campain
campain

معرفی کلاس زبان مشهد

معرفی بهترین کلاس زبان مشهد

شاید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به دنبال پیدا کردن یک کلاس مناسب برای پرورش استعدادخود ویا فرزندتان باشید. و برای این انتخاب به دنبال بهترین کلاس/آموزشگاه های سطح شهر مشهد میگردید .

چند مورد از اهمیت یادگیری زبان دوم

شاگردانی که اهمیت یادگیری زبان دوم را متوجه می شوند، آن را خیلی با ارزش می دانند، به خصوص در موسسه زبان ما با زبان آموزان بین المللی. دو زبانه بودن مزیت های زیادی دارد! مستلزم وقت و تعهد است، اما سرانجام، خیلی ارزش دارد. در اقتصاد جهانی شده، دانستن دو زبان خیلی مهم شده است.

در یادداشتی جالب، تحقیقاتی در ‘روان شناسی زبان’، تقسیم جدیدی از روان شناسی، کشفیات مطلوبی را درباره ی شاگردانی که دوزبانه شده اند، دریافته اند. مطمئن شوید که مقاله ی روان شناسی زبان را درباره ی دوزبانگی چک می کنید تا متوجه شوید که یادگیری زبانی جدید چه طور بعدها برای شما مفید خواهد بود. در پایین چهار دلیل آورده شده است که ما فکر می کنیم برای شاگردان در یادگیری زبان دوم اهمیت دارد.

موقعیت های شغلی

با اقتصاد جهانی همیشه رو به رشد و جمعیت ملی متنوع فزاینده، صحبت به زبان دوم برای بسیاری از کارفرمایان خصیصه ای خوش آیند است. از ترجمه یا ایجاد مدارک گرفته تا صحبت با مشتریان، کارفرمایان روزانه به گویشوران زبان های دیگر احتیاج دارند. توانایی شما در صحبت به چند زبان از شما کارمندی باارزش می سازد.

مسافرت و تحصیل در خارج از کشور

اگر برنامه‌ی سفر یا کار در خارج از کشور را دارید، یادگیری یک زبان دوم به شما ابزار برقراری ارتباط با بقیه را می‌دهد. این باعث آسان‌تر شدن کارها برای شما و افرادی که با آن‌ها تلاش به برقراری ارتباط دارید، می‌شود. آدرس پرسیدن، سفارش غذا  خدمات دیگر آسان‌تر خواهد شد. به علاوه احتمال دارد که وقتی زبانشان را صحبت کنید، افراد بومی با شما صمیمی‌تر باشند.

تکامل شخصی

باز کردن ذهنتان برای ایده‌های جدید و چالش‌های جدید موجب رشد فردی می‌شود. ممکن است شروع به دیدن متفاوت خود و جهان کنید. همچنین ممکن است که زبان خود را بفهمید و آن را حتی بیشتر درک کنید. در آخر، یادگیری زبانی دوم چیزی است که می‌توان به آن افتخار کرد و ما همه‌ی دانش‌آموزانمان را تشویق می‌کنیم که زبانی دوم یاد بگیرند.

ما در نیکارو  بهترین آموزشگاه های کشور را به شما معرفی خواهیم کرد با ما همراه باشید .


 • کلاس زبان مشهد

آموزشگاه زبان راه پویندگان

مشاهده صفحه آموزشگاه

توضیحات :

تدریس زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی
برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی جی آر آی – جی مت – یوس – پی تی ای – دولینگو

موسسه بین المللی راه پویندگان فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۳۸۵ در قالب برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی به ویژه آیلتس آغاز نمود. با شناخته شدن موسسه در میان اساتید و دانشجویان دانشگاه ها و تثبیت نام موسسه در میان قشر فرهیخته و نخبه جامعه به عنوان یک موسسه خوشنام و معتبر، مجموعه تصمیم به گسترش فعالیت های خود گرفت که در این راستا ابتدا زیر ساخت های موسسه (دارنده ایزو کیفیت آموزش از کشور انگلستان) در باب فرهنگ سازمانی، سطح دانش علمی اساتید و پرسنل در دستور کار قرار گرفت. پس از آن، اخذ مجوزهای لازم و رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه یاددهی و آموزش زبان های خارجی، اخذ مجوزاز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه ارائه مشاوره برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی، و سازمان فنی و حرفه ای برای برگزاری دوره های مرتبط به هتلداری باعث شد تا فعالیت های موسسه شکل متفاوت و متنوعی به خود بگیرد.

