آغاز جشنواره کودک شاد و خلاق کلیک کنید
معرفی بهترین آموزشگاه های آشپزی در مشهد

معرفی بهترین آموزشگاه های آشپزی در مشهد

ما در این مقاله به معرفی بهترین آموزشگاه های آشپزی در مشهد میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

آشپزی

آشپری در کنار سایر فعالیت های روزمره یک خانوم خانه دار و یا حتی شاغل از اهمیت ویژه ای برخوردار است . در واقع امروزه آشپزی تنها برای رفع نیاز گرسنگی ؛ برای خیلی از افراد انجام نمیگیرد بلکه شوق آموزش هنر آشپزی است که مارا به سمت این حرفه سوق میدهد . شاید شما هم با دیدن تصویر جذاب یک سالاد یا دسر به فکر پخت و ساخت افتاده باشید . اما عدم توانایی شما در جهت تدارک دیدن این وعده غذایی بی سرانجام بوده و دست از تلاش کشیده اید . ما در این مقاله سعی داریم بهترین های این حرفه را به شما در شهر مشهد معرفی کنیم ؛ پس با ما همراه باشید .

در یک تعریف جامع، آشپزی یک هنر، تکنولوژی و مهارت برای فراهم آوردن غذا، با استفاده از گرما یا بدون آن میباشد.آشپزی یا در متون قدیمی خوالیگری، عمل آماده‌کردن مواد غذایی برای مصرف است. این اصطلاح معمولاً به معنی محدودتری به کار می‌رود، که اِعمال گرما به غذا برای تغییر شیمیایی طعم، بافت، ظاهر، یا خواص غذایی آن است. وقتی انسان در هزاران سال پیش آتش را کشف کرد، آشپزی ویژگی فرهنگی بسیار رایجی شد. هر کشور برای خود نوع خاصی از آشپزی را دارد که بسیار متنوع و گوناگون است. مثلاً کشورهای آسیای میانه غذاها و طرز پختشان شبیه هم است همین‌طور کشورهای اروپایی و آمریکایی.

پختن به روش‌های مختلفی که مواد غذایی را به کمک حرارت دادن، آماده خوردن می‌کنند گفته می‌شود. پختن مواد غذایی ممکن است در یک ظرف در بسته و تحت فشار به نام زودپَز انجام شود. این روش، سرعت پخت را افزایش می‌دهد و ویتامین‌های غذا نیز بهتر در آن باقی می‌مانند

بهترین آموزشگاه های آشپزی مشهد کجاست ؟

شاید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به دنبال پیدا کردن یک کلاس مناسب برای پرورش استعداد خود و یا فرزندتان باشید . و برای این انتخاب به دنبال بهترین آموزشگاه های سطح شهر مشهد میگردید .

ما در نیکارو بهترین آموزشگاه های کشور را به شما معرفی خواهیم کرد با ما همراه باشید .

معرفی بهترین آموزشگاه های آشپزی در مشهد

آکادمی پیشگامان

مشاهده صفحه آموزشگاه

  • هنر آشپزی و کیک و کاپ کیک در یک کلاس

آموزشگاه پیشگامان با برگزاری دوره های جذاب اموزش کوکی های قاب عکس ،اموزش کار با فوندانت ، پخت چند نوع کاپ کیک مختلف و … جایگاه مناسبی در میان سایر کلاسهای شیرین پزی در مشهد دارد . این اموزشگاه همچنین با برگزاری دوره های آشپزی پک آموزشی خود را کامل تر کرده است .


آموزشگاه آشپزی شاتوت

مشاهده صفحه آموزشگاه

  • توضیحات : هنر آشپزی ملل و سنتی

آموزشگاه شاتوت با برگزاری دوره های جذاب اموزش  آشپزی سنتی : شامل انواع پلو , خورشت , آش و … به همراه دوره خاص آشپزی ملل با منو غذاهای ترکی , عربی و هندی آماده تدریس به هنرجویان خود است . این آموزشگاه همچنین یک دوره فوق العاده جذاب در زمینه فست فود دارد . فست فود شامل انواع ساندویچ سرد و گرم , همبرگر , پیتزا , فینگر فود , روت و … است .


آموزشگاه آشپزی سارینا

مشاهده صفحه آموزشگاه

  • توضیحات : کلاس آشپزی ایرانی و فرنگی

آموزشگاه آشپزی سارینا با بهره گیری از منطقه مناسب برای دسترسی آسان هنر جویان عزیز ؛ امکان حضور شما را به راحتی فراهم کرده است . این آموزشگاه با پشتیبانی از تمامی دوره های آموزشی برای آشپزی میزبان علاقه مندان میباشد .
این موسسه دارای ۴ دوره اصلی آشپزی است که شامل : دوره آشپزیقنادیبیکرینوشیدنیست .
دوره اصلی این مجموعه شامل دو بخش میباشد , بخش اصلی آن مربوط به سرآشپزهای حرفه ای برای افتتاح مجموعه های رستوانی و بخش دیگر برای خانم های خانه داری که قصد حرفه شدن را دارند میباشد .
در این دوره مواد اولیه ۱۰۰% توسط آموزشگاه تهیه شده و هنرجو تنها به آموزش دیدن حرفه ای طی جلسات میپردازد . سرفصل های این دوره شامل کیک , دسر , فینگر فود و …   میباشد .
در دوره بیکری شما مرحله به مرحله با پخت نان آشنا میشوید . در این دوره شما با بخش های پایه , خمیرگیری , شناخت انواع آرد , پخت کیک , نان لایه ای و… آشنا خواهید شد .


آموزشگاه آشپزی دیانت

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه آشپزی جوانه گندم

مشاهده صفحه آموزشگاه

  • توضیحات : همه فنون در یک جا

کلاس آشپزی جوانه گندم با استفاده از دستور پختهای جذاب و به روز آماده آموزش به هنر جویان بخش آشپزی است و این آموزشگاه دوره های خاص آموزش کیک و کوکی ؛ شیرینی پزی و… را نیز در کارنامه خود دارد .


دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.