بهترین کلاس زبان کودک در مشهد

کلاس زبان کودک در مشهد

در این مقاله قصد داریم به معرفی تعدادی از بهترین های کلاس زبان کودک در مشهد بپردازیم. تا انتها همراه ما باشید.

زبان انگلیسی یکی از زبان‌های هندواروپایی از شاخهٔ زبان‌های ژرمنی غربی است. این زبان در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند تکامل یافته‌است. از دیگر زبان‌های ژرمنی می‌توان به آلمانی، هلندی، دانمارکی، سوئدی و نروژی اشاره کرد. امروزه نزدیک به نیمی از مجموعه واژگان و دستور زبان انگلیسی از زبان‌های ژرمنی است و نیمی دیگر را وامواژه تشکیل می‌دهد. بیشتر این وام‌واژه‌ها از زبان‌های لاتین، فرانسوی، بخشی از یونانی و دیگر زبان‌ها وارد انگلیسی شده‌اند.

زبان انگلیسی باستان شباهت بسیار زیادی به زبان آلمانی باستان داشته‌ است. چون انگلیسی زبان‌ها عمدتاً اقوام ژرمنی بودند که از آلمان وارد بریتانیا شدند و به نوعی زبان آلمانی را می‌توان مادر زبان انگلیسی دانست.

به دلیل تأثیر بالای نظامی، اقتصادی، علمی، سیاسی و فرهنگی بریتانیا بر جهان پس از سدهٔ هجدهم و تأثیر ایالات متحده آمریکا از سدهٔ بیستم میلادی به این سو، این زبان در سطح جهان گسترش یافته و به عنوان زبان دوم، زبان میانجی و زبان اداری در بسیاری نقاط جهان کاربرد پیدا کرده‌است.

زبان انگلیسی ؛ زبانی به وسعت جهان

زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، آفریقای جنوبی، غنا و بسیاری کشورهای دیگر کاربرد دارد. انگلیسی امروزه از نظر تعداد گویشوَر، پس از چینی و اسپانیایی، سومین زبان جهان است. تعداد کسانی که زبان مادری‌شان انگلیسی است، امروزه بیش از ۳۸۰ میلیون نفر است.

انگلیسی در بسیاری از کشورها زبان میانجی است و مهم‌ترین زبان دنیا در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، نظامی، صنعت، فرهنگی و علمی در روابط بین‌الملل به‌شمار می‌آید. این زبان از زبان‌های بین‌المللی است که در همه کشورها مشغول به تدریس آن هستند.

کلاس زبان کودک در مشهد

بهترین کلاس زبان کودک در مشهد

در لیست زیر به معرفی تعدادی از برترین های کلاس زبان کودک در مشهد میپردازیم. با کلیک روی نام هر مجموعه به صفحه آموزشگاه هدایت می‌شوید.

موسسه زبان های خارجی کیش

مرکز زبان کیش از کودکان بالای ۴ سال ثبت نام بعمل می آورد. برگزاری کلاس های آموزشی در یک فضای شاد و در جمع همسن و سالان باعث یادگیری بهتر کودکان خواهد شد. موسسه کیش از کتاب های آموزشی جهت مکالمه زبان انگیسی بهره می گیرد. در این مرکز برای دوره های مکالمه تفکیک سنی صورت می گیرد.

*برای کودکان ۴ تا ۵ سال دوره های تقویت مهارت گفتاری و شنیداری در طول ۶ ترم برگزار می گردد.
*برای کودکان ۵ تا ۶ سال این دوره شامل ۹ ترم می باشد.

*این دوره مکالمه برای کودکان رده سنی ۶ تا ۷ سال شامل ۸ ترم است و به تقویت درک مطلب و نگارش بچه ها نیز توجه می شود.
*دوره آموزشی برای کودکان ۷ تا ۸ سال نیز شامل ۶ ترم می باشد.

آموزشگاه زبان الوند

یکی دیگر از موسسه های آموزش زبان انگلیسی که به شیوه زبان مادری به تدریس می پردازد الوند است. این موسسه بر این عقیده است که با این متد تدریس، هوش کلامی و اجتماعی کودک تقویت خواهد شد و در نتیجه به زبان جدید مسلط تر خواهند شد.

در این مرکز نیز از وسایل کمک آموزشی متناسب با نیاز کودک مانند انیمیشن و موزیک های شاد انگلیسی بهره می برند. در این مرکز سعی شده است تا لهجه بومی زبان انگلیسی از همان ابتدا به کودکان آموزش داده شود.

و بچه ها در یک فضای واقعی و هزمان با بازی زبان انگللیسی را یاد بگیرند.

پذیرش گروه سنی ۲ تا ۶ ساله در این موسسه انجام می شود.

کانون زبان ایران

این موسسه دارای شعبه های متعددی جهت آموزش به همه گروه های سنی دارد. مرکز شماره ۵ کانون، مختص برگزاری دوره های آموزشی برای کودکان است.

  • آدرس: مشهد، قاسم آباد، تقاطع اندیشه و رازی، شهرک رازی، نبش رازی ۶، ساختمان کانون پرورش فکری
توضیحات :

کانون زبان ایران به عنوان قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ی آموزش زبان‌های خارجی در ایران و خاورمیانه از سال 1304 تحت عنوان انجمن روابط ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. پس از وقفه‌ی کاری از سال 1306 تا 1321، از فروردین سال 1322 فعالیت انجمن از سر گرفته شد و برگزاری کلاس‌های آموزش مکالمه‌ی زبان انگلیسی در انجمن ایران و آمریکا از فعالیت‌های آن در زمان بازگشایی در دهه‌ی1320 بر طبق اساسنامه اعلام شد.