آنچه موسسه بین المللی راه پویندگان را متمایز می سازد داشتن کادر قوی علمی، برنامه ریزی دقیق، برخورداری از دانش روز، وجود دپارتمان های تخصصی و بهره مندی از مشاوران و کارکنان متخصص و متعهد است.هدف ما خدمت رسانی مطمئن به مراجعه کنندگان محترم موسسه است. در این راستا، هیات مدیره موسسه از هر پیشنهادی که بتواند باعث ارتقای سطح و تنوع بخشیدن به مجموعه خدمات ارائه شده شود استقبال می کند و آن را مورد برسی قرار میدهد.


 • کلاس زبان مشهد

آموزشگاه زبان ماهان

مشاهده صفحه آموزشگاه

توضیحات :

کالج زبان ماهان کار خود را در مشهد مقدس از سال ۸۸ و با هدف ایجاد انقلاب و تفاوت‎ ‎های بنیادین در زمینه آموزش زبان های خارجی و با محوریت زبان انگلیسی به کلیه گروه های سنی آغاز نمود. تلاش شبانه روزی و بی وقفه مسئولان ماهان در جهت ایجاد تفاوتها و نوآوری های چشمگیردر عرصه مهم زبان آموزی، منجر به ایجاد دوره های ویژه و منحصرفردی شد که سابقه‎ ‎تشکیل آنها در هیچ کجای ایران بلکه جهان دیده نشده بود.

همچنین مدیریت مجموعه، جناب دکتر علی پور از طرف باشگاه نوابغ مدیریت و مرکز آموزش و پژوهش متخصصین ایران، بعنوان مدیر شایسته انتخاب شدند.

در سال  ۹۴، این مرکز موفق به دریافت مجوز رسمی برگزاری آزمون های بین المللی IELTS از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و IDP در مشهد و تهران شد. در سال  ۹۵ نیز، دو شعبه ی دیگر برای آموزش زبان بزرگسالان و خردسالان افتتاح نمود. این مجموعه دارای ۵ شعبه فعال در سطح شهر مشهد است که تمامی سنین را در برمیگیرد .


 • کلاس زبان مشهد

آیلتس کلاب

مشاهده صفحه آموزشگاه

توضیحات :

مرکز آموزش های تخصصی زبان انگلیسی IELTS CLUB  در مهرماه سال ۸۸ با تشکیل یکی از تخصصی ترین تیم های آموزش حرفه ای زبان انگلیسی در مشهد آغاز به کار کرد. این مرکز با بیش از ۱۰ سال فعالیت موفق در برگزاری دوره های تخصصی IELTS, TOEFL, GRE در حال حاضر به یکی از برجسته ترین و شناخته شده ترین مراکز تخصصی زبان انگلیسی درشهر مشهد تبدیل شده که عمدتا به ارائه دوره های پیشرفته زبان و آمادگی امتجانات بین المللی می پردازد. این مرکز با دارا بودن یکی از مجرب ترین و حرفه ای ترین گروه های اساتید مشهد تا کنون بیش از ۸۰۰ خروجی نمره بین ۶ تا ۷٫۵ آکادمیک در آزمون آیلتس داشته که سندی بر کیفیت بالای خدمات آموزشی و تخصصی این موسسه بشمار می آید.

امکانات و فضای آموزشی مناسب، کادر علمی متخصص، سیستم آموزشی مدون، ارائه مشاوره در هرترم و بهره گیری از جدیدترین و به روز ترین منابع معتبر آموزش زبان دنیا از جمله عوامل موفقیت و نکات قابل توجه در این موسسه بوده که تا امروز بالا ترین سطح رضایتمندی از کلاس های این مرکز را سبب شده است.

موسسه زبان آیلتس کلاب بطور میانگین در هر ترم ۲۵ خروجی زبان آموز IELTS و TOEFL دارد که برای مقاصدی همچون ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور و یا مهاجرت و کار در کشور های دیگر متقاضی شرکت در این آزمون ها هستند. در حال حاضر این موسسه بعنوان یکی از معدود مراکز اختصاصی برگزارکننده دوره های آمادگی امتحانات بین المللی IELTS, TOEFL, GRE در مشهد و استان خراسان رضوی شناخته شده و بزودی خدمات دیگری در ارتباط با مشاوره اعزام دانشجو به خارج و مهاجرت، به زبان آموزان خود ارائه می نماید.


