لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...
جستجوی آموزشگاه، باشگاه و ...

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...
جستجوی آموزشگاه، باشگاه و ...

لیست باشگاه های کیک بوکسینگ در شهر تهران

در حال بارگذاری نتیجه جستجو...

باشگاه کیک بوکسینگ 

کیک بوکسینگ یک رشته ورزشی محبوب و پر طرفدار است که بر حرکات قدرتمند تأکید دارد و در گروه ورزش‌های رزمی قرار میگیرد. این ورزش جذاب ترکیبی از رشته‌های بوکس، تکواندو، و موی تای می‌باشد. یکی از اهداف این ورزش مشابه هر ورزش رزمی دیگر، افزایش آمادگی جسمانی و دفاع از خود است. ورزش کیک بوکسینگ به دلیل ماهیت رزمی نیاز به تجهیزات حفاظتی مانند دستکش بوکس، محافظ روی پا، ساق بند، و کلاه ویژه بوکس دارد. برای به دست آوردن تعادل، قدرت و چابکی بهتر، کیک بوکسینگ را می‌توان پادشاه ورزش‌ها دانست. در صورتی که می‌خواهید ورزش کیک بوکسینگ را شروع کنید، بسیار مهم است که در یک سالن کیک بوکسینگ خوب با مربیان حرفه‌ای ثبت نام کنید.

معرفی بهترین باشگاه‌ کیک بوکسینگ

در این صفحه به معرفی بهترین باشگاه‌های کیک بوکسینگ پرداختیم. کافی است فهرست باشگاه‌های کیک بوکسینگ که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهر خود را ببینید. باشگاه‌های کیک بوکسینگ معرفی شده همه جزو بهترین باشگاه‌ها هستند و می‌توانید با‌ توجه به موقعیت مکانی، مربیان مجموعه، ساعت کاری، شهریه و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین باشگاه‌های کیک بوکسینگ در تهران و شهرستان‌ها   

اگر قصد فعالیت در ورزش کیک بوکسینگ را دارید، احتمالا به دنبال یک باشگاه معتبر با اساتید خوب هستید. پیدا کردن بهترین باشگاه کیک بوکسینگ در تهران و شهرستان‌ها میتواند موضوعی چالش برانگیز باشد. به همین خاطر ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا ضمن معرفی باشگاه‌های ورزشی مختلف، بتوانید امتیاز آموزشگاه‌ها و نظرات کاربران را مشاهده کنید و انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.

در ادامه تعدادی از بهترین باشگاه‌های کیک بوکسینگ در شهر تهران را مشاهده می‌کنید:

شهریه کلاس کیک بوکسینگ

شهریه کلاس کیک بوکسینگ به عوامل زیادی مانند موقعیت مکانی باشگاه کیک بوکسینگ، برند بودن مجموعه، تعداد اعضای حاضر در کلاس، وضعیت کلی باشگاه، تعداد جلسات و رزومه مربیان بستگی دارد. به طور کلی می‌توان گفت شهریه کلاس کیک بوکسینگ از حدود 400 هزار تومان به ازای یک ترم شروع می‌شود و می‌تواند تا 2.5 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. شهریه کلاس کیک بوکسینگ در شهرهای کوچک‌تر در مقایسه با تهران به مراتب مناسب‌تر است.

سخن آخر نیکارو 

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی، پیدا کردن یک مجموعه آموزشی مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست مراکز آموزشی را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت‌ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات مجموعه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین باشگاه‌های کیک بوکسینگ در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس کیک بوکسینگ را برای شما تسهیل میکند.

tick-request-class

جستجو آموزشگاه یا باشگاه در نیکارو

tick-request-class

درخواست کلاس در نیکارو

tick-request-class

ارجاع شما به آموزشگاه

tick-request-class

مشاوره با آموزشگاه

tick-request-class

ثبت نام در کلاس

requestClassVector
اگر

کلاس مورد نظر خود را پیدا نکردید

فرم درخواست زیر را تکمیل کنید.

* شهر
* دسته بندی
عنوان کلاس
درخواست کلاس

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...