وبلاگ نیکارو

بهترین کلاس کامپیوتر مشهد

شاید بیان این جمله که آشنایی و استفاده از کامپیوتر، شرط لازم زندگی در دنیای کنونی است، کمی اغراق آمیز باشد؛ اما نگاهی گذرا به سیستم ها و وسایلی که به طور روزمرّه از آن استفاده می کنیم، تأییدی بر این گفته خواهد بود. سیستم های هوشمند کارت اعتباری، دانشگاه مجازی، کتاب های الکترونیکی، خریدهای آنلاین، تلفن های همراه، وسایل خانگی دیجیتال، دوربین های مگاپیکسلی، ساختمان های هوشمند و… تنها قسمت کوچکی از دنیای دیجیتال کنونی هستند که نیاز به استفاده و آشنایی با کامپیوتر را برای ما ملموس تر می سازند؛ اما گستردگی رشته کامپیوتر، در کنار تعدد و تنوع نرم افزار، سخت افزار و میان افزارهایی که مدام در حال تغییر، توسعه و به روزرسانی است، این مجال را به ما نخواهد داد تا بر همه زمینه های موجود در آن تسلط یابیم. از طرف دیگر، هیچ کس انتظار آن را ندارد که همه افراد به صورت حرفه ای و دانشگاهی، مسائل مربوط به دانش کامپیوتر را فرا گیرند. اما مشکل آن جاست که اکثر علاقه مندان به فراگیری دانش و مهارت کامپیوتر، نمی دانند از کجا باید این آموزش ها را آغاز کنند. به عبارت دیگر، چگونه می توان فهمید مهارت حاصل از این یادگیری، ما را در یافتن موقعیت های شغلی بهتر یاری می کند؟

ICDL، راه حل مناسبی برای حل این مسئله دارد؛ به طوری که با ارائه این استاندارد بین المللی، حداقل دانش و مهارت لازم را در به کارگیری کامپیوتر در اختیار افراد قرار می دهد.

شاید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به دنبال پیدا کردن یک کلاس مناسب برای پرورش استعداد خود و یا فرزندتان باشید . و برای این انتخاب به دنبال بهترین آموزشگاه های سطح شهر مشهد میگردید .

ما در این نیکارو بهترین آموزشگاه های کشور را به شما معرفی خواهیم کرد با ما همراه باشید .

به جمع هزاران آموزشگاه ثبت شده در نیکارو بپیوندید

ICDL در ایران

ثبت نام و دریافت کارت مهارت ICDL

زمانی که یک داوطلب، در دوره گواهی نامه ICDL/ECDL ثبت نام می کند، باید در 7 دوره آزمون مهارتی شرکت نماید. متقاضی برای به دست آوردن مدرک ICDL باید در امتحانات این هفت مهارت قبول شود. هر فرد بدون توجه به سن، جنس، تحصیلات، تجربه یا پیش زمینه، می تواند در این آزمون ها شرکت کند. این آزمون ها عبارتند از:

1. مفاهیم اساسی IT.

2. مقدمه ای بر ویندوز.

3. مقدمه ای بر Word (سطح متوسط – پیشرفته).

4. Excel (سطح متوسط – پیشرفته).

5. پایگاه های داده، مقدمه ای بر Access.

6. Power Point (سطح متوسط – پیشرفته).

7. خدمات اطلاعاتی شبکه – اینترنت و پست الکترونیک.

برای دریافت گواهی نامه ICDL، می توان همه مهارت ها را به یک باره و یا با فاصله زمانی گذراند؛ اما باید طی سه سال از زمان شروع اولین آزمون، تمام هفت دوره را با موفقیت سپری نمود. پس از اتمام موفقیت آمیز همه آزمون ها، داوطلب، گواهی نامه بین المللی – اروپایی کاربری کامپیوتر را دریافت می کند. دریافت گواهی نامه ICDL می تواند در کنار کسب مهارت IT، برای افراد جامعه، استانداردی برای آموزش در جامعه اطلاعاتی ارائه دهد و توسعه فن آوری اطلاعات در جامعه را تسهیل و تسریع نماید. امروزه، بیش از دو میلیون نفر در سراسر جهان، گواهی نامه ICDL/ECDL را دریافت نموده اند؛ مدرکی که در تمامی کشورهای عضو این سازمان، معتبر و شناخته شده است. مهارت های ICDL در نهایت سادگی، بسیار کاربردی هستند؛ به طوری که بعد از طی دوره و کسب مهارت لازم، صرف نظر از مسائل پیچیده فنی – مهندسی، در حد رفع نیازهای روزمرّه، انجام امور بانکی، جست وجوی اطلاعات و حتی بازی و سرگرمی، استفاده از کامپیوتر بسیار لذت بخش بوده، در اندک زمانی به ضرورتی در زندگی مبدل خواهد شد.

