campain
معرفی بهترین کلاس ژیمناستیک تهران

معرفی بهترین باشگاه ژیمناستیک تهران

باشگاه ژیمناستیک پاس پویا

ما در این مقاله به معرفی بهترین باشگاه ژیمناستیک تهران میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

ژیمناستیک

ژیمناستیک یکی از ورزش های پرطرفدار است که بسیاری از افراد برای آموزش آن تلاش می کنند در تهران باشگاه های زیادی وجود دارد که این ورزش را آموزش می دهند اما برخی از افراد هستند که به دنبال باشگاه های معتبر و خوب می گردند تا بتوانند به صورت حرفه ای این ورزش را انجام دهند به همین دلیل ما می خواهیم در این مطلب شما را با بهترین باشگاه های ژیمناستیک در تهران آشنا کنیم تا با آگاهی کامل در این کلاس ها شرکت نمایید و بتوانید به صورت حرفه ای ژیمناستیک را انجام دهید با ما همراه باشید و این مطالب مفید را مطالعه نمایید.

ژیمناستیک چیست؟

ورزش ژیمناستیک از جمله ورزش های آمادگی جسمانی می باشد که در آن حرکات به قدرت، انعطاف پذیری، چابکی، تعادل و هماهنگی اعضای بدن احتیاج دارد. این ورزش یکی از ورزش های المپیکی است که به سه صورت  ژیمناستیک هنری، ژیمناستیک ریتمیک، ترامپولین ارائه می شود و از نخستین دوره های المپیک تا به امروز در برنامه مسابقات وجود داشته است. این ورزش علاوه بر فواید جسمانی که دارد برای روح و فکر افراد نیز موثر است و یک ورزشی است که مناسب همه سنین می باشد.

فواید ژیمناستیک

ورزش ژیمناستیک فواید زیادی دارد که به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • موجب بالا رفتن اعتماد به نفس می شود.
 • موجب هماهنگی و تقویت عضلات می شود.
 • موجب افزایش مهارت های پیچیده بدن می شود.
 • افسردگی کاهش پیدا می کند.
 • موجب ایجاد نشاط و پویایی می شود.
 • موجب افزایش قدرت ذهنی می شود.
 • موجب سلامتی و تناسب اندام می شود.
 • محدودیت سنی ندارد و هر فردی با توجه به علاقه در هر سنی می تواند این ورزش را انجام دهد.

برای کلاس ژیمناستیک نیاز به راهنمایی دارید؟ اطلاعات خود را از طریق دکمه نارنجی رنگ پایین صفحه ثبت کنید. با شما تماس می‌گیریم.

کلاس ژیمناستیک

ژیمناستیک مشابه هر ورزش دیگری برای شروع باید تحت نظر مربی انجام شود تا آسیب های آن به حداقل برسد. به همین خاطر ضروری است این ورزش را حتما از کلاس ژیمناستیک آغاز کنید. ژیمناستیک ورزشی است که کودکان و بزرگسالان هر دو می‌توانند آن را آموزش ببینند و از مزایای آن استفاده کنند. البته بزرگسالان به هیچ عنوان نمی‌توانند به طور حرفه ای در این ورزش پیشرفت کنند، با این حال بسیاری از فواید ورزش ژیمناستیک در هر سنی قابل دستیابی است.

باشگاه ژیمناستیک کودکان تهران

اکثر باشگاه های ژیمناستیک در تهران و شهرهای دیگر، این روزش را برای سنین مختلف برگزار می‌کنند. اگر به دنبال ورزشی هستید که فرزندتان را در آن ثبت نام کنید تا هم روحیه بهتری پیدا کند و هم سلامت باقی بماند، باشگاه ژیمناستیک کودکان تهران برای او مناسب است. ژیمناستیک کودکان در سنین پایین معمولا هم در میان دختران و هم در میان پسران طرفدار دارد. بنابراین شما می‌توانید فرزندان خود را در باشگاه ژیمناستیک دخترانه یا باشگاه ژیمناستیک پسرانه ثبت نام کنید. در پاراگراف های بعدی به معرفی بهترین کلاس ژیمناستیک تهران پرداختیم.