 • کلاس زبان مشهد

آموزشگاه زبان شکوه دانش توس

مشاهده صفحه آموزشگاه

توضیحات :

موسسه زبانهای خارجی شکوه دانش توس با بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت ، به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین مراکز آموزش زبانهای خارجی در سطح شهر مشهد شناخته می شود. این مرکز با به کارگیری نیروهای متخصص و با تجربه و با استفاده از سیستم آموزشی روز دنیا و ایجاد فضای شاد و جذاب به آموزش زبان های انگلیسی و فرانسه به کلیه سطوح خردسالان، نوجوانان و بزرگسالان می پردازد. برگزاری کلاسهای تخصصی مکالمه زبان انگلیسی و فرانسه، دوره های ویژه خردسالان ۳ تا ۶ سال، دوره های تخصصی آمادگی آزمون های بین المللی دانشگاه کمبریج (IELTS, FCE, CAE, CPE) ، دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی (Panel Discussion) و همچنین کارگاههای تخصصی تربیت مدرس TTC ، از جمله فعالیت این موسسه در سطح شهر مشهد میباشد. همچنین اخذ مجوز برگزاری آزمون بین المللی دانشگاه کمبریج در شهر مشهد از جمله اقدامات دیگر این موسسه جهت ارتقا سطح علمی زبان آموزان گرامی می باشد. امید است با تلاش و پشتکار فراگیران و همچنین حمایت های کادر علمی و اجرایی این مرکز شاهد موفقیت های روزافزون موسسه شکوه دانش توس در شهر مشهد مقدس باشیم.


 • کلاس زبان مشهد

آموزشگاه زبان سما

مشاهده صفحه آموزشگاه

توضیحات :

مرکز آموزشی و فرهنگی سما در چهار حوزه مهم آموزش عمومی و فرهنگ ، آموزش عالی ، زبان آموزی و اشتغال زایی تلاش و همت فراوان داشته است و اکنون پس از گذشت بیش از ربع قرن تلاش :

در حوزه آموزش عمومی و مدرسه داری :۱۴ آموزشگاه غیرانتفاعی در مشهد و گلبهار با بیش از ۳۰۰۰ دانش آموز از دوره پیش دبستانی تا دبیرستان

در حوزه آموزش عالی و مهارت :یک واحد آموزشکده فنی و حرفه ای با بیش از ۲۵۰۰ دانشجوی مقطع کاردانی ، ۳۵ استاد هیات علمی و تعداد ۱۴ رشته تحصیلی فنی و حرفه ای

در حوزه زبان آموزی :۳ آموزشگاه زبانهای خارجی با حدود ۴۰۰ زبان آموز

در حوزه اشتغال زایی :تعداد ۱۰۷ نفر پرسنل استخدامی ، ۳۵ عضو هیات علمی استخدامی و حدود ۶۰۰ استاد و معلم به صورت حق التدریس در مجموعه مرکز آموزشی و فرهنگی سما مشهد شاغل هستند .


 • کلاس زبان مشهد

آموزشگاه زبان کالج آریان پور

مشاهده صفحه آموزشگاه

توضیحات :

موسسه فرهنگی هنری آریانپور با بیش از دو دهه تجربه، ارایه دهنده خدمات آموزش زبان به بزرگسالان در تهران بود. که در سایر شهر های ایران نیز دوره دارددوره های آموزشی این مرکز در تمامی سطوح، از مبتدی تا پیشرفته، و با استفاده از روشهای نوین آموزش زبان به علاقمندان عرضه می گردد. کلاسهای تخصصی آموزش زبان جهت آمادگی برای شرکت در آزمونهای TOEFL ، IELTS و GRE نیز بخشی از خدمات این مرکز می باشد.

موسسه فرهنگی هنری آریانپور دارای پروانه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۱۴۴۰۷ و به مدیریت خانم فهیمه آریانپور میباشد. طبق این پروانه این موسسه مجاز به برگزاری دوره ای آموزش زبانهای خارجی برای بزرگسالان است.


