سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس نازکدوزیکلاس نازکدوزی

کلاس نازکدوزی

تاریخ شروع دوره:
1400/3/5
تعداد جلسات:
115
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
9:00 الی 13:00
مهلت ثبت نام:
265810276
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
81
بسیاری از ما از زمان کودکی‌مان، لباس‌های زیبایی را به خاطر می‌آوریم، که مادر مهربان‌مان از الگوهای مجله‌های خیاطی مثل بوردا یا هر مجله خیاطی دیگری، با حوصله و ظرافت و به کمک چرخ خیاطی‌اش (که آن موقعها چرخ‌های خیاطی معمولاْ از نوع سینگر یا ژانومه بودند) برای‌مان می‌دوخت، و ما می‌پوشیدیم و از پوشیدن یک لباس نو و شیک و قشنگِ دیگر کلی خوشحال می‌شدیم. قدیم‌ترها هم که مادربزرگ‌های نازنین‌مان که دسترسی به الگو و مجله و چرخ خیاطی نداشتند، به صورت ذهنی و بر حسب تجربه‌شان لباس‌ها را برش می‌زدند، یا اینکه پارچه را روی اندام فرد قرار می‌دادند و به فرم دلخواه در می‌آوردند و سپس کوک و سنجاق می زدند و در نهایت آن را با دست می دوختند. که البته باید لباس قبل از دوخت نهایی چندین بار پرو می‌شد تا به اندازه و فرم دلخواه تن شخص درآید. به تدریج با پیشرفت علم و تجربه، متدهای خیاطی مختلفی تدوین و در کشورهای مختلف رایج شد. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه خیاطی نگین هنر برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس نازکدوزی است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه خیاطی نگین هنر
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:2,750,000تومان
قابل پرداخت:

2,750,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه خیاطی نگین هنر
درباره آموزشگاه:
آموزشگاه تخصصی خیاطی و طراحی دوخت نگین هنر در محدوده کلاهدوز مشهد واقع شده است. این آموزشگاه با مدیریت سرکار خانم فاطمه جلالیان دارای بیش از 25 سال سابقه کاری در زمینه دوخت، صنایع دستی ، دوخت های سنتی ، نازک دوزی و ژونرال شناسی است. تمامی دوره های آموزشگاه نگین هنر دارای کد استاندارد می باشد و از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور گواهینامه بین المللی به هنرجویان اهدا میشود. این قابلیت وجود دارد منظور کسب مدرک دیپلم در رشته کار و دانش تطبیق با برخی واحدهای آموزش و پرورش صورت پذیرد. همچنین امکان برخورداری از تسهیلات خود اشتغالی کار آفرینی و بیمه تامین اجتماعی برای هنرآموزان فراهم می شود. مباحث آموزشی آموزشگاه نگین هنر شامل موارد زیر میشود: نازک دوزی تخصصی و تضمینی بدون پرو به مدت 6 ماه برگزاری دوره های مقدماتی تا پیشرفته. دوره مقدماتی این مجموعه حرفه ای شامل نازک دوزی ، ۲۰ مدل دامن، ۳ مدل شلوار، کت و دامن ، کت و شلوار، مانتو، مقنعه، چادر میشود. پاکش دوزی، ، انواع دوخت، کت و پالتو مانتو دوز حرفه ای در حد مزون لباس شب و عروس، ضخیم دوزی، فنرگذاری دوخت های باکس دوزی ، مانکن سازی ، پارچه های کشی ، مولاژ روی مانکن تدریس کدهای استاندارد آموزش و پرورش زیر نظر اداره فنی و حرفه ای با مدرک بین المللی آموزش دوخت های سنتی سرمه دوزی درجه 1 و 2، پولک و منجوق، گلدوزی های سنتی، بریزلی، برجسته دوزی، نقاشی روی پارچه با مدرک بین المللی، نقاشی روی پارچه، کاردست، روبان دوزی، سرمد، گلدوزی آموزشگاه نگین هنر در محیطی آرام با تجهیزات کامل آماده خدمت رسانی علاقه مندان مشهدی میباشد. این آکادمی طراحی و دوخت از ابتدای فعالیت خود کوشیده است بهترین و به روزترین متد طراحی و دوخت را به هنرجویان آموزش داده و محیطی مناسب جهت یادگیری هرچه بهتر فراهم آورد. این آموزشگاه دارای پروانه تاسیس از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بوده و مدیریت مجموعه بارها موفق به دریافت گواهینامه مدیر و مربی نمونه شده است کلیه دوره های مورد نیاز در زمینه طراحی و دوخت در این مجموعه ارائه می‌شود و در پایان دوره با انجام امتحان نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای برای هنرجویان صادر می گردد آموزشگاه خیاطی نگین هنر واقع در شهر مشهد میباشد.
بیشتر
ناحیه شهری:کلاهدوز
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:051372****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/neginhonartaylor
صفحه آموزشگاه