لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...
جستجوی آموزشگاه، باشگاه و ...

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...
جستجوی آموزشگاه، باشگاه و ...

لیست باشگاه های ماساژ در شهر بندرعباس

باشگاه ماساژ 

ماساژ را می‌توان نوعی نرمش آرامش بخش دانست که چند سالی است در ایران محبوبیت زیادی پیدا کرده است. گرچه نمی‌توان ماساژ را یک ورزش دانست، اما بی شک در دنیای پر تنش امروز، این نرمش نقش مهمی در سلامت و آرامش انسان‌ها ایفا می‌کند. بسیاری از سالن‌ها و مراکز ماساژ در کنار ارائه خدمات ماساژ برای مراجعین، خدمات آموزش ماساژ نیز ارائه می‌دهند. پس از آموزش دیدن و دریافت مدرک شما می‌توانید به عنوان ماسور در سالن ماساژ مشغول به کار شوید یا به طور مستقل فعالیت خود را آغاز کنید. البته ممکن است هدفتان از یادگیری ماساژ صرفا برای خودتان یا نزدیکانتان باشد. در هر صورت گام اول برای فعالیت در زمینه ماساژ، ثبت نام در یک باشگاه ماساژ معتبر است.

معرفی بهترین باشگاه‌ ماساژ

در این صفحه به معرفی بهترین باشگاه‌های ماساژ پرداختیم. کافی است فهرست باشگاه‌های ماساژ که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهر خود را ببینید. پیست ماساژ های معرفی شده همه جزو بهترین باشگاه‌ها هستند و می‌توانید با‌ توجه به موقعیت مکانی، مربیان مجموعه، ساعت کاری، شهریه و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین باشگاه‌های ماساژ در بندرعباس

ماساژ اگر به درستی انجام نشود، نه تنها فایده ای ندارد، بلکه ممکن است باعث بروز آسیب یا درد شود. به همین خاطر اگر به یادگیری ماساژ علاقه دارید و به آینده شغلی در این رشته فکر می‌کنید، بسیار مهم است که در یک آموزشگاه معتبر با اساتید حرفه‌ای ثبت نام کنید. پیدا کردن بهترین باشگاه ماساژ در بندرعباس میتواند موضوعی چالش برانگیز باشد. به همین خاطر ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا ضمن معرفی باشگاه‌های ورزشی مختلف، بتوانید امتیاز آموزشگاه‌ها و نظرات کاربران را مشاهده کنید و انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.

در ادامه تعدادی از بهترین باشگاه‌های ماساژ در شهر بندرعباس را مشاهده می‌کنید:

انواع ماساژ

ماساژ انواع مختلفی دارد. برخی از انواع ماساژ صرفا ماهیت آرامش بخش دارند و ماساژ ریلکسی نامیده می‌شوند، در حالی که برخی دیگر ماهیت درمانی دارند و اصطلاحا ماساژ تراپی نامیده می‌شوند. افرادی که مشکل جسمی خاصی ندارند و صرفا برای رفع خستگی و کسب آرامش به سالن ماساژ مراجعه می‌کنند، می‌توانند از خدمات ماساژ ریلکسی بهره ببرند. اما ماساژ درمانی باید تحت نظر پزشک و توسط ماساژ تراپیست انجام شود. ماساژ‌ها تنوع زیادی دارند و برخی از رایج‌ترین انواع ماساژ عبارتند از:

 • ماساژ ریلکسی
 • ماساژ ترکیبی: ترکیبی از ماساژ سر و صورت، پا و …
 • ماساژ عمیق: سبک‌های شیاتسو، دیپ تیشو، و تای سنتی
 • ماساژ ریکاوری ورزشی
 • ماساژ بامبو
 • ماساژ و بادکش
 • ماساژ آروماتراپی
 • ماساژ رفلکسولوژی یا بازتاب درمانی
 • ماساژ سر و صورت
 • ماساژ تایلندی
 • ماساژ سوئدی

شهریه کلاس ماساژ

شهریه کلاس ماساژ در شهرهای مختلف متفاوت است. از سوی دیگر امکانات باشگاه ماساژ، برند بودن مجموعه، تعداد اعضای حاضر در کلاس، سطح آموزش، تعداد جلسات و رزومه مربیان در تعیین هزینه کلاس ماساژ نقش دارد. همچنین نوع یا انواع ماساژی که در یک دوره آموزش ماساژ ارائه می‌شود، در تعیین قیمت کلاس ماساژ تأثیر دارد. به طور کلی می‌توان گفت هزینه کلاس ماساژ برای یک نوع ماساژ از حدود 2 میلیون تومان به ازای یک ترم شروع می‌شود و بسته به نوع ماساژ می‌تواند تا 4 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. به عنوان مثال هزینه کلاس ماساژ آروماتراپی از ماساژ رفلکسولوژی کمتر است. از سوی دیگر دوره‌های آموزش جامع ماساژ که چندین نوع ماساژ را در یک دوره آموزش می‌دهند، هزینه‌ای به مراتب بالاتر خواهند داشت. 

سخن آخر نیکارو 

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی، پیدا کردن یک مجموعه آموزشی مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست مراکز آموزشی را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت‌ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات مجموعه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین باشگاه‌های ماساژ در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس ماساژ را برای شما تسهیل میکند.

سوالات متداول

پس از پایان دوره ماساژ چه مدرکی دریافت میکنیم؟

show answershow answer

آیا با مدرک کاربر ماساژ میتوان سالن ماساژ تاسیس کرد؟

show answershow answer

هزینه شرکت در دوره های ماساژ چقدر است؟

show answershow answer

آیا برای یادگیری ماساژ به وسایل خاصی نیاز است؟

show answershow answer

آیا پس از شرکت در دوره های ماساژ میتوان وارد بازار کار شد؟

show answershow answer
tick-request-class

جستجو آموزشگاه یا باشگاه در نیکارو

tick-request-class

درخواست کلاس در نیکارو

tick-request-class

ارجاع شما به آموزشگاه

tick-request-class

مشاوره با آموزشگاه

tick-request-class

ثبت نام در کلاس

requestClassVector
اگر

کلاس مورد نظر خود را پیدا نکردید

فرم درخواست زیر را تکمیل کنید.

* شهر
* دسته بندی
عنوان کلاس
درخواست کلاس

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...