campain
campain
معرفی بهترین کلاس اسکیت مشهد

معرفی بهترین کلاس اسکیت مشهد

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس اسکیت مشهد میپردازیم. تاانتها همراه ما باشید.

آشنایی با انواع اسکیت ها:

۱) اسکیت فیتنس ، خیابانی، فری استایل

این اسکیت از جمله رایج ترین و معمولی ترین اسکیت های موجود است و برای لاغری و تفریح و حتی به عنوان وسیله نقلیه استفاده می شود و اسم رشته تخصصی آن فری استایل است.

برای خرید این اسکیت باید دقت کرد و از خرید مارک هایی که تقلب اسم مارک های معروف هستند جدا” خودداری کرد اسکیتی را که خریداری می کنید:الف: باید فک محکم و مناسبی داشته باشد و با دست جمع نشود.

ب:دارای چرخ و بلبرینگ های مناسبی باشد.

۲) اسکیتAggressive :

این رشته، رشته بسیار پرهیجان و پر تنوع که حوزه فعالیت بسیار زیادی دارد و نسبت به رشته های دیگر اسکیت از تکنیک های بالاتری برخورددار است. اسکیت های این رشته به صورتی طراحی شده که :

الف: چرخهای آن کوچکتر از بقیه اسکیت ها است..

ب: در فریم انها طراحی هایی به کار برده شده، که هم لبه هایی برای قرار گیری بر روی لبه های مختلف را داشته باشد و هم قسمتی که با آن بتمارک های معروف هستند جدا” خودداری کرد اسکیتی را که خریداری می کنید:

ج: این اسکیت بسیار محکم ساخته شده و کاملا” پای اسکیت باز را محافظت می کند.

د: سیستم چرخها به دو صورت است که یک سری از اسکیت ها،دوچرخ در اسکیت و ما بین تمام فریم وجود دارد که روی فریم حرکت می کندیا چهار چرخ می خورد که بعضی از اسکیت بازان بنابه تمایل به جای دو چرخ وسط از آنتی راکها استفاده می کند. آنتی راکها مانند چرخ هستند ولی با جسنی کاملا” شیبه فریم که ایجاد سرخوردن را داشته باشد. البته برای اطلاعات بیشتر در مورد این رشته می توانید از لینک اگرسیو دیدن به عمل اورید

۳) اسکیت سرعت Inline Speed :

این اسکیت مخصوص رشته سرعت و استقامت طراحی شده به دو نوع : ۵ چرخ و ۴ چرخ در بازار موجود است. البته اسکیت ۵ چرخ این رشته دیگر قدیمی شده و کمتر استفاده می شود. دراسکیت های ۵ چرخ این رشته اندازه هر چرخ از ۸۰ تا ۸۴ میلی متر بوده، ولی اسکیت های ۴ چرخ این رشته ۱۰۰ تا ۱۱۰ میلی متر است . فریم این اسکیت ها از آلیاژ بسیار سبک، کربن است. و بوت این اسکیت نیم ساق( مانند کفش کتانی) و از جنس کربن است. در کل ورزشکاران در این رشته باید از قدرت و توانایی خاصی برخوردار باشند ولی نسبت به دیگر رشته ها ازتکنیک کمتری برخوردار است و دارای تکنیک و تاکتیک های محدودی است.

معرفی بهترین کلاس اسکیت مشهد

۴)اسکیت هاکی:

این اسکیت از جهاتی شیبه اسکیت فینس است با این تفاوت که تمام چرم و تمام پارچه موجود می باشد و دو لبه بالایی بوت راحتی پای بازیکن را همراه دارد. این اسکیت ها به سیستم راکر مجهز است و مانور بسیار بالایی دارد.

۵)اسکیت رولر یا رینگ یا کواد:

این اسکیت به کلی با تمامی اسکیت های گفته شده تفاوت دارد. زیرا به صورت ۲ چرخ موازی جلو و ۲ چرخ موازی عقب است سیستم فریم این اسکیت نیز تفاوت دارد دارای رشته های نمایشی و سرعت می باشد.

۶) اسکیت نمایشی Inline Fiyore:

این اسکیت از نظر طراحی و استقامت منحصر به فرد است.دارای سه چرخ و یک تو(toe) می باشد. این اسکیت قابلیت راکر شدن دارد و تو(toe) آن حرکات Stopper و Pick طراحی شده است. بوت این اسکیت باید بسیار محکم بوده و بهتر است تمام ساق باشد و پای بازیکن را محکم بگیرد.فک این بوت باید آنقدر مقاوم بوده که با دست جمع نشود از خریدن بوت های نامناسب و ضعیف جدا” خودداری کنید. چون در حرکات نمایشی اولین ضربات در این بوت ها به مچ پای بازیکن آسیب میرساند. بوت این اسکیت ها در دو نوع چرم و جیر عرضه می گردد که داخل انها از فمهای چوبی یا کربنی استفاده شده است و بسیارسبک می باشد

معرفی بهترین کلاس اسکیت مشهد

پیست اسکیت آسا

مشاهده صفحه آموزشگاه


اسکیت وان

مشاهده صفحه آموزشگاه


آکادمی اسکیت بازان حرفه ای خراسان

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

اسکیت اگرسیو چیست ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.