معرفی بهترین کلاس کامپیوتر مشهد

 کلاس کامپیوتر آژنگ 

 • مدیریت : خانم رمضان زاده
درباره موسسه :

در جامعه امروز اولین گام برای ورود به بازار کسب و کار حرفه ای آموزش مهارت های هفتگانه ICDL می باشد چرا که امروزه تمام شرکت ها و ادارات با کامپیوتر سروکار داشته و شما در هر سمت شغلی نیاز به یادگیری مهارت های ICDL نیز دارید.

پس اگر هنوز با آی سی دی ال آشنا نیستید و بدنبال کسب درآمد و هماهنگی با فناوری روز هستید همین امروز در دوره  ICDL  ثبت نام کنید.

یکی از پرطرفدار ترین دوره ها در مجتمع فنی و حرفه ای آژنگ دوره ICDL می باشد چرا که در آژنگ آموزش دوره ICDL را در محیطی حرفه ای و در کنار اساتید متخصص و با سابقه تجربه خواهید نمود.

فکر می کنم شما هم با ما موافق باشید که، با توجه به زیاد شدن تعداد  مراکز آموزش ICDL در مشهد  انتخاب یک آموزشگاه ICDL که علاوه بر معتبر بودن بتواند مدرک فنی حرفه ای و بین المللی ICDL هم ارائه بدهد، کار سختی است.

خبر خوب اینکه، شما همین الان در حال مطالعه یکی از صفحات  بهترین مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای مشهد هستید.

خبر خوب تر اینکه، شما با حضور در دوره آموزش ICDL جامع می توانید علاوه بر دریافت مدرک فنی حرفه ای ICDL ، بین المللی و داخلی، سطح توانایی های خود را به صورت غیر قابل باوری افزایش دهید و یک کارمند اداری حرفه ای تبدیل شوید.


معرفی بهترین کلاس کامپیوتر مشهد

کلاس کامپیوتر ابن هیثم

مشاهده صفحه آموزشگاه

 • مدیریت :جوانشیر
 • توضیحات :

مجتمع فنی و حرفه ای ابن هیثم در تاریخ  ۸۶/۹/۲۹ با هدف کمک به نظام آموزشی و پرورشی کشور جهت تقویت و ایجاد مهارتهای مورد نیاز برای پیاده سازی مفاهیم و علوم دانشگاهی در حوزه کسب و کار تاسیس گردید.  به همین منظور مجوز خود را از سازمان فنی و حرفه ای بعنوان اولین آموزشگاه در زمینه مهارت مهندسی صنایع و سیستم در کشور، دریافت و فعالیت خود را در استان خراسان رضوی، شهر مشهد آغاز نموده است.

مشتریان این آموزشگاه تمامی افراد علاقه مند به کسب علم و دانش همراه با مهارت، اعم از شاغلین، دانشجویان، فارغ التحصیلان، دانش آموزان و افراد جویای کار می باشند.

آموزشگاه کامپیوتر ابن هیثم بر این باور است که شناخت فرد از توانایی ها و استعدادهای ذاتی و پرورش قابلیتها همراه با آرمان های فردی پیش نیاز موفقیت است و توسعه بر محور دانایی شکل می گیرد . ارزشهای بنیادین مجموعه بعنوان راهنمای انتخاب و نحوه اجرای کلیه فعالیتهای خود قرار گرفته است. این ارزش ها عبارتند از:

۱-    حرکت در چارچوب قوانین و ضوابط سازمان های بالادست.

۲-    حرکت در مسیر توسعه فردی و کارراهه ی شغلی کارمندان و مشتریان

۳-    حرکت در مسیر سودآوری و بهره وری مجتمع و مشتریان


معرفی بهترین کلاس کامپیوتر مشهد

کلاس کامپیوترمدرسین

مشاهده صفحه آموزشگاه

 • مدیریت : آقای عبدالهی
 • توضیحات :

آموزش تخصصی
این آموزشگاه از بهترین و متخصص ترین مدرسین استفاده میکند تا شرکت کنندگان به صورت حرفه ای و اصولی آموزش ببینند.

