nikaro-logo
دنبال چی میگردی؟
search icon

لیست آموزشگاه هوش و خلاقیت در شهر مشهد

آموزشگاه هوش و خلاقیت 

آموزشگاه هوش و خلاقیت همانطور که از نام آن مشخص است برگزارکننده کلاس‌های مختلف برای افزایش هوش و خلاقیت کودکان و نوجوانان است. این موسسات با هدف شناسایی و کشف توانایی‌های بالقوه کودکان و نوجوانان فعالیت می‌کنند و کمک می‌کنند افراد بهتر بتوانند در مسیر استعدادهای خود قدم بردارند. موسسات هوش و خلاقیت پس از کشف استعداد کودکان، با برگزاری کلاس‌های مختلف به بهبود هوش و خلاقیت کودکان در جنبه‌های مختلف برون فردی، درون فردی، بدنی - جنبشی، منطقی - ریاضی، موسیقیایی، کلامی - زبانی، تصویری - فضایی، و طبیعت گرا کمک می‌کنند. البته یک کلاس به تنهایی نمی‌تواند به تقویت وجه‌های مختلف هوش بپردازد، اما با ثبت نام فرزندان خود در کلاس‌های مختلف می‌توانید به تقویت هوش چندگانه او کمک کنید. 

معرفی بهترین آموزشگاه هوش و خلاقیت 

در این صفحه به معرفی بهترین آموزشگاه هوش و خلاقیت پرداختیم. کافی است فهرست آموزشگاه هایی که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه های ورزشی شهر خود را ببینید. آموزشگاه‌های هوش و خلاقیت معرفی شده همه جزو بهترین ها هستند و می‌توانید با توجه به موقعیت مکانی، دوره‌های در حال برگزاری، شهریه کلاس‌های هوش و خلاقیت و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین آموزشگاه هوش و خلاقیت در مشهد  

چنانچه برای پر کردن اوقات فراغت فرزندانتان به دنبال کلاس‌های تفریحی و در عین حال آموزنده هستید، ثبت نام در موسسات هوش و خلاقیت یک انتخاب عالی است. گرچه این موسسات فراتر از سرگرمی هستند و با هدف کشف استعداد و تقویت هوش چندگانه و خلاقیت کودکان و نوجوانان فعالیت می‌کنند. متاسفانه برخی از آموزشگا‌های هوش و خلاقیت از کیفیت مناسب برخوردار نیستند. استفاده از مدرسین کم تجربه ممکن است باعث دلسردی فرزندان از یادگیری بیشتر شود. ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا شما بهترین آموزشگاه هوش و خلاقیت در مشهد را مشاهده کنید، نظرات کاربران را درباره آموزشگاه بخوانید، رزومه مربیان مجموعه را بررسی کنید، از دوره‌های برگزار شده و کیفیت آن‌ها با خبر شوید، گالری تصاویر مجموعه را ببینید و سپس بر اساس موقعیت مکانی و بودجه مورد نظرتان، بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. 

انواع کلاس هوش و خلاقیت

کلاس‌های هوش و خلاقیت تنوع زیادی دارند و کودکان و نوجوانان می‌توانند برای بهبود هوش‌های چندگانه و افزایش خلاقیت در این کلاس‌ها شرکت کنند. از جمله کلاس‌های هوش و خلاقیت که برای سنین مختلف ارائه می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مسی پلی
  • بازی‌های آوازی و حرکتی
  • اوریگامی
  • روبیک
  • نقاشی و بازی با رنگ
  • رباتیک
  • چرتکه
  • بازی و ریاضی
  • دومینو
  • فوتفان

سخن آخر نیکارو

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه ها، پیدا کردن یک آموزشگاه مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست آموزشگاه ها را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات آموزشگاه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین آموزشگاه هوش و خلاقیت در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس‌های هوش و خلاقیت را برای شما تسهیل میکند.

استعدادیابی

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...