لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...
جستجوی آموزشگاه، باشگاه و ...

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...
جستجوی آموزشگاه، باشگاه و ...

لیست آموزشگاه های خیاطی و طراحی لباس در شهر مشهد

در حال بارگذاری نتیجه جستجو...

آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس

طراحی لباس و مد یک هنر است و طراح لباس فردی است که علاوه بر داشتن خلاقیت زیاد در زمینه طراحی، می‌تواند طرح‌های خود را به روی کاغذ آورده و سپس با الگو کشیدن، برش زدن پارچه و استفاده خلاقانه از آن لباس‌هایی زیبا خلق کند. پس از اینکه کار طراح لباس به پایان می‌رسد، خیاط کار خود را آغاز می‌کند و  لباس طراحی شده را می‌دوزد. خیاطی و طراحی لباس با نیازهای اولیه مردم سر و کار دارند و از بازار کار بسیار خوبی برخوردارند. در بازار پر تلاطم ایران معمولا رشته‌هایی که با نیازهای ضروری مردم مرتبط هستند، بازا کار خوبی دارند و کسب درآمد از طریق آن‌ها آسان است. خیاطی و طراحی لباس نیز از این قاعده مستثنی نیستند، اما گام اول برای یادگیری خیاطی، پیدا کردن یک آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس معتبر است. 

معرفی بهترین آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس

در این صفحه به معرفی بهترین آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس پرداختیم. کافی است فهرست آموزشگاه‌هایی که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهر خود را ببینید. آموزشگاه‌های خیاطی و طراحی دوخت معرفی شده همه جزو بهترین‌ها هستند و می‌توانید با توجه به موقعیت مکانی، دوره‌های در حال برگزاری، شهریه دوره‌های مختلف و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس در مشهد

تمام آموزشگاه‌های خیاطی برگزار کننده دوره‌های طراحی لباس نیستند. از طرفی برخی آموزشگاه‌های نقاشی دوره‌های طراحی لباس برگزار می‌کنند. با توجه به اینکه یک طراح لباس علاوه بر مهارت‌های طراحی، نیاز به دانش الگو کشی، برش پارچه و کارهایی از این قبیل دارد، اگر به دنبال فعالیت حرفه ای در این حوزه هستید، ضروری است در کلاس‌های طراحی لباس آموزشگاه‌های خیاطی شرکت کنید. اکثر آموزشگاه‌های خیاطی و طراحی لباس زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای هستند و پس از پایان دوره آموزشی به شما مدرک معتبر پایان دوره ارائه می‌دهند. با توجه به هزینه‌های سرسام آور آموزش خیاطی بسیار مهم است که در انتخاب آموزشگاه دقت زیادی داشته باشید تا از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کنید. به همین خاطر ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا شما بهترین آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس در مشهد را مشاهده کنید، نظرات کاربران را بخوانید، از امکانات و تجهیزات آموزشگاه با خبر شوید، گالری تصاویر آموزشگاه را ببینید و سپس بر اساس موقعیت مکانی و بودجه مورد نظرتان، بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. 

در ادامه تعدادی از بهترین آموزشگاه‌های خیاطی و طراحی لباس در مشهد را به شما معرفی می‌کنیم:

آموزشگاه خیاطی آگاه در محدوده احمدآباد مشهد واقع شده و بیش از 18 سال سابقه فعالیت در زمینه خیاطی دارد. این آموزشگاه برگزار کننده دوره های آموزشی شاخه کاردانش با اعطای گواهینامه رسمی از سازمان فنی و حرفه ای می‌باشد. آموزشگاه خیاطی آگاه به هنرآموزان مشهدی در حوزه آموزش خیاطی، طراحی و دوخت، و صنایع دستی خدمات ارائه میدهد. دوره‌های مختلفی در آموزشگاه خیاطی آگاه برگزار می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد: نازک دوزی، ضخیم دوزی، لباس شب و عروس، مولاژ، بچگانه دوزی، مانتو دوزی، الگوسازی و برشکاری پیشرفته، شلوار دوز، پیراهن و کت مردانه، یقه های حجمی، اشراف دوزی، دراپاژ، باکس دوزی، زاک پوزن، گندوزی، نیوتکنیک، لباس عروس، طراحی لباس. 

آموزشگاه خیاطی خلاق در شهرک غرب (قاسم‌آباد) مشهد واقع شده است.  این آموزشگاه جزو برترین آموزشگاه های خیاطی در مشهد بوده و انواع کلاس‌های آموزشی خیاطی به روش مدرن و به روز دنیا ، طراحی لباس و دوختهای فوق العاده جهت تزئین لباس در این آموزشگاه برگزار میشود. کلاس‌های متنوع دیگری نیز در کنار آموزش‌های عمومی طراحی لباس و خیاطی با الگو، در آموزشگاه برگزار می شود. از دوره های آموزشگاه خیاطی خلاق میتوان به این موارد اشاره کرد: آموزش خیاطی بچه‌گانه دوزی، دوخت و طراحی مانتو، نازک دوزی و ضخیم دوزی، طراحی و دوخت تخصصی لباس عروس و لباس شب از پایه تا پیشرفته، طراحی و دوخت لباس‌های دخترانه، مولاژ و دراپاژ، تکنیک های دوخت، تزیینات لباس، طراحی آناتومی و اندام، پیراهن و شلوار مردانه، کت و پالتوی مردانه این آموزشگاه هم‌چنین دارای فروشگاه آنلاین نیز می‌باشد. با مراجعه به سایت آموزشگاه میتوانید محصولات آماده ی این موسسه را خریداری کنید.