ارائه مدرک
در پایان دوره ها مدرک رسمی و قابل ترجمه توسط سازمان فنی و حرفه ای ارائه میشود.

آمادگی ورود به بازار کار
با گذراندن کلیه آموزش های تخصصی آموزشگاه مدرسین، شرکت کنندگان آمادگی ورود به بازار کار را پیدا میکنند و با داشتن مهارت در کنار مدرک رسمی شانس خیلی خوبی برای پیدا کردن شغلی مناسب و موفقیت پیدا میکنند.

آموزش تخصصی برنامه نویسی
آموزش برنامه نویسی با بروزترین تکنولوژی های دنیا و جدید ترین ورژن های برنامه نویسی
برنامه های تحت وب
طراحی سایت
برنامه های موبایل و دسکتاپ

آموزش ها عمومی و سازمانی
ارتقا سطح عملی کارکنان شرکت های خصوصی ، دولتی ، خصولتی

ICDLمهارت های هفتگانه
مهارت های لازم برای شروع کار با ویندوز از ابتدا تا انتها شامل ویندوز، اینترنت، ورد، اکسل، اکسس، پاورپونت

کاربر نرم افزار اداری
بسته ویژه آموزش کامل آفیس مایکروسافت ویژه مدیران سطح بالا و حسابرسان مالی و برنامه نویسان حرفه ای


معرفی بهترین کلاس کامپیوتر مشهد

کلاس کامپیوتر شهریار

مشاهده صفحه آموزشگاه

 • مدیریت :محمد شاهی مقدم
 • توضیحات :

برگزاری دوره های آموزشی با ارائه گواهینامه معتبر بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور: واحد آموزشی شرکت بندرگاه الکترونیک شهریار شرق، با بیش از 10 سال سابقه آموزشی در رشته هایی همچون الکترونیک، کنترل ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و بازرگانی، مخابرات و … فعالیت دارد که هر رشته خود شامل زیرمجموعه هایی مانند دوره های تعمیر تلفن همراه ، سیستمهای ایمنی و حفاظتی، کامپیوتر، حسابداری و … می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به قسمت واحد آموزش مراجعه فرمائید.


معرفی بهترین کلاس کامپیوتر مشهد

کلاس کامپیوتر آنیما

مشاهده صفحه آموزشگاه

 • مدیریت : مهران عباس نیا طهرانی
 • توضیحات :

آموزشگاه فنی و حرفه ای آنیما  در محدوده وکیل آباد مشهد قرار گررفته است و آماده خدمت رسانی بو کودکان، نوجوانان و بزرگسالان است.

این آموزشگاه برگزار کننده دوره های:

کامپیوتر، icdl، برنامه نویسی شبکه، فتوشاپ (photoshop)، اتوکد (auto cad)، تری دی اس مکس (3ds max)
آشپزی، قنادی و شیرینی پزی، کافی شاپ، باریستا، بارتندری
عکاسی، نقاشی و طراحی
هتلدداری و گردشگری
فنی بیان، فنون مذاکره


معرفی بهترین کلاس کامپیوتر مشهد
 • مدیریت :اسماعیل زاده
 • توضیحات :

آموزشگاه کامپیوتر دهکده جهانی مشهد با دریافت مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از سال 1394 فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت میکند و هدف اصلی آن رساندن دانش‌پذیران به اهداف خود در زمینه مهارت آموزی است.

