nikaro-logo
دنبال چی میگردی؟
search icon

لیست باشگاه بیلیارد در شهر کرج

باشگاه بیلیارد 

بیلیارد در گذشته یک بازی و ورزش لوکس محسوب می‌شده و تنها افراد مرفه می‌توانستند آن را انجام دهند، اما امروزه این ورزش جذاب بسیار گسترده شده و افراد از طبقات اجتماعی مختلف، بیلیارد بازی می‌کنند و از آن لذت می‌برند. فراگیر شدن بیلیارد در حدی است که این روزها در بسیاری از ویلاها یا خانه‎‌های آپارتمانی بزرگ، یک میز بیلیارد یافت می‌شود. بنابراین برخلاف تصور بسیاری از افراد، بیلیارد ورزش گرانی نیست و اگر به آن علاقه دارید می‌توانید با صرف هزینه‌ نه چندان زیاد آن را انجام دهید. اگر تردید دارید که بیلیارد یک ورزش محسوب می‌شود یا نه، خوب است بدانید که زمزمه‌هایی از پیوستن آن به المپیک شنیده می‌شود. اگر به یادگیری این ورزش، بازی، و تفریح جذاب علاقه دارید، کافی است یک باشگاه بیلیارد خوب پیدا کنید.

معرفی بهترین باشگاه‌ بیلیارد

در این صفحه به معرفی بهترین باشگاه‌های بیلیارد پرداختیم. کافی است فهرست باشگاه‌های بیلیارد که در بالا لیست شده مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از فیلترها که در سمت راست صفحه قرار گرفته، سایر آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهر خود را ببینید. باشگاه‌های بیلیارد معرفی شده همه جزو بهترین باشگاه‌ها هستند و می‌توانید با‌ توجه به موقعیت مکانی، مربیان مجموعه، ساعت کاری، شهریه و موارد دیگر، بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین باشگاه‌های بیلیارد در کرج

اگر قصد فعالیت در ورزش بیلیارد را دارید، احتمالا به دنبال یک باشگاه معتبر با اساتید خوب هستید. پیدا کردن بهترین باشگاه بیلیارد در کرج میتواند موضوعی چالش برانگیز باشد. به همین خاطر ما در نیکارو بستری فراهم کردیم تا ضمن معرفی باشگاه‌های ورزشی مختلف، بتوانید امتیاز آموزشگاه‌ها و نظرات کاربران را مشاهده کنید و انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.

در ادامه تعدادی از بهترین باشگاه‌های بیلیارد در شهر کرج را مشاهده می‌کنید:

شهریه کلاس بیلیارد

با توجه به ماهیت تفریحی ورزش بیلیارد، در صورتی که این ورزش را بلد باشید، می‌توانید به صورت ساعتی میز بیلیارد کرایه کرده و بازی کنید. هزینه یک ساعت کرایه میز بیلیارد بسته به موقعیت مکانی و امکانات باشگاه بیلیارد، از حدود 40 هزار تومان شروع می‌شود و می‌تواند تا 150 هزار تومان یا بیشتر نیز برسد. در صورتی که بیلیارد بلد نیستید و قصد یادگیری این ورزش را دارید، خوب است بدانید که شهریه کلاس بیلیارد از حدود 400 هزار تومان به ازای یک ترم شروع می‌شود و می‌تواند تا 5 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. البته در صورتی که بخواهید این ورزش را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید و تجهیزاتی مانند چوب مخصوص بیلیارد را تهیه کنید، این هزینه به مراتب بالاتر خواهد بود.

سخن آخر نیکارو 

در شهرهای بزرگ به دلیل تعداد بالای آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی، پیدا کردن یک مجموعه آموزشی مناسب می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. در شهرهای کوچک نیز پیدا کردن آموزشگاه خوب و با کیفیت کار راحتی نیست. نیکارو بستری فراهم کرده تا بتوانید آموزشگاه‌ها و باشگاه‌های مختلف شهرتان را با یکدیگر مقایسه کنید. شما می‌توانید لیست مراکز آموزشی را همراه با آدرس و تلفن ببینید، نظرات کاربران دیگر را بخوانید، با حدود قیمت‌ها آشنا شوید، تصاویر و امکانات مجموعه را ببینید و در انتها با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین نیکارو با معرفی بهترین باشگاه‌های بیلیارد در شهرهای مختلف، ثبت نام در کلاس بیلیارد را برای شما تسهیل میکند.

استعدادیابی

دنبال کدوم مرکز آموزشی هستی؟

آموزشگاه
باشگاه

لطفا شهر خود را انتخاب کنید

انتخاب شهر ...