باشگاه ژیمناستیک بزرگسالان تهران

نه فقط کودکان و نوجوانان، بلکه بزرگسالان نیز می‌توانند در باشگاه ژیمناستیک بزرگسالان تهران ثبت نام کنند.

بهترین زمان شروع ژیمناستیک برای بچه ها

برخی از باشگاه ها هستند که کودکانی که دو ساله می باشند را نیز در کلاس ها ثبت نام می کنند اما بسیاری از مربیان اعلام می کنند که بهترین زمان شروع ورزش ژیمناستیک برای بچه ها از سن 5 تا 6 ساله است زیرا که در این سن بچه ها می توانند  در برنامه های حرفه ای ژیمناستیک نیز شرکت کنند.

معرفی بهترین باشگاه ژیمناستیک تهران
معرفی بهترین باشگاه ژیمناستیک تهران

معرفی بهترین باشگاه ژیمناستیک تهران

در تهران باشگاه های زیادی وجود دارد اما برخی از باشگاه جز معتبرترین و بهترین می باشند به همین دلیل ما می خواهیم شما را با بهترین باشگاه ژیمناستیک در تهران آشنا کنیم. باشگاه معرفی شده یک باشگاه تخصصی ژیمناستیک و یک سالن ژیمناستیک مجهز است.

باشگاه ژیمناستیک پاس پویا
 • مدیریت: آقای حسن امیری
 • توضیحات: آکادمی ژیمناستیک پاس پویا در شهرک اکباتان تهران واقع شده است. پاس پویا تنها مرکز تخصصی در شمال و شمال غرب استان تهران است که دارای تجهیزات فوق حرفه ای و تخصصی مطابق با استانداردهای روز فدراسیون جهانی ژیمناستیک (FIG) می‌باشد.
 • . پیست فنر حرکات زمینی (درابعاد 12مترعرض و در 14متر طول) که این فنرها باعث جلوگیری از فشار های وارده در هنگام پریدن و دویدن به مفاصل و ستون فقرات میشود، ترامپولین به طول 10 متر، چاله ابر به ابعاد 16 متر مربع با عمق 1.5متر مربع در فضایی 600 متر مربعی با سقف بلند (۷ متر) و دارای هوا ساز و تهویه هوای مطبوع می‌باشد. 

 • قهرمانی در چندین دوره در مسابقات کشوری، قهرمانی در مسابقات ایروبیک در سطح کشوری، حضور در مسابقات جهانی پرتغال و کسب عنوان ششم جهان در رشته آکروباتیک ژیمناستیک، کسب عنوان قهرمانی در مسابقات کشوری رشته ژیمناستیک از افتخاراتی میباشد که این آکادمی با همکاری مربیان توانمند و با علم و دانش کسب کرده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه

سایر باشگاه های ژیمناستیک شهر تهران:

در لیست زیر به معرفی تعدادی از باشگاه های ژیمناستیک تهران می‌پردازیم:

نام آموزشگاه محدوده آدرس
باشگاه ژیمناستیک پاس پویا شهرک اکباتان
باشگاه ژیمناستیک اسپین زعفرانیه
باشگاه ورزشی قهرمانان شهدا عباس آباد
باشگاه ژیمناستیک فرمانیه فرمانیه
باشگاه ورزشی مرزداران بلوار مرزداران
باشگاه ورزشی آزادگان بزرگراه اشرفی اصفهانی
باشگاه ورزشی سالک خیابان ولیعصر
باشگاه ورزشی باران خیابان ولیعصر
باشگاه ژیمناستیک و یوگا ویوا فرمانیه

تا دیر نشده کشفش کن!

