سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

آموزش کیک های مدرن یلداییآموزش کیک های مدرن یلدایی

آموزش کیک های مدرن یلدایی

تعداد جلسات:
3
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
10:00 الی 11:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
93
آشپزی به معنای یک هنر ظریف، به معنای شیوه پخت و پزی که فرانسویان آن را «آشپزی عالی» می‌نامند، در بیشتر جوامع نخست در دربار پادشاهان و خانه‌های اشراف پرورانده شده و سپس در لایه‌های پایین‌ تر جامعه گسترش یافته است. در عصر ما رستوران‌ها و هتل‌های بزرگ و گران جای آن دربار‌ها و خانه‌ها را گرفته‌اند؛ ولی گسترش آشپزی عالی در خانه‌های مردم عادی هیشه حدی دارد و تفاوت میان «آشپزی عالی» و «آشپزی عادی» کمابیش سر جای خود باقی می‌ماند. این تفاوت تنها در گرانی و ارزانی یا زیادی و کمی مواد غذایی نیست، بلکه در شیوه پخت هم هست. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه آشپزی مروارید دریا برگزار میشود. عنوان این دوره آموزش کیک های مدرن یلدایی است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه آشپزی مروارید دریا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:300,000تومان
قابل پرداخت:

300,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه آشپزی مروارید دریا
درباره آموزشگاه:
آموزشگاه تخصصی آشپزی و شیرینی پزی مروارید دریا در محدوده بلوار استقلال مشهد واقع شده است. این آموزشگاه در سال 1387 تاسیس شده و دارای بیش از یک دهه سابقه آموزش در 80 رشته صنایع غذایی و 50 رشته هنری میباشد. این آموزشگاه ویژه بانوان بوده و تنها در ساعات صبح ها ۹تا۱۴ و عصرها با هماهنگی پاسخگو است. آموزشگاه مروارید دریا در پایان دوره ها به هنرجویان خود مدرک بین المللی قابل ترجمه و با کد ریجستری جهت فعالیت در کشور های خارجی ارائه میکند. دوره های صنایع غذایی: آشپزی درجه ۱و۲ شیرینی پزی درجه۱و۲ دکورکیک کافی شاپ فست فود غذاهای ملل(ایتالیایی .ترکیه ای …..) آشپز غذای گیاهی ورژیمی سبزی آرایی میوه آرایی شیرینی خشک مقدماتی و پیشرفته نان های فانتزی حجیم و نیمه حجیم دسر سنتی و ملل سالاد ساز واردورساز آشپزی با مایکروفر شیرینی بدون فر شیرینی ترمقدماتی وپیشرفته دوره های صنایع دستی و هنری: دکوراتور سفره عقد شمع سازی دکوپاژ و پتینه(آموزشگاه مروارید دریا اولین دارنده مدرک در خراسان رضوی میباشد.) گل آرایی طبیعی(آموزشگاه مروارید دریا اولین دارنده مدرک در خراسان رضوی میباشد.) انواع نماها و تابلو برجسته های مدرن آموزشگاه فوق از بهترین و برترین برگزارکنندگان دوره های متنوع و کاربردی آشپزی است و سالهاست زیر نظر اساتید درجه یک و مجرب آشپزی اقدام به آموزش سرفصل ها و اصول آشپزی به هنرجویان کرده و با فراهم آوردن بهترین امکانات و فضای آموزشی مناسب و استفاده از متد آموزشی روز دنیا بر اساس آموزش عملی و شغل محور برای ورود هرچه سریعتر کار آموزان به بازار کار این رشته کوشیده است.آموزشگاه آشپزی مروارید دریا واقع در شهر مشهد است.
بیشتر
ناحیه شهری:امامت
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:51360****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/morvariddarya
صفحه آموزشگاه