nikaro-logo
دنبال چی میگردی؟
search icon

لیست آموزشگاه آرایشگری زنانه در شهر کرج

آموزشگاه آرایشگری زنانه 

آرایشگری یک حرفه جذاب و امروزی است و در چند سال اخیر محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. آرایش و پیرایش به روتین روزانه بسیاری از خانم‌ها تبدیل شده و همین موضوع سبب شده که بازار کار آرایشگری زنانه حسابی داغ باشد. بسیاری از خانم‌ها برای آرایش روزانه و شخصی خود سراغ یادگیری آرایشگری می‌روند، در حالی که بسیاری نیز به دنبال یادگیری آرایشگری برای کار در سالن‌های زیبایی و یا حتی تاسیس سالن زیبایی هستند. گام اول برای آموزش آرایشگری، شرکت در دوره‌های مختلف در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه معتبر است. 

معرفی بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه 

در این صفحه به معرفی بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه پرداختیم. کافی است فهرست آموزشگاه هایی که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه های ورزشی شهر خود را ببینید. آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه معرفی شده همه جزو بهترین ها هستند و می‌توانید با توجه به موقعیت مکانی، دوره‌های در حال برگزاری، شهریه کلاس‌های آرایشگری و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج

آموزشگاه‌های آرایشگری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می‌کنند. هیچ آموزشگاه آرایشگری نمی‌تواند به شما مدرک ارائه دهد، بلکه پس از اتمام دوره آموزشی به شما مدرک معتبر و قابل ترجمه سازمان فنی و حرفه‌ای ارائه می‌شود. با استفاده از این مدرک شما می‌توانید به عنوان آرایشگر کار خود را شروع کنید. در صورتی که سرمایه کافی داشته باشید با استفاده از این مدرک می‌توانید سالن خود را تاسیس کنید. همچنین می‌توانید با اجاره صندلی در سالن‌های دیگر و در لاین مورد علاقه خود به فعالیت مشغول شوید. آموزش آرایشگری در دو قالب تئوری و عملی صورت می‌گیرد و دریافت مدرک آرایشگری نیازمند به قبولی در هر دو آزمون است.

با توجه به هزینه‌های سرسام آور کلاس آرایشگری، بسیار مهم است که بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران و شهرستان ها را پیدا کنید تا متناسب با هزینه‌ای که می‌کنید، یادگیری داشته باشید. به همین دلیل ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا شما بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج را مشاهده کنید، نظرات کاربران را درباره دوره‌های برگزار شده بخوانید، در رابطه با رزومه مدرسین مجموعه اطلاعات کسب کنید، گالری تصاویر مجموعه را ببینید و سپس بر اساس موقعیت مکانی و بودجه مورد نظرتان، بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. 

در ادامه می‌توانید تعدادی از بهترین آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه در کرج را مشاهده کنید:

دوره آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه زیبایی چهره پردازان معمولا شامل انواع آرایش ها و گریم صورت بزرگسالان و کودکان می شود. در این دوره ها انواع خودآرایی ها، آرایش عروس، آموزش گریم های بازیگری، آرایش و گریم کودکان است. آموزش گریم و میکاپ حرفه ای معمولا جزو دوره های پرطرفدار است و در این دوره ها به هنرجو آموزش می بیند که صورت مدل را از لحاظ هندسی بررسی کند و گریم متناسب با آن را روی صورتش پیاده سازی کند. آموزش شینیون حرفه ای در این دوره ها به هنرجو انواع مدل های مو، بافت و شینیون عروس آموزش داده می شود. برای یادگیری این دوره ها باید به کار با مو علاقمند و در این کار استعداد داشت.

سرفصل‌های آموزش آرایشگری

آموزش آرایشگری حوزه‌های متنوعی را در بر می‌گیرد. از خدمات مو مانند کوتاهی و شنیون گرفته تا خدمات پا مانند پدیکور همه جزئی از سرفصل‌های آموزش آرایشگری هستند. اولین، اصلی‌ترین و مهم‌ترین دوره آرایش و پیرایش، دوره آرایشگری پایه است. برای راه‌اندازی سالن شما در ابتدا باید مدرک پایه آرایشگری را دریافت کنید. در این دوره تمامی شاخه‌های آرایشگری در حد متوسط به شما آموزش داده می‌شود. پس از اتمام دوره پایه شما می‌توانید در صورت علاقه داشتن در یکی از شاخه‌ها به صورت تخصصی ورود کنید و مدارک بیشتری بگیرید. به طور کلی سرفصل‌های آموزش آرایشگری عبارتند از:

  • خدمات مو

خدمات مو شامل شینیون، رنگ، مش و لایت مو، صافی و احیا، کوتاهی کودک و بزرگسال، بافت و کاتالوگ خوانی رنگ مو می‌باشد.

  • خدمات پوست

خدمات پوست شامل تزریق ژل، تاتو، میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن، میکرونیدلینگ، طراحی با حنا، پاکسازی پوست، اصلاح و ابرو، پلکسر، لیزر موهای زائد و اپیلاسیون می‌باشد.

  • گریم و آرایشگری

آموزش گریم و میکاپ، آرایش عروس، خودآرایی، آرایش و پیرایش و گریم کودک در این دسته قرار می‌گیرد.

  • خدمات ناخن

کاشت و طراحی ناخن یکی از پرطرفدار ترین لاین‌ها در تمام سالن‌های آرایشگری است. خدمات ناخن شامل کاشت و طراحی ناخن می‌باشد.

  • خدمات اکستنشن

خدمات اکستنشن نیاز به آموزش حرفه ای دارد و شامل آموزش اکستنشن مو، آموزش اکستنشن مژه، آموزش لیفت و لمینت مژه و لیفت و لمینت ابرو می‌شود.

شهریه کلاس آرایشگری

شهریه کلاس آرایشگری برای دوره پایه از حدود 2.5 میلیون تومان شروع می‌شود. پس از آموزش پایه در صورتی که علاقمند به یادگیری بیشتر در لاین‌های مختلف باشید، باید در دوره‌های تخصصی مرتبط با هر لاین شرکت کنید. هزینه این دوره‌ها بر اساس رزومه اساتید، کیفیت مواد مصرفی، موقعیت مکانی آموزشگاه و موارد دیگر تعیین می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت هزینه دوره‌های تخصصی برای اموری مانند اصلاح و ابرو، اپیلاسیون و گریم کودک از حدود 1 میلیون تومان شروع می‌شود. این در حالی است که هزینه آموزش خدمات ناخن یا شینیون و میکاپ تا 5 میلیون تومان نیز می‌رسد. گران‌ترین هزینه مربوط به لاین مو شامل رنگ و مش و کراتینه است که در این حالت شهریه کلاس آرایشگری می‌تواند تا 12 میلیون تومان نیز برسد.

سخن آخر نیکارو

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه ها، پیدا کردن یک آموزشگاه مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست آموزشگاه ها را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات آموزشگاه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس‌های آرایشگری زنانه را برای شما تسهیل میکند.

استعدادیابی

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...