برگزاری دوره های icdl، فتوشاپ (photoshop)، پریمیر (premirer)، افتر افکت (after effrect)، ایلاستریتور (illustrator)، سخت افزار (assembly) و…


معرفی بهترین کلاس کامپیوتر مشهد

کلاس کامپیوتر پویندگان

مشاهده صفحه آموزشگاه

 • مدیریت : قدوسی
 • توضیحات :

آموزشگاه فنی و حرفه ای ارائه کننده مهارتهای فنی و حرفه ای ، مهارتهای شغلی و مهارتهای دیپلم

برگزار کننده دوره های icdl، طراحی و برنامه نویسی وب، فتوشاپ (photoshop)، تعمیرات تلفن همراه مقدماتی، تعمیرات تلفن همراه پیشرفته، حسابداری مقدماتی،

دریافت دیپلم آموزش و پرورش با کمترین زمان، به صورت غیر حضوری و آسان


معرفی بهترین کلاس کامپیوتر مشهد

کلاس کامپیوتر اساطیر

مشاهده صفحه آموزشگاه

 • مدیریت : حاتمی سید آباد
 • توضیحات :

گروه آموزشگاه های اساطیر دارای پروانه تاسیس از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همواره تلاش کرده است تا با ارایه آخرین روش های آموزشی و با استفاده از اساتید و پرسنل مجرب نیاز های موجود در جامعه را شناسایی کرده و همگام با آخرین استانداردهای مهارتی آن را به متقاضیان آموزش دهد. دپارتمان های آموزشی این مجموعه هر یک با بهره مندی از تیم علمی مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات کمک آموزشی در رشته های مختلف مشغول به خدمات آموزشی می باشند.

برگزاری دوره های:
دوره جامع سخنرانی حرفه ای و فن بیان
مهارت های دیپلم امور اداری
مهارت های هفتگانه ICDL
حسابداری مالی با رایانه
طراحی نما و دکوراسیون داخلی
طراحی گرافیک با فتوشاپ
نرم افزار Revit
آموزش تخصصی کورل دراو
مدیر آموزشگاه فنی و حرفه ای (بخش خصوصی)

ثبت نام کلاس ICDL در مشهد

ICDL، گواهی پایان موفقیت آمیز مهارت های رایانه ای پیشرو در جهان است. تا به امروز بیش از 14 میلیون نفر از برنامه های ICDL در بیش از 100 کشور از طریق بنیاد جهانی ICDL در بیش از 24000 مرکز تست های اعتبار سنجی شرکت داشته اند. دوره های ICDL مهارت ها و شایستگی های لازم را برای استفاده از رایانه و برنامه های رایج آن، آموزش می دهد؛ که این مجموعه طیف گسترده ای شامل مفاهیم کامپیوتر و فناوری اطلاعات می شود.

داوطلبان یادگیری ICDL بیشتر دوره های مربوط به الزامات آموزشی و حرفه ای و شغلی را فرا می گیرند و با استفاده از مدرک ICDL شما می توانید ثابت کنید که مهارت کافی در استفاده از عملکردهای اساسی و برنامه های اصلی کامپیوتر را بدست آورده اید.

معتبرترین آموزشگاه های کامپیوتر مشهد، با سالها تجربه در آموزش با کیفیت و صدور گواهینامه، تبدیل به قطب آموزش کامپیوتر در ایران و مرکز یاددهی و یادگیری ICDL جهانی شده است.

دوستان علاقه مند به شرکت در کلاس های آموزشی که امکان حضور در کلاس برایشان میسر نیست، می توانند در کلاس های آنلاین ICDL شرکت کنند.

به جمع هزاران آموزشگاه ثبت شده در نیکارو بپیوندید

لینک مرتبط :

درباره کلاسهای هنری بیشتر بدانیم :

معرفی کلاس زبان مشهد
معرفی بهترین آموزشگاه های آشپزی در مشهد
بهترین آموزشگاه های نقاشی مشهد
بهترین اموزشگاه خوشنویسی مشهد
معرفی بهترین اموزشگاه های خیاطی مشهد
معرفی بهترین آموزشگاه های موسیقی مشهد
معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد
معرفی کلاس هنرهای سنتی مشهد

درباره کلاسهای ورزشی بیشتر بدانیم :

معرفی بهترین باشگاه های والیبال در مشهد
بهترین کلاس شطرنج مشهد
معرفی بهترین باشگاه جودو مشهد
معرفی بهترین کلاسهای تنیس روی میز مشهد
معرفی بهترین کلاس یوگا مشهد
بهترین کلاس تیراندازی مشهد
معرفی بهترین باشگاه کشتی مشهد
معرفی بهترین باشگاه رزمی مشهد
معرفی باشگاه بولینگ مشهد
معرفی بهترین مدرسه فوتبال مشهد

برای کسب اطلاعات بیشتر معرفی و ثبت آموزشگاه خود در وب سایت نیکارو با ما در ارتباط باشید .