کلاس زبان اسپانیایی در مشهد

کلاس زبان اسپانیایی در مشهد

در این مقاله سعی داریم به معرفی کلاس زبان اسپانیایی در مشهد بپردازیم. تا انتها همراه ما باشید. اغلب افرادی که به یادگیری زبان اسپانیایی مشغول هستند معتقدند یادگیری زبان اسپانیایی بسیار راحت و شیرین است.

زبان اسپانیایی چقدر گسترده است؟

می توان گفت که در جهان بیشتر از 570 میلیون نفر اسپانیایی حرف می زنند، که 480 میلیون نفر از این افراد زبان مادریشان اسپانیایی می باشد. یکی از نکات شگرفی که باید بدانید این است که زبان اسپانیایی زبان رسمی کشورهای چون آرژانتین، آل سالوادور، ونزوئلا، اسپانیا و 16 کشور اروپایی دیگر می باشد.

چالش های یادگیری زبان اسپانیایی

یادگیری زبان اسپانیایی مشابه هر زبان دیگر، چالش‌هایی دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

سریع صحبت کردن

یکی از اصلی ترین چالش هایی که افراد مشتاق به یاد گیری زبان اسپانیایی با آن روبه رو هستند درک صحبت های اسپانیایی زبان ها می باشد، بعضی افراد که پیش از آموختن زبان اسپانیایی زبان های لاتین دیگر را فرا گرفته اند اظهار کرده اند که درک و فهم صحبت های بومیان اسپانیایی بسیار سخت تر از زبان های دیگری است که یادگرفته اند، به این علت که زبان اسپانیایی در رنکینگ زبان های پرسرعت جایگاه دوم را دارد، به شکلی که بومیان آن در یک ثانیه 7.82 هجا را تلفظ می کنند.

به طور کلی ژاپنی که پرسرعت ترین زبان دنیا محسوب می شود در هجای کلمات تفاوت زیادی با زبان اسپانیایی ندارد و بومیان ژاپنی در یک ثانیه 7.84 هجا را تلفظ می کنند. برای درک بهتر این مسئله بهتر است که زبان اسپانیایی را با زبان های لاتین دیگر چون ماندارین (5.18 هجا در ثانیه )و انگلیسی (6.19 هجا در ثانیه) مقایسه کنید به این ترتیب به خوبی درک می کنید که این مسئله یکی از بزرگترین معضل برای مشتاقان یادگیری زبان اسپانیایی به شمار می رود.

مسئله دیگر در یاد گیری زبان اسپانیایی فهم صحبت های افراد با لهجه های متفاوت می باشد که خود معضل بزرگی است.

به خاطر سپاری آسان واژگان

این مورد معضل به شمار نمی رود، و یکی از مزایای یادگیری زبان اسپانیایی یادگیری لغات این زبان می باشد که به گفته زبان آموزان بسیار ساده و راحت می باشد مخصوصا اگر زبان آموز پیش از فراگیری زبان اسپانیایی زبان های لاتین دیگر مانند فرانسوی، ایتالیایی، رومانیایی یا پرتغالی را اموخته باشد؛ چرا که واژگان بسیار زیادی از زبان اسپانیایی از زبان های لاتین گفته شده گرفته شده است.

اما به این نکته توجه کنید که زبان اسپانیایی با انگلیسی و ماندرین تفاوت های زیادی دارد و اگر شما پیش از یادگیری زبان اسپانیایی، انگلیسی و ماندرین را آموخته باشید کمک زیادی در یاد گیری اسپانیایی به شما نخواهد کرد چرا که وجه اشتراک اسپانیایی با انگلیسی بسیار کم است و با زبان ماندرین هیچ وجه تشابهی ندارد.

