nikaro-logo
دنبال چی میگردی؟
search icon

لیست باشگاه شنا در شهر مشهد

باشگاه شنا 

ورزش شنا فواید بسیار زیادی برای بدن دارد. فواید شنا این ورزش را به یک ورزش محبوب در تمام ایام سال، به ویژه در فصول‌ گرم سال، یعنی بهار و تابستان تبدیل کرده است. شنا ورزشی است که همه افراد در هر سنی می‌توانند به راحتی آن را انجام دهند. افراد مسن با توانایی کمتر می‌توانند از انواع ساده‌تر شنا و در زمان کوتاه‌تر استفاده کنند. کودکان و نوجوانان نیز می‌توانند این ورزش را به طور حرفه‌ای دنبال کنند. حتی نوزادان و زنان باردار هم می‌توانند از ورزش شنا بهره ببرند. نکته‌ای که اهمیت دارد این است که این ورزش جذاب را در یک محیط امن و تمیز، در کنار مربیان حرفه‌ای و پس از آموزش دیدن و تسلط کافی انجام دهید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. اما از کجا می‌توان فهمید یک باشگاه شنا کیفیت مطلوبی دارد؟ در ادامه به این موضوع می‌پردازیم.

امکانات و ویژگی‌های کلاس شنای خوب

برای انتخاب یک باشگاه شنا خوب باید چندین نکته را مورد توجه قرار دهید، در غیر این صورت نه تنها ممکن است هزینه زیادی صرف کنید و یادگیری کافی نداشته باشید، بلکه امکان بروز آسیب یا مشکلات سلامتی نیز برای شما وجود دارد. به همین خاطر بسیار مهم است که در انتخاب کلاس شنا، موارد خاصی را مد نظر قرار دهید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کلاس شنای خوب، کیفیت آب استخر و بهداشت کلی مجموعه است. برخی از استخرهای شنا آب استخر را برای مدت طولانی تعویض نمی‌کنند یا از آب با ph نامناسب استفاده می‌کنند که منجر به آسیب‌های پوستی یا مشکلات دیگر می‌شود. بنابراین در انتخاب باشگاه شنا ضروری است که به نظافت کلی مجموعه و مخصوصا بهداشت آب توجه کنید. نکته مهم دیگر حضور مربیان حرفه‌ای است. یک مربی خوب به شما کمک می‌کند تا به ترس خود غلبه کنید و به راحتی انواع شنا را یاد بگیرید. موضوع مهم دیگر امنیت باشگاه شنا است. حضور غریق نجات در استخرها حضوری است، چرا که افراد مبتدی ممکن است در معرض خطر غرق شدن قرار بگیرند. در نهایت زمان‌بندی کلاس‌ها موضوع مهم دیگری است که در انتخاب کلاس شنا باید به آن توجه کنید. بعضی از باشگاه‌های شنا دارای دو سانس برای آقایان و بانوان هستند و برخی دیگر به صورت همزمان و در فضای تفکیک شده استخر آقایان و استخر بانوان دارند. بنابراین اگر برنامه شلوغی دارید، برای انتخاب یک استخر شنای خوب حتما این نکته را در نظر داشته باشید.

معرفی بهترین باشگاه‌ شنا

در این صفحه به معرفی بهترین باشگاه‌های شنا پرداختیم. کافی است فهرست باشگاه‌های شنا که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهر خود را ببینید. استخرهای شنا معرفی شده همه جزو بهترین باشگاه‌ها هستند و می‌توانید با‌توجه به موقعیت مکانی، مربیان مجموعه، ساعت کاری، شهریه و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین باشگاه‌های شنا در مشهد

پیدا کردن بهترین باشگاه شنا در مشهد میتواند موضوعی چالش برانگیز باشد. به همین خاطر ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا ضمن معرفی باشگاه‌های ورزشی مختلف، بتوانید امتیاز آموزشگاه‌ها و نظرات کاربران را مشاهده کنید و انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.