 • کلاس زبان مشهد

آموزشگاه زبان خیام

مشاهده صفحه آموزشگاه

توضیحات :

آموزشگاه  زبان  خیام کار خود را از سال ۱۳۸۷ و با هدف ایجاد انقلاب و تفاوت‎ ‎های بنیادین در زمینه آموزش زبان های خارجی و با محوریت آموزش زبان انگلیسی  به کلیه گروه های سنی آغاز نمود. مرکز تخصصی آموزش زبانهای خارجی خیام با سابقه ای بیش از ۱۰ سال یکی از معتبرترین مراکز تخصصی آموزش زبانهای خارجی  می‌باشد. این مرکز با تکیه بر دانش و تجربه بالای مدیران آموزشی خود به همراه تدوین بهترین شیوه‌های آموزشی و انتقال پیشرفته‌ترین متد آموزشی به اساتید و بهره گیری از دانش اساتید با سطح علمی تحصیلات تکمیلی و بالاترین سطوح آکادمیک توانائی خود را به متقاضیان دوره‌های عمومی وتخصصی آموزش زبان انگلیسی در کلیه مقاطع (مقدماتی تا  پیشرفته) برای کلیه سنین (۳ سال به بالا) با سطح رضایت بسیار عالی به اثبات رسانده است.

نگاه کوتاهی به دوره های آموزشی منحصر به فرد آموزشگاه  زبان خیام اثبات کننده این حقیقت است که مدیران ارشد و دست اندرکاران خیام در زمره برجسته ترین و متخصص ترین نیروهای زبانی در کشور بوده و هریک مدارک و افتخارات متعدد علمی و بین المللی را دارا می باشند.


 • کلاس زبان مشهد

آموزشگاه زبان سفیرگفتمان

مشاهده صفحه آموزشگاه

توضیحات :

 • مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • گواهینامه بین المللی ISO 9001 در مدیریت کیفیت
 • گواهینامه بین المللی ISO 10002 در رسیدگی به شکایات مشتریان
 • نمایندگی رسمی آکادمی مدرسین آکسفورد (OTA) تحت نظر انتشارات دانشگاه آکسفورد OUP
 • مرکز مجاز برگزاری دوره های تربیت مدرس CELTA تحت نظر دپارتمان ESOL Examination دانشگاه Cambridge
 • آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی و فرانسه به صورت فشرده، ترمیک، جمعه، دو روز در هفته، فوق فشرده و پنجشنبه
 • استفاده از تجهیزات مدرن آموزشی (DVD player و LCD) و سیستم های صوتی پیشرفته در کلاس ها
 • برگزاری کلاس های کم جمعیت با محدودیت تعداد دانشجویان(حداکثر ۱۲نفر در مقاطع پیشرفته و حداکثر ۱۷ نفر در سایر مقاطع)
 • کنترل مداوم کیفیت آموزشی در طول ترم از طریق دوربین های مدار بسته توسط مدیران آموزش واحدها
 • برگزاری کلاس های تخصصی آمادگی آزمون IELTS
 • اعطای گواهینامه و مدارک معتبر فارغ التحصیلی در پایان مقاطع تحصیلی میانی و پیشرفته
 • امکان عضویت دانشجویان در کانون فارغ التحصیلان آکادمی زبان سفیر گفتمان
 • امکان استخدام فارغ التحصیلان مقطع پیشرفته جهت تدریس در آکادمی زبان سفیر گفتمان
 • امکان تعیین سطح،ثبت نام و پرداخت شهریه online در کلیه واحدها
 • برگزاری آزمون های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات از طریق وب سایتآکادمی زبان سفیر گفتمان
 • اعطای اعتبار ریالی و سایر تسهیلات آموزشی به مشتریان وفادار از طریق نرم افزار تحت وب سفیر (ناتوس)
 • گسترش واحدهای آموزشی متعدد در نقاط مختلف ایران (شمال، شرق، غرب، جنوب و مرکز تهران و شهرستان ها)
 • امکان جابجایی دانشجویان بین واحدهای تهران و شهرستان ها بدون نیاز به آزمون تعیین سطح مجدد
 • برگزاری کلاس های بحث آزاد
 • بهره گیری از کادر علمی متخصص با مدارک بین المللی CELTA و TESOL
 • امکان عقد قرارداد با شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان
 • نمایشگاه و فروشگاه دائمی کتاب در هر واحد با همکاری نماینده انتشارات آکسفورد (نشر اشتیاق)
 • پوشش بیمه مسئولیت و حوادث برای کلیه دانشجویان در تمام طول مدت حضور در واحدهای آکادمی زبان سفیر گفتمان
 • پوشش بیمه تامین اجتماعی،تکمیلی،مسئولیت و حوادث برای کلیه مدیران،کارکنان و اساتید در طول خدمت

 • کلاس زبان مشهد

آموزشگاه زبان کیش نوین

مشاهده صفحه آموزشگاه

توضیحات :

