درباره ما

ما یک تیم هستیم که هر روز با کلی چالش کوچک و بزرگ مواجه میشیم. اما با قدرت پشت هم ایستادیم و از همدیگه یاد میگیریم. ما درست در جریانِ یادگیری هستیم، شما چطور؟!

داستان ما از کجا شروع شد؟

دو سال پیش فقط یک ایده بود، مثل قاصدکی که روی دوش یه کودک نشسته باشه. ما دور هم جمع شدیم که یه فضای آنلاین برای مادر و پدرها بسازیم تا راحت‌تر بتونن در مسیر یادگیری مهارتای کاربردی به فرزندانشون کمک کنن. 

یکم که گذشت دیدیم این فقط نیاز کودکان نیست، همه آدما صرف‌نظر از سن و سال، دنبال یادگیری و پیشرفت هستن. برای همین سعی کردیم نیکارو بزرگتر بشه تا بتونه پاسخگوی نیاز افراد بیشتری باشه.

در حال حاضر نیکارو یک بستر جامع برای معرفی و ثبت نام کلاس‌های آموزشی در شهرهای مختلفه. در ثبت نام به روش سنتی، کاربران به دلیل نداشتن اطلاعات کافی ممکنه کلاس یا آموزشگاهی رو انتخاب کنن که ازش رضایت نداشته باشن. به همین خاطر ما اطلاعات کاملی از آموزشگاه و تجربیات کاربران قبلی آماده کردیم، تا شما هیچ دغدغه‌ای برای انتخاب درست کلاس یا آموزشگاه نداشته باشین.

اما؛ این تمام خواسته ما نبوده و نیست. مسیر رشد نیکارو در کنار شما ادامه داره و هدفمون اینه که در آینده بتونیم در کنار معرفی کلاس، به شما مشاوره کاری و تحصیلی هم ارائه بدیم.

حالا اگه دنبال کلاس خاصی میگردین، بهتره به صفحه دوره‌های نیکارو سر بزنین.

تیم نیکارو

تیم ما هر روز برای بهتر شدن تلاش میکنه تا بتونه خدمات شایسته‌تری به شما عزیزان ارائه بده. 

خدمات نیکارو

جامع و کاربردی

نیکارو یک مرجع کامل برای معرفی و ثبت نام کلاس‌های آموزشی علمی، مهارتی، ورزشی، هنری است و با آموزشگاه‌های بسیاری در سراسر کشور همکاری دارد.

حامی و هدفمند

نیکارو در راستای کمک به متقاضیان برای پیدا کردن بهترین کلاس‌ها، با آموزشگاه‌های مطرح و همچنین مؤسسات کمتر شناخته شده در شهرهای کوچک و بزرگ ایران همکاری می‌کند.

آسان و مطمئن

نیکارو این امکان را برای متقاضیان فراهم می‌کند که آموزشگاه‌های مختلف را مقایسه کرده و بهترین را انتخاب کنند. همچنین بستری شفاف برای ارائه گزارش به مدیران فراهم می‌کند.

هوشمند و سریع

به کمک نیکارو می‌توانید در کمترین زمان آموزشگاه‌های مختلف را از نظر امکانات بررسی کرده و به صورت آنلاین و با شناخت کامل در کلاس مورد نظرتان ثبت نام کنید.

مدیر آموزشگاه هستید؟
آماده همکاری با شما هستیم.

نیکارو با بیش از هزاران بازدید روزانه از سراسر ایران، بستری مناسب برای معرفی دوره‌های آموزشی شماست.  

نیکارو در سراسر کشور

۰
مؤسسه آموزشی
۰
شهر مختلف
۰
دوره آموزشی

همکاران ما

در کادر پایین تعدادی از برجسته‌ترین و فعال‌ترین همکاران نیکارو را مشاهده می‌کنید

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید روی دکمه نارنجی پایین کلیک کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.