در ادامه تعدادی از بهترین باشگاه‌های شنا در شهر مشهد را مشاهده می‌کنید:

استخر سجاد در خیابان حامد شمالی قرار دارد و یکی از بهترین استخرهای مشهد می‌باشد. مجموعه ورزشی سجاد که یکی از زمینه های فعالیت آن شنا می‌باشد، دارای محیط تمیز و کاملا بهداشتی است. از امکانات استخر سجاد مشهد می‌توان به این موارد اشاره کرد: استخر ویژه بانوان، استخر ویژه کودکان، حوضچه آب سرد، سونا و جکوزی، پارکینگ، و فروشگاه لوازم ورزشی.

استخر ارمغان در محدوده فرامرز عباسی - بلوار رسالت قرار دارد. مجموعه آبی ارمغان در واقع یک مرکز فرهنگی - ورزشی می‌باشد که شامل استخر سرپوشیده و روباز برای آقایان و بانوان است. کلاس‌های آموزشی ارمغان در استخر سرپوشیده آن برگزار می‌شود. کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی، دوره‌های عمومی، مدرسه شنا و نجات غریق، از جمله دوره‌های آموزشی است که در استخر ارمغان برگزار می‌شود.

پارک ساحلی آفتاب بزرگترین پارک آبی طبقاتی ایران است که در انتهای بلوار خیام شمالی مشهد قرار گرفته و یکی از مجهزترین مجموعه‌های آبی - تفریحی می‌باشد. مجموعه پارک ساحلی آفتاب مشهد را باید در کنار سایر پارک های آبی و بهترین جاذبه های شهر مشهد، به عنوان یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین مجموعه های آبی ایران به شما علاقه مندان معرفی کنیم. پارک ساحلی آفتاب برگزارکننده کلاس شنای موزون، کلاس های خصوصی و عمومی برای بانوان و آقایان، کلاس های آماده سازی نجات غریق، و کلاس های آموزش غواصی می‌باشد.

استخر آبی هشتم در بلوار حجاب قاسم آباد واقع شده و بزرگترین استخر سرپوشیده خراسان رضوی می‌باشد. مجموعه آبی هشتم با محیطی بهداشتی و سالم، یکی از بهترین گزینه های تفریحی در شهر مشهد است که متعلق به اداره جهاد کشاورزی خراسان می باشد. استخر آبی هشتم یک استخر زیبا با ویژگی های خاص قهرمانی است و زیر نظر مربیان مجرب فدراسیون شنا در دو شیفت آقایان و بانوان خدمات خود را ارائه می کند. مجموعه آبی هشتم دارای امکانات متنوعی است که از نقاط مثبت آن به حساب می آید، از جمله: استخر مسابقات قهرمانی، سکوی پرش، غواصی، واتر پلو.

هزینه کلاس شنا

هزینه کلاس شنا در شهرهای مختلف متفاوت است. از سوی دیگر کیفیت استخر، تعداد جلسات، عمومی یا خصوصی بودن کلاس شنا، و رزومه مربیان در تعیین هزینه کلاس شنا نقش دارد. شهریه کلاس شنا شامل دو بخش حق آب و حق آموزش مربی می‌شود. حق آب مبلغی است که هر استخری بابت هر شنا آموز از مربی دریافت می‌کند و بسته به نوع استخر از لحاظ ابعاد، تعداد نفرات حاضر در هر سانس و امکانات آموزشی استخر متغیر است. حق آموزش مربی نیز بسته به سابقه مربی، مهارت‌ها و مدارک دریافتی تعیین می‌شود.  به طور کلی می‌توان گفت شهریه کلاس شنا از حدود 2 میلیون تومان به ازای یک ترم شروع می‌شود و برای کلاس شنا خصوصی می‌تواند تا 5 میلیون تومان نیز برسد. این هزینه در شهرهای کوچک‌تر به مراتب کمتر است.

سخن آخر نیکارو 

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی، پیدا کردن یک مجموعه آموزشی مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست مراکز آموزشی را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت‌ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات مجموعه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین باشگاه‌های شنا در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس شنا را برای شما تسهیل میکند.

استعدادیابی

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...