استعدادسنجی معتبر بر پایه علوم شناختی
ویژه ۶ تا ۱۶ سال
*برای مشاوره رایگان فرم رو پر کنین*
اجرا زیر نظر نیکارو، از شرکت های
عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی

ثبت نام کلاس ژیمناستیک

شما می‌توانید برای ثبت نام کلاس ژیمناستیک از طریق سایت نیکارو اقدام کنید و در دوره های فعال ثبت نام کنید. همچنین می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید تا شما را به بهترین مجموعه ها ارجاع دهیم.

قیمت کلاس ژیمناستیک کودکان تهران

قیمت کلاس ژیمناستیک کودکان تهران مشابه هر کلاس دیگری به فاکتورهای مختلف مثل محله باشگاه، سطح علمی مدرس، امکانات سالن ژیمناستیک و موارد دیگر بستگی دارد.

سن مناسب برای شروع ژیمناستیک

سن مناسب شروع ژیمناستیک 5 سال به بالا است و در این دوره تا سن 9 سالگی ژیمناستیک فقط باید جنبه بازی و تفریح برای کودک شما داشته باشد.

کودک شما نباید تمام روزهای هفته به تمرین بالای 2 ساعت بپردازد. این امر موجب خستگی بیش از حد و فشار بر صفحات رشد استخوان میشود هررشته ورزشی غیر از ژیمناستیک از این الگو پیروی میکند و نباید بیش از اندازه و حرفه  ای در سنین پایین به آن پرداخته شود.

بهترین زمان شروع کلاس آموزش ژیمناستیک کودکان

شما به راحتی می توانید کلاس آموزش ژیمناستیک کودکان را برای کودکانی با دو سال سن پیدا کنید، اما بسیاری از مربیان و متخصصین می گویند بهتر است برای شروع این کار منتظر باشید تا کودک شما 5 تا 6 سال سن داشته باشد تا در برنامه های حرفه ای ژیمناستیک شرکت کند.

ژیمناستیک کودکان برای 2-3 سال 

برای کودکانی با سن کمتر، مثلا 2 تا 3 سال، کلاس های مقدماتی ژیمناستیک کودکان باید با تمرکز بر روی ایجاد آشنایی با بدن و همچنین ایجاد علاقه به ورزش و فعالیت بدنی تشکیل شوند.

کلاس های ترکیبی والدین به همراه کودکان باید بر روی حرکاتی نظیر بالا رفتن از صخره، خزیدن بر روی زمین و پریدن باشد چرا که این حرکات برای کودکان 2 تا 3 سال مناسب هستند تا بتوانند تسلط بدنی مورد نیاز و اعتماد به نفس لازم را به دست بیاورند.

متاسفانه روند چاقی در جهان هر ساله سیر صعودی خود را به سرعت طی می کند و بیماری های مضمن مثل دیابت ، فشار خون ، چربی خون و… را با خود به همراه می آورد . برای فرار از چاقی بسیاری از افراد رژیم های غذایی مختلف ، قرص های لاغری و دارو های گیاهی را امتحان می کنند که در بسیاری از موارد نیز نتیجه بخش نخواهد بود .

واژه ژیمناستیک یک لغت یونانی به معنای هنر لخت می باشد . این ورزش یکی از اولین ورزش های وارد شده به المپیک می باشد .

در قدیم از ژیمناستیک بیشتر برای عضله سازی استفاده می کردند اما به مرور زمان کارایی آن تغییر کرد . این روز ها بیشترین تاثیر ژیمناستیک بر بدن برای لاغر کردن و خوش فرم کردن اندام می باشد.

3.4/5 - (14 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کشف ذهن کشف استعداد

استعدادسنجی معتبر بر پایه علوم شناختی

 ویژه ۶ تا ۱۶ سال

*برای مشاوره رایگان فرم رو پر کنین*
اجرای روند استعدادسنجی اصلی زیر نظر نیکارو، از شرکت های عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی