3 سال و 5 ماه همکاری
67 شرکت کننده دوره
5 دوره برگزار شده
باشگاه بازی هلیوم پارک

باشگاه بازی هلیوم پارک

views

5627 بازدید

آدرس

جانباز

مشاهده دوره ها

درباره آموزشگاه:

1.آموزش ترامپولین
2.آموزش صخره‌نوردی
3.آموزش پارکور
4.آموزش بسکتبال نمایشی
5.آموزش داج بال
6.آموزش نینجا کورس

- محوطه بازی های VR (واقعیت مجازی)
- زمین بازی بچه ها
- دارای فضای رستوران
- گودال اسفنج: هیجان پرش
* امکان رزرو اینترنتی

محوطه ها:

محوطه پرش آزاد ترامپولین
محوطه دوج بال ترامپولین
محوطه بسکتبال ترامپولین
محوطه والیبال ترامپولین
محوطه فوتبال ترامپولین(وایپ اوت)
محوطه کیک بال ترامپولین
محوطه بیلیارد با پا
ایربگ ترامپولین
محوطه بازی کودکان

 

محوطه پرش آزاد ترامپولین
 با پرش آزاد به بهترین شکل ممکن ما و هدف مان را خواهید شناخت! بیش از دهها ترامپولین به هم پیوسته، و فضاهایی مبتکرانه برای پرش، جست و خیز، بالا رفتن، شیرجه زدن و تفریح شما طراحی شده است. که همگی بی سابقه هستند!
 

محوطه دوج بال ترامپولین
با جست و خیز کردن، شیرجه زدن و جا خالی دادن در زمین های فوق پیشرفته ترامپولین ما حسابی ورزش کنید. توپ را به همراه خود در هر سه بُعد به حرکت در آورید. بین زمین و دیوار ترامپولین بپرید و جست و خیز کنید. اندام خود را با آزادی تازه ای به حرکت در آورید. این آزادی هنگام بازی در زمین های ثابت ممکن نیست


محوطه بسکتبال ترامپولین

 محوطه های بسکتبال جذابیت اصلی در تقریبا تمام پارک های ترامپولین هستند و به بازیکنان اجازه می دهد تا به عنوان بازیکنان حرفه ای بسکتبال با توانایی بازی غیرممکن شناخته شوند. این محوطه ها و ارتفاع سبدها برای سنین مختلف از نظرارتفاع متفاوت مورد نظر قرار گرفته شده و به دلیل افزایش ارتفاع می توانند حتی فرزندان جوان تر نیز از آنها لذت ببرند.
 

محوطه والیبال ترامپولین-باسابال
 والیبال یکی از بهترین ورزشهاست که مشکل اصلی افراد برای انجام آن پریدن زیاد است، باسابال به نوعی والیبالی است که بر روی صفحات بادی و ترامپولین انجام می شود، که در آن دو تیم حضور دارند و بروی یک صفحه ی متحرک بادی برای انداختن توپ در محوطه ی دیگری بازی و امتیاز جمع می کنند.
 

محوطه فوتبال ترامپولین
 بازی بر روی زمین ترامپولین خود چالشی جدیست، حالا فکر کنید که بخواهید فوتبال بازی کنید، یعنی هم چالش کنترل توپ و هم چالش ضربه دقیق در حالت عدم تعادل، حالا اگر لباس خاص بادشده ای نیز پوشیده باشید، حالا نظرتان چیست؟!
 

محوطه کیک بال ترامپولین
 این بازی بسیار شبیه بسکتبال ترامپولین است با این تفاوت که شما در بسکتبال ترامپولین به صورت تک نفره سعی دارید تا توپ را درون سبد در محدوده زمین خودتان بیندازید و بیشترین لذت را از پریدن و حرکات آکروباتیک و حرکات حرفه ای بسکتبال قبل از انداختن توپ در سبد را می برید ولی در کیک بال ترامپولین شما در یک بازی دونفره بدون انکه به زمین حریف بتوانید وارد شوید سعی دارید تا با پریده و پرتاب دقیق توپ را داخل حلقه حریف که به صورت افقی بر روی تور دیواره پشت زمین حریف دوخته شده بیندازید و حریف سعی دارد تا با پریدن جلوی شما را بگیرد، در این بازی برنده کسی است که بیشترین توپ را در سبد حریف انداخته، میباشد از این نظر مانند بسکتبال غیر ترامپولینی می باشد.
 

محوطه بیلیارد با پا
 شاید تا کنون بیلیارد بازی کرده باشید، ولی در این بازی شما قرار است کار عجیبی انجام دهید، با پا بیلیارد بازی کنید و لذت ببرید.
 

 ایربگ ترامپولین
 بپرید، پشتک و وارو بزنید و در کیسه هوای بزرگ انباشه از هلیوم سقوط کنید. سیصد ستون پُر شده از هوا فرود شما را آسوده می کنند. کیسه هوای بزرگ جزوی از برنامه پرشِ آزاد شماست. امن و شاد است، و در این میان شما تلفن همراه یا جواهرات تان را گُم نخواهید کرد. پرش داخل کیسه هوای بزرگ از روی ترامپولین، جزوی از برنامه پرش در اطراف است و محدودیتی در ارتفاع وجود ندارد
 

محوطه ترامپولین کودکان
 چرا باید همه شادی ها مخصوص بچه های بزرگ باشد؟ ما دوست داریم بچه های کوچک را هم در حال جست و خیز و شادمانی ببینیم. پدر و مادر ها از اینکه ما بخشی مخصوص برای کوچولو ها، به نام زمین بازی بچه ها درست کرده ایم خیلی خوشحال هستند! از طریق نظارت مخصوص بر زمین بازی بچه ها، و همچنین اختصاص دادن زمان هایی خاص برای تفریح خُرد سالان، ما خواستار تجربه ای شاد و به دور از خطر برای کوچولو ها هستیم!

امتیاز 4.5 از 5

star-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-full
star-emptystar-empty
باشگاه بازی هلیوم پارک
باشگاه بازی هلیوم پارک
باشگاه بازی هلیوم پارک
باشگاه بازی هلیوم پارک
باشگاه بازی هلیوم پارک
باشگاه بازی هلیوم پارک
باشگاه بازی هلیوم پارک
+1

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستی ، از طریق دکمه زیر درخواستتو ثبت کن، ما کمکت می کنیم.

نظرات:

4.5

از 5
star-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-fullstar-emptystar-full

(میانگین امتیاز کاربران)

فضای آموزشگاه
4.6 از 5
هدفمندی دوره ها
4.2 از 5
رفتار پرسنل
4.4 از 5
تجهیزات آموزشی
4.6 از 5
سیدسجاد

سیدسجاد

1401/03/29 07:53:06

پاسخ
سلام در حال حاضر چه کلاسی برای پسر ۱۰ساله دارین؟
ویدا زندهدل

ویدا زندهدل

1401/03/23 23:04:43

پاسخ
برای دختر هفت ساله هم کلاس والیبال دارید
مدیر

مدیر

1401/03/24 18:01:54

پاسخ
سلام دوست عزیز. با ثبت درخواست تون در سایت از آیکون نارنجی رنگ پایین سمت چپ ، با عنوان "درخواست کلاس " علاوه بر اینکه مشخصات آموزشگاه برای شما پیامک میشود، تیم پشتیبانی در مسیر انتخاب بهترین کلاس همراهتون خواهد بود.

1399/12/04 16:33:54

پاسخ
عالی برای بازی و انرژی شامل دو طبقه بود ۴ و ۵ طبقه ۴ ساحلی و جنگلی منطقه جنگلی فقط ترامپولین هست اما ساحلی مجزا تر و خیلی هیجانی هست عالی با بهترین قیمت اموزشی هم داره ترامپولین و صخره نوردی قیمتش برای اموزش ۳۴۶ تومان هست و ما که رفتیم تفریحی یک کارت ۴۰ درصدب تخفیف دادن بهمون که ما ۱ ساعت شارژ کردیم و شد ۹۰ اما با کارت تخفیف شد ۵۴ تومان فقط پرداخت کردیم و عالی بود دارای صخره نوردی ترامپولین و بارفیکس که زیرت اگه بیوفتی فقط مکعب هایی هست و خیلی عالیست و میتونی از روی اون بپری توی مکعب ها و ترامپولین زیر پات ترامپلین بود و والیبال بازی میکنی و مسئلول اونجا از اول تا اخر باهاته و بهت همچیز رو اموزش میده در همه بخش ها و خلاصه عالی ترین و بهترین جا برای تخلیه انرژی و بازی هست و قیمت ها خیلی پایین هست و مسئولین خیلی خوش رفتاری دارند عالی خودشون راهنمایی میکنند و اموزش میدهند عالی هست

1398/12/10 12:47:59

پاسخ
اگر که به صورت اکیپی برین معرکه س آخر خنده س... بهترین قسمتش داج بال و فوتبالشه که میری تو اون توپ گنده ها فوتبال بازی میکنی
مدیریت

مدیریت:

آقای راعی

تماس

شماره تماس:

برای مشاهده شماره تماس وارد شوید.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی:

تلگراماینستاگرام
آدرس

آدرس:

برای مشاهده آدرس وارد شوید.

مدیر آموزشگاه هستید؟

گفتگو با آموزشگاه
گفتگو مستقیم با آموزشگاه

گفتگو مستقیم با آموزشگاه

مقایسه

مقایسه

پشتیبانی

پشتیبانی

;
دوره های آموزشگاه های دیگر