مجتمع آموزشی نیلوفر در بلوار ملاصدرا مشهد واقع شده است. این مجتمع آموزشی با بهره مندی از اساتید فرهیخته و با فراهم کردن فضای مناسب اقدام به برگزاری کلاس های مختلف خیاطی، قالیبافی، صنایع دستی، آشپزی، نقاشی و بافت می‌کند. از دوره های خیاطی این آموزشگاه میتوان به این موارد اشاره کرد: دوره های نازک دوزی و ضخیم دوزی، مانتو دوز و شلوار دوز، لباس شب و عروس، ژورنال شناسی، الگو سازی و برشکاری و طراحی لباس. گواهینامه پایان دوره در مجتمع آموزشی نیلوفر از سازمان فنی و حرفه ای بوده و جهت اخذ ویزا و مهاجرت، اخذ وام و جواز کاملا معتبر می باشد.

هزینه کلاس خیاطی و طراحی لباس

هزینه کلاس طراحی لباس و خیاطی نسبتا زیاد است، اما بسیاری از آموزشگاه‌های خیاطی با متقاضیان همکاری می‌کنند و شرایط پرداخت اقساطی را برای هنرجویان فراهم می‌آورند. اگرچه هزینه کلاس طراحی لباس در مقایسه با کلاس خیاطی کمی مناسب تر است، اما اختلاف چندانی با هم ندارند. شاید بتوان گفت کلاس طراحی لباس حدود 30 درصد از کلاس خیاطی ارزان تر است. هزینه کلاس خیاطی برای دوره نازک دوزی که ابتدایی ترین دوره خیاطی است از حدود 1.5 میلیون تومان در شهرهای کوچک شروع می‌شود و در تهران تا 10 میلیون تومان نیز می‌رسد. هزینه دوره‌های تخصصی نیز توسط سازمان فنی و حرفه ای برای شهرهای مختلف تصویب می‌شود و آموزشگاه‌های خیاطی موظف هستند کلاس‌های آموزشی خود را با نرخ تصویبی فنی و حرفه ای برگزار کنند. به عنوان مثال دوره‌های ضخیم دوزی و کاپشن دوزی از 2.5 میلیون تومان شروع می‎‌شود و در تهران ممکن است تا 14 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد.

دوره‌های خیاطی و طراحی لباس 

دوره‌های خیاطی و طراحی لباس تنوع بسیار زیادی دارند. به طور کلی دوره‌های طراحی لباس به دو گروه طراحی لباس مردانه و طراحی لباس زنانه تقسیم می‌شوند. در این دوره‌ها مبانی طراحی فیگور و اندام شناسی، رنگ شناسی، خلاقیت با پارچه، اکسسوری، مولاژ یا الگوسازی حجمی و نرم افزارهای طراحی لباس آموزش داده می‌شود. همچنین طراحی انواع لباس با پارچه‌های مختلف در این دوره آموزش داده می‌شود. 

معمولا ابتدایی ترین دوره خیاطی که در آموزشگاه‌ها تدریس می‌شود، دوره نازک دوزی است. این دوره همانطور که از نام آن مشخص است به آموزش دوخت پارچه‌های نازک می‌پردازد. دوره نازک دوزی پیش نیاز سایر دوره‌های خیاطی است و در آن آشنایی با انواع دوخت و اصول اولیه خیاطی آموزش داده می‌شود. از دیگر دوره‌های خیاطی می‌توان به دوره ضخیم دوزی (ویژه دوخت پارچه‌های ضخیم مانند کت و کاپشن و پالتو)، دوره‌های تخصصی لباس شب و لباس عروس، مانتو دوزی، دوخت لباس کودک، آموزش خیاطی برای آقایان، الگوسازی و برشکاری، آموزش سایز بندی، مولاژ، وینتاژ و دوره‌های تخصصی دیگر اشاره کرد.

سخن آخر نیکارو 

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه‌ها، پیدا کردن یک آموزشگاه مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه‌های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست آموزشگاه‌ها را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت‌ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات آموزشگاه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس‌های خیاطی را برای شما تسهیل میکند.

tick-request-class

جستجو آموزشگاه یا باشگاه در نیکارو

tick-request-class

درخواست کلاس در نیکارو

tick-request-class

ارجاع شما به آموزشگاه

tick-request-class

مشاوره با آموزشگاه

tick-request-class

ثبت نام در کلاس

requestClassVector
اگر

کلاس مورد نظر خود را پیدا نکردید

فرم درخواست زیر را تکمیل کنید.

* شهر
* دسته بندی
عنوان کلاس
درخواست کلاس

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...