nikaro-logo
دنبال چی میگردی؟
search icon

لیست باشگاه تنیس در شهر مشهد

باشگاه تنیس 

می‌توان گفت هر ورزشی از بی تحرک بودن مفیدتر است، اما تنیس از آن ورزش هایی است که فواید بسیار زیادی برای بدن دارد و بسیاری از پزشکان این ورزش را توصیه می‌کنند. ورزش تنیس در سلامت قلب و عروق، رشد و تقویت عضلات، افزایش تعادل و هماهنگی بدن، و بهبود تفکر استراتژیک و تاکتیکی نقش دارد. تنیس در فضاهای مختلف قابل انجام است، از این رو زمین تنیس دارای 4 نوع زمین خاکی یا تنیس خاکی، زمین چمن، سالن تنیس یا Indoor، و زمین آسفالت (نوع بسیار نرم آسفالت ورزشی) هارد کورت Hard Court می‌باشد. در صورتی که تمایل به یادگیری تنیس دارید، گام اول پیدا کردن یک باشگاه تنیس خوب با مربیان حرفه‌ای می‌باشد.

معرفی بهترین باشگاه‌ تنیس

در این صفحه به معرفی بهترین باشگاه‌های تنیس پرداختیم. کافی است فهرست باشگاه‌های تنیس که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهر خود را ببینید. زمین‌ تنیس های معرفی شده همه جزو بهترین باشگاه‌ها هستند و می‌توانید با‌ توجه به موقعیت مکانی، مربیان مجموعه، ساعت کاری، شهریه و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین باشگاه‌های تنیس در مشهد

پیدا کردن بهترین باشگاه تنیس در مشهد میتواند موضوعی چالش برانگیز باشد. به همین خاطر ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا ضمن معرفی باشگاه‌های ورزشی مختلف، بتوانید امتیاز آموزشگاه‌ها و نظرات کاربران را مشاهده کنید و انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.

در ادامه تعدادی از بهترین باشگاه‌های تنیس در شهر مشهد را مشاهده می‌کنید:

مجموعه ورزشی آستان قدس با داشتن چهار زمین تنیس یکی از معروفترین زمین های تنیس در شهر مشهد میباشد. کیفیت زمین و تور در این مجموعه بسیار عالی بوده و فضایی مناسب جهت آموزش تنیس فراهم شده است. امکان بازی زیر نور پرژکتور در مجموعه آستان قدس در شب، امکان استفاده از توپ و راکت به صورت رایگان، امکان استفاده از مربی آموزشی در طول تمرین با پرداخت هزینه جداگانه، وجود فروشگاه تنیس و محصولات متنوع و دستگاه زه کشی از خدمات این مجموعه ورزشی است. لازم به ذکر است در زمین تنیس آستان قدس، استفاده بصورت مختلط مجاز نمی‌باشد.

زمین تنیس هتل پردیسان که در محوطه باغ هتل واقع شده در ابعاد استاندارد طراحی و دارای تمام امکانات رفاهی، ورزشی، تفریحی جهت ورزش تنیس می‌باشد.

آکادمی تنیس طاهری با ۴۰ سال سابقه در امر آموزش تنیس، با بهره گیری از کادری مجرب از مربیان بین المللی فدراسیون تنیس و آخرین متدهای آموزشی و تجهیزات به روز، اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در سطوح مبتدی، تکمیلی و پیشرفته در رده های سنی مختلف می‌نماید. آکادمی تنیس طاهری تنها آکادمی تنیس دارای گواهینامه های ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت، ISO 10015 سیستم مدیریت موثر فرآیند آموزش، ISO 18001 مدیریت ایمنی و بهداشت و ISO 14001 مدیریت محیط زیست از QAL انگلستان می‌باشد.

مجموعه ورزشی سجاد دارای ۸ زمین تنیس خاکی استاندارد بوده و برگزار کننده مسابقات آدینه مورد تایید فدراسیون ویژه بانوان و آقایان می‌باشد. این مسابقات رتبه بازیکنان را در فدراسیون و سطح استان تعیین می‌نماید.

شهریه کلاس تنیس

تنیس از آن ورزش هایی است که اگر بلد باشید می‌توانید به صورت ساعتی زمین تنیس کرایه کنید و با همراه خود ورزش کنید. هزینه کرایه زمین تنیس به ازای یک ساعت از 70 هزار تومان شروع می‌شودو می‌تواند تا 200 هزار تومان نیز برسد. این هزینه در شهرهای کوچک‌تر به مراتب کمتر است. شهریه کلاس تنیس نیز در شهرهای مختلف متفاوت است. از سوی دیگر امکانات باشگاه تنیس، برند بودن مجموعه، سطح آموزش از مبتدی تا حرفه‌ای، تعداد جلسات و رزومه مربیان در تعیین هزینه کلاس تنیس نقش دارد. به طور کلی می‌توان گفت شهریه کلاس تنیس از حدود 1 میلیون تومان به ازای یک ترم شروع می‌شود و می‌تواند تا 3 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. البته در صورتی که بخواهید این ورزش را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید و تجهیزات تنیس مانند کفش مخصوص تهیه کنید، این هزینه به مراتب بالاتر خواهد بود.

سخن آخر نیکارو 

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی، پیدا کردن یک مجموعه آموزشی مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست مراکز آموزشی را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت‌ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات مجموعه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین باشگاه‌های تنیس در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس تنیس را برای شما تسهیل میکند.

استعدادیابی

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...