آموزش دکوراتیو مجالس|آموزشگاه آشپزی مروارید دریا | نیکارو
campainAllert

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

آموزش دکوراتیو مجالسآموزش دکوراتیو مجالس

آموزش دکوراتیو مجالس

تعداد جلسات:
15
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
10:00 الی 13:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
47

کلاس آموزشی دکوراتیو مجالس

آموزشگاه فنی و حرفه ای مروارید دریا - بلوار استقلال مشهد

  • ظرفیت محدود و به صورت نیمه خصوصی
  • پشتیبانی نامحدود
  • ترم‌های فشرده (هر روز یا روز در میان)

ساعت فعالیت آموزشگاه:

  • صبح‌ها ۱۰ - ۱۳
  • عصرها ۴ - ۷
     

با امکان اخذ مدرک معتبر قابل ترجمه از سازمان فنی حرفه ای - هزینه دریافت مدرک بر عهده کاربر است.

 

کلاس‌ها به صورت روز در میان یا هر روز و به صورت فشرده برگزار می‌شود. زمان برگزاری کلاس با هماهنگی هنرجو خواهد بود. ظرفیت هر دوره 3 نفر است و کلاس به صورت نیمه خصوصی برگزار می‌شود.

دیزاین مجالس و مهمانی ها، جشن ها و ... شامل تزئینات مخصوص مهمانی، گل آرایی، بادکنک آرایی، میوه آرایی، تزئینات کادو، دکور مهمانی، اجرای تم مهمانی و مجالس، برگزاری افتتاحیه و رویدادها می شود و کاری بسیار سودآور است. امروزه اکثر افرادی که تمایل به برگزاری جشن و مهمانی دارند، به دلیل مشغله زیاد نمی‌توانند کارهای مربوط به دیزاین و دکوراسیون را به تنهایی انجام دهند. همین موضوع باعث می‌شود افراد سراغ دکوراتورهای مجالس بروند تا مهمانی بی نقصی داشته باشند.

پذیرایی از مهمان یکی از سنت های دیرینه و زیبای ایرانیان است. در کنار برگزار کردن مهمانی های باشکوه همواره نگرانی های از بایت دکور مهمانی، سفره آرایی، میوه آرایی و تزیین مهمانی و دیزاین مجالس نیز وجود دارد. تشریفات مهمانی ها در واقع تکمیل کننده ی شکوه یک مهمانی محسوب میشود. تفاوتی ندارد که مهمانی شما در چه خصوصی باشد. مهم این است که بتوانید حال و هوای مکان مورد نظر و اسباب پذیرایی را بر طبق موضوع مهمانی به بهترین نحو ممکن به نمایش بگذارید. این موضوع کلاس آموزشی دکوراتیو مجالس را به حوزه‌ای پر سود تبدیل می‌کند.

 

 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه آشپزی مروارید دریا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:1,000,000تومان
قابل پرداخت:

1,000,000 تومان

کپی شد!