك حالت بهينه ميرسد  وحالا با خيال راحت ميتواند بحث علايق را در تصميمات خود اتخاذ كند.

قدم چهارم: “پيدا كردن علايق بر اساس توانايي ها”

تصميم گيري بعد از رسيدن به حالت بهينه شناختي و عملكردي بسيار بسيار لذت بخش است، زيرا ابهامي كمي در انتخاب براي فرد وجود دارد. مثلا من وقتي ميدانم كه در محيط پر سر و صدا نميتوانم تمزكز داشته باشم، قاعدتا مسير تحصيلي و شغلي خود را بر اساس محيط هاي آرام تنظیم خواهم كرد.

قدم پنجم: “تصميم گيري صحيح و سريع با خطاي كمتر”

خب با تمام توصيفات قبل، كار من براي تصميم گيري و انختاب آسان تر شده و ازمون خطاي كمتري رامتحمل خواهم شد.

قدم ششم: “پيشرفت و شكوفايي”

در پايان با قدم گذاشتن در مسير صحيح و با در نظر گرفتن توانايي هاي بلقوه شناختي، پيشرفت روزانه را حس خواهم كرد و در زماني كمتر از موارد مشابه به نتايج بهتري خواهم رسيد.

خدمات نیکارو پلاس از نگاه کاربران

خدمات استعدادیابی و ارزیابی شناختی نیکاروپلاس برای مدارس و مدیران

ما برای توانمندسازی شاگردان شما برنامه های ویژه همراه با آفرهایی جذاب داریم. از جمله :

  • شخصی سازی دفترچه آزمون برای مدرسه شما
  • امکان اجرای آنلاین بدون نیاز به فضای مدرسه یا رفت و آمد دانش آموزان
  • دوره های مشاوره ویژه والدین که مدرسه شما را از دیگر مدارس متمایز می کند
  • آگاهی بخشی درمورد نقاط ضعف و قوت دانش آموزان به والدین و اولیای مدرسه
  • و…
    برای مشاوره رایگان فرم اطلاعات را کامل کنید.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید.

در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس میگیریم.

پیشینه پکیج استعدادیابی و ارزیابی شناختی نیکاروپلاس

نیکارو، از شرکت های عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی، با کمک متخصصان حوزه روانشناسی و علوم شناختی، در فاز اول فعالیت خود، پل ارتباطی بین کاربران و آموزشگاه ها را فراهم می کرد و در فاز دوم، با شناخت چالش های مهارت آموزی و استعدادیابی برای ورود به کلاس های آموزشی، تیمی از متخصصان روانشناسی و علوم شناختی تشکیل داد که با مطالعه روند تاریخی مطالعات روانشناختی، ارزیابی شناختی و استعدادیابی، معتبرترین آزمون های ارزیابی شناختی و کارکردهای مغز را مطابقت فرهنگی دادند و در قالب یک پکیج کامل از آزمون هایی که برای استعدادیابی و شناخت توانایی های ذاتی افراد نیاز است، ارائه کرده اند.

«درباره نیکارو»

سؤالات متداول

در این قسمت برخی از سوالات پرتکرار درباره پکیج استعدایابی نیکارو را پاسخ داده ایم؛ اگر سوال شما در این قسمت نیست از طریق قسمت پشتیبانی سایت، تلگرام، اینستاگرام یا واتس اپ نیکارو سوالات خود را مطرح کنید تا شما شما را راهنمایی کنیم.

آزمون در فاز اول به صورت حضوری برگزار میگردد و شركت در حال توسعه محصول به صورت آنلاين است

بله براي ثبت نام گروهي، تخفيف هم داريم.

محصول ما براي سنین بالای ۶ سال توسعه داده شده است.

سازمان ها شامل مدارس و انواع شركت ها با منابع انساني است كه ميتوانند از آزمون و نتايج آن بهره ببرند.

خير. شرايط خاصي نياز نيست اما بهتر است فرد  آزمون شونده از لحاظ جسمي و روحي در وضعيت خوبي باشد(خسته نباشد) و شب قبل خواب مناسبي داشته باشد.

نحوه پرداخت هزينه ي آزمون به صورت درگاه آنلاين مي باشد لذا قبل از ثبت نام كارت شتابي و رمز دوم را تهيه نماييد.

پس از نهايي كردن فرآيند ثبت نام، كارشناسان موسسه در اسرع وقت براي هماهنگي زمان انجام آزمون با شما تماس خواهند گرفت. به طور كلي امكان انجام آزمون در اكثر روز هاي كاري هفته غير از جمعه امكان پذير است.