دستور زبان اسپانیایی

این مورد نیز از معضل های زبان اسپانیایی و تمام زبان های دیگر به شمار می رود چراکه یادگیری قواعد زبان اسپانیایی بسیار سخت است و یکی از گام های مهم در فرا گیری هر زبانی آموختن دستور زبان یا به عبارت بهتر قواعد آن می باشد. اما جای نگرانی نیست ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از آموختن قواعد زبان اسپانیایی ابتدا روی مکالمه کار کنید به این طریق یادگیری قواعد آن برای شما راحت تر خواهد شد.

معرفی کلاس زبان اسپانیایی در مشهد

در لیست زیر تعدادی از بهترین های کلاس زبان اسپانیایی در مشهد را برای شما آماده کردیم.

آموزشگاه زبان ماهان

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه زبان کالج آریان پور

مشاهده صفحه آموزشگاه

 

آموزشگاه زبان شکوه دانش توس

مشاهده صفحه آموزشگاه

10 مزیت یادگیری زبان اسپانیایی

اگر مشتاق یادگیری زبان اسپانیایی هستید و نمی دانید که این زبان به چه کار شما می آید پس ادامه مقاله را با دقت مطالعه کنید چرا که در ادامه قصد داریم شما را با مهمترین مزایای این زبان آشنا سازیم.

1. اسپانیایی زبان رسمی 20 کشور می باشد.

مطمئنا یکی از مزایای هر زبانی رسمی بودن آن در کشورهای مختلف می باشد که زبان اسپانیایی  در 20 کشور به رسمیت شناخته می شود. پس اگر شما از آن دسته افراد هستید که به سفر های خارج از کشور علاقه دارید زبان اسپانیایی کمک فراوانی به شما می کند چرا که با توجه به رسمی بودن این زبان و هچنین زیبایی و تنوع کشور های اسپانیایی زبان مشکلات کمتری برای مسافرت خارج از کشور خواهید داشت.

2. با اطمینان سفر کنید.

یکی دیگر از مزایای یادگیری زبان اسپانیایی این است که شما در سفرهایتان به راحتی می توانید با مردم ارتباط برقرار کنید و در سفر های مجردی خود دچار مشکل نشوید. همچنین نیاز نخواهید  داشت حتما با تور مسافرت کنید و با اطمینان خاطر می توانید از گذراندن سفر خود در یک کشور زیبای اسپانیایی زبان لذت ببرید.

نکته دیگری که وجود دارد این است که شما پس از مسافرت های مستقلانه قادر هستید  دوستان و خانواده خود را به سفر ببرید و مانند یک راهنمای سفر رفتار کنید.

3. یادگیری زبان اسپانیایی باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود.  

از جمله هزینه هایی که می توانید با آن خدافظی کنید هزینه هایی است که بابت تور پرداخت کرده اید. امکان برقراری ارتباط با بومیان اسپانیایی زبان یکی از توانایی های است که با فرا گیری زبان اسپانیایی به آن دست پیدا می کنید و بدین ترتیب می توانید به خاطر عدم توانایی صحبت با دیگران در هتل های گران قیمت اقامت نگیرید و با هزینه های بسیار کمتر ویلا و خانه های اجاره ایی برای اقامت خود رزرو کنید و این مورد هزینه های شما را تا حد زیادی کاهش می دهد.

4. زبان اسپانیایی به شما کمک می کند راحت تر بتوانید شغل مناسب خود را بیابید.

هم اکنون در جهان شرکت های بسیاری هستند که مشتاق به کسب و کار و تجارت با کشور های اسپانیایی زبان می باشند. به عبارت ساده تر می توان گفت که کشور هایی چون اسپانیا، کاندا، آمریکا به سرعت در حال رشد هستند و تجارت در این کشورها سود بسیار بالایی دارد.

همچنین می توان به این نکته اشاره کرد که برای برقراری ارتباط با افراد اسپانیایی زبان و مشتریان اسپانیایی خارج از کشور به دلیل رونق اقتصادی لازم است که حتما به زبان اسپانیایی مسلط  بود.

