nikaro-logo
دنبال چی میگردی؟
search icon
سوریاس مهر

سوریاس مهر

مشاهده دوره ها

eye

20748 بازدید

marker

نازی آباد

درباره آموزشگاه:

مدیریت: مهرداد خدامرادی

موسسه علمی آموزشی فرهنگی سوریاس مهر با نامه شماره ۱۱۳۷۴۳/۱۲۵ اداره مدارس غیردولتی و مشارکتهای مردمی آموزش و پرورش مورخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ مثبوت به شماره ۳۹۸۶۲ در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۹ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسیده است و در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ مجوز تاسیس آموزشگاه علمی آزاد پسرانه در مقطع ابتدایی و متوسطه اول در جلسه ۸۳۶ شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیر دولتی آموزش و پرورش را دریافت نموده و به عنوان موسسه علمی آموزشی مجاز تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش با هدف تاسیس شعب و ایجاد نمایندگی درسراسر کشور فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز کرده است.

بعد ها پس از ارائه خدمات آموزشی به مدارس دولتی،  غیر دولتی،  شاهد، هیئت امنایی، آموزشگاه های علمی آزاد و کانون های فرهنگی تربیتی و جلب رضایت خانواده ها، اولیاء مدارس و مدیران آموزشی بحمدلله توانست مجوز موافقت اصولی آموزشگاه علمی آزاد دخترانه را در مقطع ابتدایی و متوسطه اول در جلسه ۸۴۴ شورای نظارت برمدارس و مراکز غیر دولتی آموزش و پرورش دریافت نماید .

سوریاس موسسه ای است که در خصوص ارائه خدمات آموزشی غیر رسمی همچون تصویرگران خلاق و محاسبات ذهنی با چرتکه در راستای تقویت ذهن خلاق و هوش هیجانی فعالیت دارد. موسس و بنیان گذار اصلی سوریاس جناب آقای مهرداد خدامرادی فعالیت خود را در صنعت آموزشی ، بعنوان ناشر کتب آموزشی و ارائه خدمات در مدارس، مراکز آموزشی و فرهنگسرا ها  در سال ۱۳۹۱ شروع نموده است .

موسسه سوریاس مهر برگزار کننده کلاس های محاسبات ذهنی با چرتکه، تصویرگران خلاق، رباتیک، مکعب روبیک، اوریگامی، و دوره های پرورش خلاقیت، دارای شعبه در شش استان کشور و نمایندگی های فعال در سایر شهرهای کشور می‌باشد. موسسه علمی آموزشی سوریاس مهر مجری تخصصی کلاس های محاسبات ذهنی با چرتکه با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش و سابقه بیش از 6 سال فعالیت در مدارس و کانون های شهر تهران و شهرستان ها می باشد. موسسه سوریاس مهر افتخار بهره گیری از کادر و پرسنل مجرب و حرفه ای و بکارگیری معلمان شاغل در آموزش پرورش و همچنین معلمان آزاد گزینش و تایید شده آموزش و پرورش را دارد.

موسسه علمی آموزشی فرهنگی سوریاس متشکل از آموزشگاه‌های علمی آزاد و مجموعه انتشارات سوریاس در راستای توسعه اهداف اقتصادی کشور و عبور از شرایط به وجود آمده از ویروس کرونا، نسبت به ارائه خدمات غیرحضوری در زمینه فروش اینترنتی در فروشگاه سوریاس مارکت (sooryas.com) و آموزش آنلاین (online.sooryas.com) سعی در ایجاد یک تجربه خوب از خرید اینترنتی در کنار آموزش اثربخش نموده است. مدیران و کارشناسان مجموعه سوریاس با هدف خرسندسازی مشتریان و کاربران، طرح‌های فروش و درآمدزایی متنوعی ایجاد نموده‌اند تا در صورت عضویت کاربران امکان استفاده از طرح‌های فوق مهیا باشد.

امتیاز ۳.۸ از ۵

star-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-full
star-emptystar-empty
سوریاس مهر

مشاهده شماره تماس

آدرس:

نازی آباد، خیابان عراقی، خیابان اوجانی، پلاک ۹۷

مدیر آموزشگاه هستید؟

آیا اطلاعات آموزشگاه صحیح است؟

درخواست مشاوره
سوریاس مهر
سوریاس مهر
سوریاس مهر
سوریاس مهر
سوریاس مهر
سوریاس مهر
سوریاس مهر
سوریاس مهر
+2

نظرات:

۳.۸

از ۵
star-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-full

(میانگین امتیاز کاربران)

فضای آموزشگاه
۳.۵ از ۵
هدفمندی دوره ها
۳.۸ از ۵
رفتار پرسنل
۴.۰ از ۵
تجهیزات آموزشی
۳.۹ از ۵
مهرنوش خدیوی

مهرنوش خدیوی

۱۴۰۲/۰۵/۱۹

پاسخ
پسر من سال اول تحصیلی اش را به پایان رساندت و‌وارد سال دوم خواهد شد، آیا در این زمان باقی مانده تا شروع سال تحصیلی جدید، می تواند آموزش چرتکه را شروع کند؟
پشتیبانی نیکارو محمدمهدی داورپناه

پشتیبانی نیکارو محمدمهدی داورپناه

۱۴۰۲/۰۵/۲۱

سلام مهرنوش عزیز ، با تماس گرفتن به این شماره میتونی با خود مجموعه ارتباط بگیری و سوالاتتو ازشون بپرسی . شماره آموزشگاه : 09123785537
زهره جهانگیرخانی

زهره جهانگیرخانی

۱۴۰۲/۰۳/۰۶

پاسخ
درباره کلاس های چرتکه هشت و نه سال و اینکه چه روزایی هست و هزینه کلاس
مریم پیمان سپهر

مریم پیمان سپهر

۱۴۰۲/۰۲/۲۰

پاسخ
میخواستم هزینه کلاس را بپرسم
مریم پیمان سپهر

مریم پیمان سپهر

۱۴۰۲/۰۲/۲۰

پاسخ
میخواستم هزینه کلاس را بپرسم
گفتگو مستقیم با آموزشگاه

گفتگو مستقیم با آموزشگاه

مقایسه

مقایسه

پشتیبانی

پشتیبانی

استعدادیابی

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...