nikaro-logo
دنبال چی میگردی؟
search icon
آموزشگاه زبان آوا

آموزشگاه زبان آوا

verify-tik

مشاهده دوره ها

eye

74302 بازدید

marker

شهید بروجردی

درباره آموزشگاه:

مدیریت: خانم زهرا نصیری

آموزشگاه بمدت کوتاهی بدلیل جابجایی غیر فعال می باشند
آموزشگاه زبان آوا در شهرک شهید بروجردی تهران واقع شده است و با مدیریت سرکار خانم زهرا نصیری اداره می‌شود. این آموزشگاه با فراهم کردن امکانات پیشرفته و با بهره مندی از اساتید فرهیخته اقدام به برگزاری دوره های زبان انگلیسی نموده است. 

یادگیری یک زبان دوم مانند یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند زندگی شما را به روش های مختلفی ارتقا دهد و بر مواردی چون فرصت‌های شغلی، رشد و توسعه‌ی فردی ، روابط و حتی سلامتی شما اثرگذار باشد. اما ضرورت یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ قطعاً از اهمیت یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم زیاد شنیده اید. بدیهی است زبان انگلیسی یکی از موثرترین گزینه‌ها برای یادگیری زبان دوم است، زیرا از یک طرف اهمیت زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی روشن است و از طرف دیگر، منابع زیادی برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در دسترس هستند و آموزشگاه‌های زبان انگلیسی هم نسبت به بقیه زبان ها فراوان ترند.

زبان انگلیسی به همراه زبان‌های عربی، اسپانیایی، فرانسوی، چینی و روسی به‌عنوان یکی از ۶ زبان رسمی سازمان ملل معرفی شده است. در حال حاضراز جمعیت حدود ۷٫۵ میلیاردی جهان، بیش از ۱.۵ میلیارد نفر  به نوعی در حال استفاده کردن ازازبان انگلیسی هستند (سال میلادی ۲۰۲۰). تقریبا بیش از  نیمی از روزنامه‌های دنیا به زبان انگلیسی چاپ می شود. به علاوه  تمامی کشورها، زبان انگلیسی را  زبان رسمی کشورشان اعلام نموده اند. زبان انگلیسی در روابط سیاسی و تجاری  تمام دنیا ، به‌عنوان زبان مرسوم و زبان دوم مورداستفاده است. این دلایل و بسیاری دیگر مانند جنگ‌های جهانی و…باعث شدند تا زبان انگلیسی به‌عنوان زبان رسمی و بین‌المللی در کل دنیا شناخته شود. در واقع اهمیت یادگیری زبان انگلیسی بعد از چنگ جهانی دوم به شدت افزایش یافته است.

بر همین مبنا، حاضر شدن در مجامع بین‌المللی، از الزامات زندگی پیشرفته امروزی و از دلایل اصلی یادگیری زبان انگلیسی است. حتی در سفرهای خیلی عادی خارجی نیز مقدار کمی از مهارت زبان انگلیسی، می‌تواند بسیار کارایی داشته باشد. مشابه هر مهارت دیگری، شروع یادگیری از دوران کودکی می‌تواند بسیار مؤثر باشد. آموزشگاه زبان آوا کلاس های بسیار ویژه ای برای کودکان برگزار می‌کند و از بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در شهر تهران است.

جهت ارتباط با آموزشگاه از طریق واتس اپ اینجا را کلیک کنید.

دوره های فعال:

Family 1patrt 2 (girls) (f1b)

Topnotch 1A part 1

Topnotch 1Bpart 2

 

امتیاز ۴.۵ از ۵

star-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-full
star-emptystar-empty
آموزشگاه زبان آوا

مشاهده شماره تماس

آدرس:

اتوبان بعثت، شهرک شهید بروجردی

مدیر آموزشگاه هستید؟

آیا اطلاعات آموزشگاه صحیح است؟

درخواست مشاوره
آموزشگاه زبان آوا
آموزشگاه زبان آوا
آموزشگاه زبان آوا

نظرات:

۴.۵

از ۵
star-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-full

(میانگین امتیاز کاربران)

فضای آموزشگاه
۴.۶ از ۵
هدفمندی دوره ها
۴.۸ از ۵
رفتار پرسنل
۴.۴ از ۵
تجهیزات آموزشی
۴.۰ از ۵
امیرعباس

امیرعباس

۱۴۰۱/۱۰/۲۴

پاسخ
:)
کاربر

کاربر

۱۴۰۰/۱۱/۲۰

پاسخ
خوب بود ولی خیلی ارور می داد در یک جلسه من صدای معلمم را نداشتم
کاربر

کاربر

۱۴۰۰/۱۱/۱۹

پاسخ
عالی
کاربر

کاربر

۱۴۰۰/۱۱/۱۸

پاسخ
در ترم های قبل عمل کردن اموزشگاه تایم استاد فضای کلاس بسیار بهتر بود ولی از اینجا ب بعد عمل کرد استاد و فضا بسیار ناخوشایند و نا پسند‌بود
گفتگو مستقیم با آموزشگاه

گفتگو مستقیم با آموزشگاه

مقایسه

مقایسه

پشتیبانی

پشتیبانی

استعدادیابی

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...