سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

خیاط لباس شب و ژورنال شناسیخیاط لباس شب و ژورنال شناسی
امکان پرداخت قسطی

خیاط لباس شب و ژورنال شناسی

تعداد جلسات:
20
روزهای برگزاری:
سه شنبه
زمان برگزاری:
8:00 الی 10:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
144
 • کلاس خیاطی لباس شب و ژورنال شناسی
 • آموزشگاه خیاطی آگاه - محله راهنمایی مشهد
 • ارائه گواهینامه بین المللی (کد استاندارد : ۹۱/۹۷/۱/۳/۱_۷)
 • پیش‌نیاز نازک دوز و دوخت مهارتی

 

شرح استاندارد آموزش :

 • آموزش اندازه گیری و اندام شناسی
 • الگوسازی بالاتنه و رفع عیوب اندامی
 • ایجاد پنس های طلایی در بالاتنه
 • 3 مدل آموزش الگو سازی و برش دامن های ژورنالی
 • انواع یقه شامل یقه های باز با لقی‌گیری‌ها، یقه قایقی
 • انواع پیراهن مثل پیراهن پشت بلند، پیراهن ترک نیلوفری
 • انواع دامن شامل دامن کلوش، کلوش زاویه دار، کت کوتاه ،دکلته، کرا‌ تاپ،دوخت تور، مخمل و پارچه های کشی، یقه هالتری، دامن قارچی، دوخت کامل پیراهن نامزدی

 

خیاطی امروزه از هنرهایی شناخته میشود که در امر صرفه جویی در هزینه های خرید لباس و همچنین در آمد زایی از این طریق، بسیار موفق بوده و خواهان بسیاری پیدا کرده است. آموزشگاه خیاطی آگاه با ارائه گواهینامه بین المللی دوره های مختلف خیاطی را برگزار میکند. 

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه خیاطی آگاه
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:2,800,000تومان
قابل پرداخت:

2,800,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه خیاطی آگاه
درباره آموزشگاه:

آموزشگاه فنی و حرفه ای آگاه در محدوده احمدآباد مشهد واقع شده و به هنرآموزان مشهدی در حوزه آموزش خیاطی و طراحی و دوخت خدمات ارائه میدهد. خیاطی امروزه از هنرهایی شناخته میشود که در امر صرفه جویی در هزینه های خرید لباس و همچنین در آمد زایی از این طریق، بسیار موفق بوده و خواهان بسیاری پیدا کرده. همچنین میتوانید برای عزیزانتان نفیسی درست کنید و اعتماد به نفس بالایی در خود ایجاد کنید. آموزشگاه خیاطی آگاه: دارای لوح تقدیر از وزیر کار و امور اجتماعی دارنده لوح تقدیر به عنوان بانوی نمونه و کار آفرین دارنده مدرک فوق تخصصی از کشور کانادا ،هند،سوسیس و ایتالیا دارنده لوح تقدیر از سازمان فنی حرفه ای خراسان رضوی دارنده لوح تقدیر از کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوا کار افرین برتر عضو انجمن طراحان پارجه و لباس کشور امضا قرارداد همکاری با آموزش و پرورش و مدارس فنی حرفه ایی امضا قرارداد همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) کلیه مناطق استان به دلیل اینکه ۹۹٪ هنرجویان تحت پوشش مشغول به کار شده اند . امضا قرار داد همکاری با مربیان و مدیران آموزشگاه های نیشابور جهت برگزاری دوره های فوق تخصصی امضا قرارداد همکاری با مربیان و مدیران آموزشگاه های شیراز جهت برگزاری دوره های فوق تخصصی همکاری با مربیان و مدیران آموزشگاه های مشهد و ارائه گواهینامه تخصصی شرکت در نمایشگاه های ببین المللی جهت نمایش نرم افزارهای طراحی ، دوخت داشتن راندمان بالا، سیستم آموزشی استاندارد، کار آفرینی در آموزشگاه آگاه طراحی دوخت، صنایع دستی، صنایع پوشاک، دوختهای سنتی، هنرهای تزیینی و طراحی لباس آموزش داده میشود. این آموزشگاه با استفاده از جدیدترین متد طراحی و دوخت و با آموزش تخصصی خیاطی از مبتدی تا پیشرفته در خدمت علاقمندان به این هنر می‌باشد. آموزشگاه فوق با برگزاری دوره های مختلف و با سالها سابقه آموزش خیاطی، بر این نظر است که بتواند راه علاقمندان و مشتاقان به این حوزه را هموار کرده و سعی در شکوفا کردن استعداد این عزیزان دارد. آموزشگاه خیاطی آگاه واقع در شهر مشهد میباشد.

بیشتر
ناحیه شهری:کلاهدوز
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:091542****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:https://agahamoozesh.com/
صفحه آموزشگاه