nikaro-logo
دنبال چی میگردی؟
search icon

لیست باشگاه والیبال در شهر تهران

باشگاه والیبال 

والیبال یک ورزش تیمی، رقابتی و جذاب است که هم در سالن سرپوشیده و هم در فضای آزاد مانند ساحل قابل انجام است. ورزش والیبال نیز مانند فوتبال از محبوبیت زیادی در میان مردم برخوردار است و در بسیاری از کشورهای دنیا، به ویژه شرق آسیا، برزیل و ایتالیا بازی می‌شود. ورزش والیبال محدودیت سنی خاصی ندارد و به تجهیزات زیادی هم نیاز ندارد، بنابراین به راحتی می‌توان این ورزش جذاب را انجام داد. در صورتی که قد مناسبی برای ورزش والیبال دارید (حداقل قد مناسب برای والیبال در سطوح بین المللی، قد 180 برای خانم‌ها و 195 برای آقایان است. البته برای سنین کمتر بالطبع این عدد کمتر خواهد بود) و به آن علاقمند هستید،  بهترین راه، ثبت نام در یک باشگاه والیبال حرفه‌ای با مربیان خوش سابقه است. به مرور زمان و با تمرین مستمر می‌توانید در این ورزش تیمی جذاب پیشرفت کنید.

معیارهای انتخاب کلاس والیبال

برای انتخاب یک باشگاه والیبال خوب باید چندین نکته را مورد توجه قرار دهید، در غیر این صورت نه تنها ممکن است هزینه زیادی صرف کنید و یادگیری کافی نداشته باشید، بلکه امکان بروز آسیب یا مشکلات سلامتی نیز برای شما وجود دارد. به همین خاطر بسیار مهم است که در انتخاب کلاس والیبال، موارد خاصی را مد نظر قرار دهید. یکی از مهم‌ترین نکات در انتخاب کلاس والیبال، توجه به مربیان مجموعه است. آیا یک مدرسه والیبال از مربیان حرفه‌ای و با سابقه بهره می‌برد؟ آیا این مربیان سر تمرینات حضور دارند یا کار را به دستیارانشان می‌سپارند؟ به ازای چه تعداد ورزشکار یک مربی یا دستیار وجود دارد؟  حتما در انتخاب یک باشگاه والیبال خوب به این موضوع توجه کنید. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، وجود کادر درمان حین تمرین است تا در صورت بروز آسیب، سریعا اقدامات لازم را انجام دهند. مورد مهم دیگر داشتن تیم است. بسیاری از باشگاه‌های والیبال تیم‌های قوی دارند یا با برگزاری آزمون‌های انتخابی، شاگردان با استعداد را به تیم‌های ملی معرفی می‌کنند، اما تمام مدارس والیبال این کار را انجام نمی‌دهند. علاوه بر این موارد، موضوعاتی مانند زمان‌بندی کلاس‌ها، موقعیت مکانی، شرایط و امکانات سالن والیبال، و مدیریت مجموعه از معیارهای انتخاب کلاس والیبال است.

معرفی بهترین باشگاه‌ والیبال

در این صفحه به معرفی بهترین باشگاه‌های والیبال پرداختیم. کافی است فهرست باشگاه‌های والیبال که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهر خود را ببینید. مدارس والیبال معرفی شده همه جزو بهترین باشگاه‌ها هستند و می‌توانید با‌توجه به موقعیت مکانی، مربیان مجموعه، ساعت کاری، شهریه و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین باشگاه‌های والیبال در تهران و شهرستان‌ها   

پیدا کردن بهترین باشگاه والیبال در تهران و شهرستان‌ها میتواند موضوعی چالش برانگیز باشد. به همین خاطر ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا ضمن معرفی باشگاه‌های ورزشی مختلف، بتوانید امتیاز آموزشگاه‌ها و نظرات کاربران را مشاهده کنید و انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.

در ادامه تعدادی از بهترین باشگاه‌های والیبال در شهر تهران را مشاهده می‌کنید:

آکادمی والیبال برگشادی برگزارکننده دوره های آموزش والیبال آقایان از مبتدی تا حرفه ای برای تمامی رده های سنی میباشد. این باشگاه والیبال در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان فعالیت دارد و در تمامی مسابقات استان تهران شرکت میکند. آکادمی والیبال برگشادی دارای 4 شعبه در نقاط مختلف تهران شامل میدان آزادی، اتوبان ستاری، میدان صنعت، و سیمون بولیوار میباشد.

آکادمی والیبال آتان دارنده ۴ سال قهرمانی استان تهران، برگزارکننده آموزش تخصصی والیبال از پایه تا بزرگسال میباشد. آکادمی والیبال آتان دارای 3 شعبه در جنت آباد مرکزی، شهرک راه آهن و شهرک غرب میباشد.

شهریه کلاس والیبال

شهریه کلاس والیبال در شهرهای مختلف متفاوت است. از سوی دیگر امکانات باشگاه والیبال، برند بودن مجموعه، داشتن یا نداشتن تیم، سطح آموزش از مبتدی تا حرفه‌ای، تعداد جلسات و رزومه مربیان در تعیین هزینه کلاس والیبال نقش دارد. به طور کلی می‌توان گفت شهریه کلاس والیبال از حدود 1 میلیون تومان به ازای یک ترم شروع می‌شود و می‌تواند تا 3 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. البته این شهریه غالبا در مورد باشگاه‌های والیبال برند که دارای تیم‌های قوی هستند صدق می‌کند. در صورتی که هدفتان از ثبت نام در کلاس والیبال صرفا سرگرمی است و به دنبال یادگیری حرفه‌ای این ورزش نیستید، می‌توانید از مدارس والیبال با هزینه پایین‌تر استفاده کنید. این هزینه در شهرهای کوچک‌تر به مراتب کمتر است.

سخن آخر نیکارو 

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی، پیدا کردن یک مجموعه آموزشی مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست مراکز آموزشی را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت‌ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات مجموعه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین باشگاه‌های والیبال در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس والیبال را برای شما تسهیل میکند.

استعدادیابی

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...