nikaro-logo
دنبال چی میگردی؟
search icon

لیست باشگاه تنیس در شهر تهران

باشگاه تنیس 

می‌توان گفت هر ورزشی از بی تحرک بودن مفیدتر است، اما تنیس از آن ورزش هایی است که فواید بسیار زیادی برای بدن دارد و بسیاری از پزشکان این ورزش را توصیه می‌کنند. ورزش تنیس در سلامت قلب و عروق، رشد و تقویت عضلات، افزایش تعادل و هماهنگی بدن، و بهبود تفکر استراتژیک و تاکتیکی نقش دارد. تنیس در فضاهای مختلف قابل انجام است، از این رو زمین تنیس دارای 4 نوع زمین خاکی یا تنیس خاکی، زمین چمن، سالن تنیس یا Indoor، و زمین آسفالت (نوع بسیار نرم آسفالت ورزشی) هارد کورت Hard Court می‌باشد. در صورتی که تمایل به یادگیری تنیس دارید، گام اول پیدا کردن یک باشگاه تنیس خوب با مربیان حرفه‌ای می‌باشد.

معرفی بهترین باشگاه‌ تنیس

در این صفحه به معرفی بهترین باشگاه‌های تنیس پرداختیم. کافی است فهرست باشگاه‌های تنیس که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهر خود را ببینید. زمین‌ تنیس های معرفی شده همه جزو بهترین باشگاه‌ها هستند و می‌توانید با‌ توجه به موقعیت مکانی، مربیان مجموعه، ساعت کاری، شهریه و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین باشگاه‌های تنیس در تهران و شهرستان‌ها   

پیدا کردن بهترین باشگاه تنیس در تهران و شهرستان‌ها میتواند موضوعی چالش برانگیز باشد. به همین خاطر ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا ضمن معرفی باشگاه‌های ورزشی مختلف، بتوانید امتیاز آموزشگاه‌ها و نظرات کاربران را مشاهده کنید و انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.

در ادامه تعدادی از بهترین باشگاه‌های تنیس در شهر تهران را مشاهده می‌کنید:

در آکادمی تنیس اسماعیل صدری، شما می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن میتونید تنیس یاد بگیرید. آموزش تخصصی و آکادمیک تنیس زیر نظر مربیان درجه یک بین‌المللی و فدراسیون تنیس ایران در این مجموعه حرفه ای به صورت گروهی و خصوصی برگزار می‌شود.

شهریه کلاس تنیس

تنیس از آن ورزش هایی است که اگر بلد باشید می‌توانید به صورت ساعتی زمین تنیس کرایه کنید و با همراه خود ورزش کنید. هزینه کرایه زمین تنیس به ازای یک ساعت از 70 هزار تومان شروع می‌شودو می‌تواند تا 200 هزار تومان نیز برسد. این هزینه در شهرهای کوچک‌تر به مراتب کمتر است. شهریه کلاس تنیس نیز در شهرهای مختلف متفاوت است. از سوی دیگر امکانات باشگاه تنیس، برند بودن مجموعه، سطح آموزش از مبتدی تا حرفه‌ای، تعداد جلسات و رزومه مربیان در تعیین هزینه کلاس تنیس نقش دارد. به طور کلی می‌توان گفت شهریه کلاس تنیس از حدود 1 میلیون تومان به ازای یک ترم شروع می‌شود و می‌تواند تا 3 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. البته در صورتی که بخواهید این ورزش را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید و تجهیزات تنیس مانند کفش مخصوص تهیه کنید، این هزینه به مراتب بالاتر خواهد بود.

سخن آخر نیکارو 

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی، پیدا کردن یک مجموعه آموزشی مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست مراکز آموزشی را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت‌ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات مجموعه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین باشگاه‌های تنیس در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس تنیس را برای شما تسهیل میکند.

استعدادیابی

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...