nikaro-logo
دنبال چی میگردی؟
search icon

لیست آموزشگاه گردشگری و هتلداری در شهر تهران

آموزشگاه گردشگری و هتلداری

حوزه گردشگری و هتلداری یکی از پرطرفدارترین و پر درآمد ترین حوزه‌های کاری در ایران و بسیاری از کشورهای دنیاست. تعداد بسیاری آموزشگاه گردشگری و هتلداری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای در شهرهای مختلف فعالیت دارند و دوره‌های هتلداری برگزار می‌کنند. در یک تعریف کلی، گردشگری و هتلداری به مجموعه مهارت‌هایی گفته می‌شود که هدف آن ایجاد حس رضایت و شادی در مسافران و گردشگران است. از برگزاری تورهای تفریحی و گشت‌های مختلف گرفته تا مدیریت بودجه، منوی غذای رستوران هتل، امکانات نظافتی هتل و بسیاری موارد دیگر، بخشی از حوزه گردشگری و هتلداری هستند.

معرفی بهترین آموزشگاه گردشگری و هتلداری

در این صفحه به معرفی بهترین آموزشگاه گردشگری و هتلداری پرداختیم. کافی است فهرست آموزشگاه‌های گردشگری و هتلداری که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهر خود را ببینید. آموزشگاه‌های گردشگری و هتلداری معرفی شده همه جزو بهترین‌ها هستند و می‌توانید با توجه به موقعیت مکانی، دوره‌های در حال برگزاری، شهریه دوره‌های مختلف و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین آموزشگاه گردشگری و هتلداری در تهران و شهرستان‌ها

گردشگری و هتلداری مانند رشته‌های هنری نیست که افراد برای سرگرمی سراغ یادگیری آن بروند. اکثر افرادی که در دوره‌های مختلف گردشگری و هتلداری ثبت نام می‌کنند، قصد دارند در داخل یا خارج کشور وارد بازار کار شوند و از این رشته کسب درآمد کنند. به همین خاطر بسیار مهم است که برای آموزش در این حوزه، بهترین آموزشگاه گردشگری و هتلداری در تهران و شهرستان‌ها را پیدا کنید. ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا شما بهترین آموزشگاه‌های گردشگری و هتلداری را مشاهده کنید، نظرات کاربران را بخوانید، گالری تصاویر آموزشگاه را ببینید و سپس بر اساس موقعیت مکانی و بودجه مورد نظرتان، بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. 

انواع دوره‌های گردشگری و هتلداری

در دوره‌های گردشگری و هتلداری هر آنچه برای پذیرایی با کیفیت و سرگرمی و تفریحات گردشگران مورد نیاز است، به شما آموزش داده می‌شود. از آموزش روابط عمومی و فن بیان برای کارکنان بخش پذیرش یا تورلیدرها گرفته، تا دوره‌های آشپزی سنتی، آشپزی ملل، شیرینی و دسر، قهوه و نوشیدنی‌های دیگر همه بخشی از دوره‌های گردشگری و هتلداری هستند. از دیگر انواع دوره‌های گردشگری و هتلداری می‌توان به دوره مدیریت هتل، دوره راهنمای عمومی گردشگری، راهنمای گردشگری محلی، راهنمای طبیعت گردی، راهنمای موزه و آموزش زبان تخصصی گردشگری و هتلداری اشاره کرد.

بازار کار گردشگری و هتلداری

بازار کار گردشگری و هتلداری وسیع است و حوزه زیادی از مشاغل را در بر می‌گیرد. از جمله موقعیت‌های شغلی گردشگری و هتلداری می‌توان به مدیریت هتل و بخش‌های مختلف آن، مدیریت رستوران، مدیریت تشریفات، فعالیت در موسسات گردشگری شامل لیدر تورهای طبیعت گردی، لیدر موزه، لیدر محلی گردشگران، متصدی لاندری، متصدی اماکن عمومی، متصدی آماده سازی غذا،شیرینی و دسر، متصدی کارهای پذیرایی در هتل و رستوران‌های بزرگ، صندوق داری هتل و رستوران، مهمانداری، پذیرش و رسپشن هتل، مدیریت کافی شاپ، تالار و رستوران اشاره کرد.

سخن آخر نیکارو

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه‌ها، پیدا کردن یک آموزشگاه مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه‌های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست آموزشگاه‌ها را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت‌ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات آموزشگاه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین آموزشگاه گردشگری و هتلداری در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس‌های گردشگری و هتلداری را برای شما تسهیل میکند.

استعدادیابی

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...