سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

آموزش حکاکی میوه و سبزی آراییآموزش حکاکی میوه و سبزی آرایی

آموزش حکاکی میوه و سبزی آرایی

تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
10:00 الی 11:30
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
28
آشپزی به معنای یک هنر ظریف، به معنای شیوه پخت و پزی که فرانسویان آن را «آشپزی عالی» می‌نامند، در بیشتر جوامع نخست در دربار پادشاهان و خانه‌های اشراف پرورانده شده و سپس در لایه‌های پایین‌ تر جامعه گسترش یافته است. در عصر ما رستوران‌ها و هتل‌های بزرگ و گران جای آن دربار‌ها و خانه‌ها را گرفته‌اند؛ ولی گسترش آشپزی عالی در خانه‌های مردم عادی هیشه حدی دارد و تفاوت میان «آشپزی عالی» و «آشپزی عادی» کمابیش سر جای خود باقی می‌ماند. این تفاوت تنها در گرانی و ارزانی یا زیادی و کمی مواد غذایی نیست، بلکه در شیوه پخت هم هست. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه آشپزی مروارید دریا برگزار میشود. عنوان این دوره آموزش حکاکی میوه و سبزی آرایی است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه آشپزی مروارید دریا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:1,500,000تومان
تخفیف:% 20
قابل پرداخت:

1,200,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه آشپزی مروارید دریا
درباره آموزشگاه:
آموزشگاه تخصصی آشپزی و شیرینی پزی مروارید دریا در محدوده بلوار استقلال مشهد واقع شده است. این آموزشگاه در سال 1387 تاسیس شده و دارای بیش از یک دهه سابقه آموزش در 80 رشته صنایع غذایی و 50 رشته هنری میباشد. این آموزشگاه ویژه بانوان بوده و تنها در ساعات صبح ها ۹تا۱۴ و عصرها با هماهنگی پاسخگو است. آموزشگاه مروارید دریا در پایان دوره ها به هنرجویان خود مدرک بین المللی قابل ترجمه و با کد ریجستری جهت فعالیت در کشور های خارجی ارائه میکند. دوره های صنایع غذایی: آشپزی درجه ۱و۲ شیرینی پزی درجه۱و۲ دکورکیک کافی شاپ فست فود غذاهای ملل(ایتالیایی .ترکیه ای …..) آشپز غذای گیاهی ورژیمی سبزی آرایی میوه آرایی شیرینی خشک مقدماتی و پیشرفته نان های فانتزی حجیم و نیمه حجیم دسر سنتی و ملل سالاد ساز واردورساز آشپزی با مایکروفر شیرینی بدون فر شیرینی ترمقدماتی وپیشرفته دوره های صنایع دستی و هنری: دکوراتور سفره عقد شمع سازی دکوپاژ و پتینه(آموزشگاه مروارید دریا اولین دارنده مدرک در خراسان رضوی میباشد.) گل آرایی طبیعی(آموزشگاه مروارید دریا اولین دارنده مدرک در خراسان رضوی میباشد.) انواع نماها و تابلو برجسته های مدرن آموزشگاه فوق از بهترین و برترین برگزارکنندگان دوره های متنوع و کاربردی آشپزی است و سالهاست زیر نظر اساتید درجه یک و مجرب آشپزی اقدام به آموزش سرفصل ها و اصول آشپزی به هنرجویان کرده و با فراهم آوردن بهترین امکانات و فضای آموزشی مناسب و استفاده از متد آموزشی روز دنیا بر اساس آموزش عملی و شغل محور برای ورود هرچه سریعتر کار آموزان به بازار کار این رشته کوشیده است.آموزشگاه آشپزی مروارید دریا واقع در شهر مشهد است.
بیشتر