به دنبال آن، مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ی 1330راه اندازی شد. در سال 1344، مرکز در چهار راه جمهوری فعالیت می کرد و پس از افزایش زبان آموز در محلی جدید در خیابان وصال شیرازی –مرکز وصال فعلی- ادامه فعالیت داد.

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و انحلال انجمن ایران و امریکا، در سال 1358 مرکز آموزش زبان با حکم دادستانی به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واگذار شد و به کانون زبان ایران تغییر نام داد. این موسسه با صیانت از ارزش‌های بومی و اسلامی در برابر برتری ارزش های غربی در دوران انجمن، الگویی جدید و متناسب با شرایط انقلابی جامعه‌ی اسلامی ارائه کرده است که این مهم در محتوای کتاب‌ها و فضای آموزشی کانون تأثیر گذاشته و سبب شد در چشم انداز آتی، زبان‌های دیگر مانند عربی، فرانسه، آلمانی و اسپانیایی و حتی زبان فارسی نیز در کانون زبان ایران صاحب کرسی آموزشی شوند. (صیامیان گرجی، زهیر، 1395، کانون زبان ایران در گذر زمان، تهران، انتشارات کانون زبان ایران)

هم اکنون کانون زبان ایران  در 31 استان و  100 شهر  با بیش از 270 مرکز آموزشی و بیش از 1000,000 زبان آموز در هر سال، در زمینه‌ی آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، اسپانیایی و روسی و همچنین تولید محصولات آموزشی وکمک آموزشی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان فعالیت می کند.

در حال حاضر، دکتر مصطفی مومنی رییس کانون زبان ایران را بر عهده دارد.

آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان سفیرگفتمان

روش تدریس زبان انگلیسی در موسسه سفیر بر اساس آموزش کلمات کاربردی و روزمره است. در تدریس زبان انگلیسی از داستان ها و متون انگلیسی متناسب استفاده می شود.

دوره های مکالمه در این موسسه بصورت مبتدی و پیشرفته برگزار می شود. رده سنی این دوره ها ۷ تا ۱۲ سال است.

در دوره مبتدی مکالمه که  شامل چهار دوره ی پنج ترمی می باشد کودکان مهارت خواندن و نوشتن را می آموزند.

دوره پیشرفته شامل پنج ترم است که علاوه بر مهارت خواندن و نوشتن، کودکان می توانند با لهجه بومی انگلیسی صحبت کنند.

موسسه آموزش زبان انگلیسی پاراکس

یکی از مراکز آموزش زبان انگلیسی با تفکیک گروه سنی موسسه پاراکس است. این مرکز با حضور اساتید برجسته به امر آموزش زبان انگلیسی به کودکان می پردازد.

گروه های سنی مناسب برای کودکان در این موسسه:رده سنی ۳ تا ۴ سال، ۴ تا ۷ سال و ۷ تا ۱۲ سال می باشد که آموزش ها نیز بر اساس همان گروه سنی تعریف شده است.

جهاد دانشگاهی

روش تدریس زبان در جهاد دانشگاهی بیشتر متناسب با روش های تدریس دانشگاهی ست. این مرکز برای همه رده های سنی در شعب مختلف خود برنامه های آموزشی دارد که از این میان شعبه شماره ۲ (ابن سینا) به آموزش زبان های خارجی به گروه سنی ۸ تا ۱۰ سال و ۱۱ تا ۱۴ سال می پردازد. اساتید این مرکز از مدرسین برجسته مراکز دانشگاهی هستند.

جهاد دانشگاهی برای گروه سنی ۸ تا۱۰  سال از ابزار کمک آموزشی مثل انیمیشن و فلش کارت استفاده می کند تا فضای آموزشی خشک و کسل کننده نباشد.

دوره های آموزشی برای گروه سنی ۱۱ تا ۱۴ سال نیز بر پایه تقویت مهارت شنیداری و گفتاری ست و کودکان در بازدیدهای آموزشی از محیط های مشابه انگلیسی زبان، این مهارت ها را تقویت می کنند.

برای کلاس زبان کودک نیاز به راهنمایی دارید؟ اطلاعات خود را از طریق دکمه نارنجی رنگ پایین صفحه ثبت کنید. با شما تماس می‌گیریم.

آموزش زبان به کودکان

برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان یک روال معمول داشته باشید. بهتر است جلسات کوتاه و مکرر باشند تا طولانی و کم. برای کودکان بسیار خردسال پانزده دقیقه کافی است و با بزرگتر شدن آن­ها، تمرکزشان بیشتر شده و در نتیجه می‌­توانید به تدریج مدت زمان آموزش را طولانی‌­تر کنید. اما به منظور جلب توجه فرزندتان، هم­چنان آموزش­‌ها را کوتاه و متنوع نگه­‌دارید.

سعی کنید هر روز فعالیت­‌های خاصی را در زمان مشخص انجام دهید. کودکان وقتی می‌­دانند، چه کاری را قرار است انجام دهند، احساس راحتی و اطمینان بیشتری می­‌کنند. به عنوان مثال؛ هر روز بعد از مدرسه یک بازی انگلیسی انجام دهید، یا قبل از خواب یک داستان انگلیسی با کودکتان بخوانید.

اگر در خانه فضا دارید، گوشه‌­ای را به آموزش زبان انگلیسی به کودکان اختصاص دهید، به عنوان مثال کتاب­‌ها، بازی‌­‌ها ، وسایل کمک آموزشی و ویدیوهای آموزشی را در آن­جا قرار دهید.تکرار ضروری است. کودکان اغلب باید بارها و بارها کلمات و عبارات را بشنوند، تا بتوانند خودشان آن را بیان کنند.

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید روی دکمه نارنجی پایین کلیک کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.