آموزش رزین اپوکسی|آموزشگاه آشپزی مروارید دریا | نیکارو
campainAllert

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

آموزش رزین اپوکسیآموزش رزین اپوکسی

آموزش رزین اپوکسی

تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
10:00 الی 13:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
33

کلاس رزین اپوکسی

آموزشگاه فنی و حرفه ای مروارید دریا - بلوار استقلال مشهد

 

  • ظرفیت محدود و به صورت نیمه خصوصی
  • پشتیبانی نامحدود
  • ترم‌های فشرده (هر روز یا روز در میان)
     

ساعت فعالیت آموزشگاه:

صبح‌ها ۱۰ - ۱۳
عصرها ۴ - ۷
 

با امکان اخذ مدرک معتبر قابل ترجمه از سازمان فنی حرفه ای - هزینه دریافت مدرک بر عهده کاربر است.


کلاس‌ها به صورت روز در میان یا هر روز و به صورت فشرده برگزار می‌شود. زمان برگزاری کلاس با هماهنگی هنرجو خواهد بود. ظرفیت هر دوره 3 نفر است و کلاس به صورت نیمه خصوصی برگزار می‌شود.

رزین‌ اپوکسی ماده ای است که از دو جزء رزین اپوکسی و سخت شونده‌ تشکیل شده است. و کارایی آن در تقویت ، ترمیم و مقاوم‌سازی انواع سازه‌ها و تولید محصولات کامپوزیتی است. این مواد در صنایع کامپوزیت، ساختمان، الکترونیک، چسب و پوشش بسیار پرکاربرد است. امروزه استفاده از رزین اپوکسی در مشاغل هنری و صنایع دستی بسیار رواج یافته است. با توجه به جدید بودن صنعت رزین و عدم نیاز به سرمایه زیاد، علاقه مندان زیادی با گذراندن دوره های آموزشی رزین در این رشته مشغول به فعالیت می شوند.

در طول زمان برگزاری کلاس رزین اپوکسی شما می‌توانید تمام مشکلات و نواقص کار خود را برطرف کنید. پشتیبانی این دوره نامحدود است، یعنی حتی پس از اتمام دوره شما می‌توانید با مدرس در ارتباط باشید و سوالات یا مشکلات خود را رفع کنید.  در آموزشگاه مروارید دریا دوره های آموزش رزین اپوکسی کاملا تخصصی و عملی تدریس می شود. نیازی به گذراندن دوره های ابتدایی و حرفه ای یا کلاس های متعدد و جداگانه ندارید. تنها با شرکت در کلاس رزین اپوکسی آموزشگاه دریا می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

توجه داشته باشید برای راه اندازی شغل در زمینه رزین اپوکسی به سرمایه زیادی نیاز نیست و می توانید تنها با سرمایه بین 3 الی 5 میلیون تمامی لوازم و تجهیزات این شغل را تهیه و کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه آشپزی مروارید دریا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:2,000,000تومان
قابل پرداخت:

2,000,000 تومان

کپی شد!