با توجه به مطلبی که در بالا ذکر شد شما با یادگیری زبان اسپانیایی می توانید از متقاضیان شغلی خود را متمایزکرده و شغل رویایی خود را بر گزینید.

5. کار خود را بهتر انجام دهید.

در بعضی از مشغال لازم است که فرد حتما به زبان اسپانیایی مسلط باشد و در صورت داشتن همچین توانایی شما پاداش دریافت خواهید کرد.

با تسلط به زبان اسپانیایی شما قادر خواهید بود که ارتباط بهتری با مشتریان خود برقرار کنید و مشکلات آنان را راحت تر و بهتر حل کنید همین موضوع باعث می شود شما شغل خود را بیشتر دوست داشته باشید و با ترفیع هایی که بابت این موضوع می گیرید خشنود تر باشید.

6. مزیت ایجاد فرصت ادامه تحصیل به واسطه یادگیری زبان اسپانیایی.

یکی از راه حل هایی که به راحتی می توانید اسپانیایی یاد بگیرید سفر به یک کشور اسپانیایی زبان و شرکت در دوره های فشرده کلاس های زبان اسپانیایی می باشد. این راه حل می تواند به عنوان لذت بخش ترین راه حل مورد توجه شما باشد چرا که قرار گرفتن در یک محیط متفاوت و همچنین تعامل با افراد اسپانیایی زبان انگیزه ی شما را برای یادگیری افزایش می دهد، همچنین تحصیل در یک کشور دیگر خالی از لطف نیست.

7. ایجاد دوستی های جدید و پایدار به واسطه فراگیری زبان اسپانیایی.

یکی از مواردی که باعث تعامل و اتصال انسان ها به یک دیگر می باشد زبان آن ها است. اگر شما تسلط کافی به زبان اسپانیایی داشته باشید قادر خواهید بود با افراد زیادی تعامل برقرار کنید و طبیعتا برای این موضوع شما باید یک وجه اشتراک با آن افراد داشته باشید.

زمانی که شما با زبان مادری افراد صحبت کنید فرد ترغیب می شود که رابطه خود را با شما ادامه دهد واز این ارتباط لذت می برد به این ترتیب شما می توانید دوستان زیادی در محیط کار،  تعطیلات و یا حتی در شهر خود پیدا کنید.

8. کودکان خود را ترغیب کنید اسپانیایی یاد بگیرند.

مطمئنا همه ی والدین رویاهای زیادی برای کودکان خود در سر دارند یکی از این رویا ها می تواند دو زبانه بار آوردن کودکان باشد. اگر شما مایلید که فرزندانتان برعکس خود شما چیز های جدید تجربه کنند سعی کنید آن ها را ترغیب به یادگیری زبان اسپانیایی نمایید این مسئله ممکن است باعث شود شما نیز مشتاق یادگیری زبان اسپانیایی شده و به این ترتیب کانون خانواده گرم تر خواهد شد.

9. با یادگیری این زبان دوستان خود را تحت تاثیر قرار دهید.

تسلط کامل به زبان اسپانیولی یکی از موفقیت های بزرگ زندگی فرد است و شما با یادگیری این زبان می توانید دوستان خود را شگفت زده نمایید. ممکن است این توانایی شما روی دوستانتان تاثیر گذاشته و آن ها  را به یادگیری زبان اسپانیلی ترغیب کند و به ان ها انگیزه دهد.

10. زبان اسپانیایی به تقویت حافظه شما کمک می کند.

همانطور که می دانید مغز یک ماهیچه است و استفاده از آن باعث می شود که تقویت شده و قوی تر شود. بنابراین یاد گرفتن کلمات جدید به طور مدام موجب تقویت حافظه و عملکرد بهتر مغز خواهد شد. 

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نمی دونی چه کلاس یا دوره ای برای فرزندت مفیدتره؟
کلیک کن