آموزشگاه های زبان کیش نوین کار خود را از سال ۱۳۸۵ و با هدف ایجاد انقلاب و تفاوت‎ ‎های بنیادین در زمینه آموزش زبان های خارجی و با محوریت آموزش زبان انگلیسی و فرانسه به کلیه گروه های سنی آغاز نمود. تلاش شبانه روزی و بی وقفه مسئولان کیش نوین در جهت ایجاد تفاوت ها و نوآوری های چشمگیردر عرصه مهم زبان آموزی، منجر به ایجاد دوره های ویژه و منحصرفردی شده است . هم اکنون پس از گذشت یک دهه از تاسیس آموزشگاه های زبان کیش نوین ، شعب مختلف این آموزشگاه با استقبال بسیار بالا و پرشور هموطنان گرامیمان قرار گرفته است.

نگاه کوتاهی به دوره های آموزشی منحصر به فرد آموزشگاه های زبان کیش نوین اثبات کننده این حقیقت است که مدیران ارشد و دست اندرکاران کیش نوین در زمره برجسته ترین و متخصص ترین نیروهای زبانی در کشور بوده و هریک مدارک و افتخارات متعدد علمی و بین المللی را دارا می باشند.
در آخر، جای هیچ شک و تردیدی نیست که استقبال گسترده هموطنان عزیز از کلاسهای زبان کیش نوین مرهون و مدیون ترکیب هوشمندانه شیوه های نوآورانه و مبتکرانه در تدریس زبانهای خارجی، استفاده از امکانات آموزشی مدرن و گران قیمت و نیز بهره گیری از اساتید زبده و سرشناس کشوری می باشد.


 • کلاس زبان مشهد

آموزشگاه زبان شکوه ایران

مشاهده صفحه آموزشگاه

توضیحات :

قبل از پیدایش شرکت شکوه ایران، دکتر محسن شکوه، موسس این شرکت همواره به دنبال یافتن روشی آسان و در عین حال موثر برای فراگیری زبان برای زبان آموزان کشور عزیزمان ایران بود. سرانجام نهال اولیه این اندیشه در سال ۱۳۲۹ به بار نشست و شرکت شکوه ایران به یکی از اولین مراکز آموزش و توسعه زبان انگلیسی کشور بدل شد. از این روست که ایشان را پدر زبان انگلیسی کشور می نامند. موسسه زبان شکوه که در حال حاضر با آموزش دادن زبان انگلیسی به سومین نسل از فرزندان این مرز و بوم یکی از با قدمت ترین موسسات زبان کشور عزیزمان ایران است، همواره اولین موسسه آموزشی در ایران بوده که توانسته استانداردهای بین المللی آموزش و در نتیجه آزمون زبان انگلیسی را در ایران عرضه نماید.


 • کلاس زبان مشهد

آموزشگاه زبان پارسیان

مشاهده صفحه آموزشگاه

توضیحات :

تدریس زبان های فرانسه، آلمانی، و انگلیسی

بهره گیری از امکانات صوتی و تصویری مناسب ( کامپیوترو DVD Player) مجزا در هر کلاس.

بهره گیری از پرسنل متعهد،مجرب و رفتار مبتنی بر مشتری مداری.

ایجاد محیطی آرام مجهز، دوستانه و آموزشی.


 • کلاس زبان مشهد

آموزشگاه زبان جهاددانشگاهی

مشاهده صفحه آموزشگاه

لهجه در زبان انگلیسی

زبان انگلیسی هم مانند بقیه زبان ها لهجه های متفاوتی دارد. لهجه هایی مثل بریتانیایی، آمریکایی، استرالیایی، کانادایی، هندی، آفریقایی، اسکاتلندی، ایرلندی و … هر یک مشخصه ها و تفاوت های خود را دارند. در این بین دو لهجه بریتانیایی و آمریکایی به مراتب رایج تر هستند. از همین رو ما بر روی یادگیری این لهجه ها تمرکز خواهیم کرد. گرچه ساختار این لهجه ها تفاوت هایی با هم دارند اما این تفاوت ها آنقدر نیست که افرادی با لهجه های متفاوت حرفهای هم را متوجه نشوند (مثل لهجه فارسی استاندارد یا تهرانی و لهجه فارسی در افغانستان یا لهجه دری). در این بخش تا حدی این تفاوت ها برای دو لهجه بریتانیایی و آمریکایی را بررسی می کنیم.

ساختار کلی تفاوت در دو لهجه

همانطور که گفته شد تفاوت ها در دو لهجه خیلی زیاد نیست. بیشتر تفاوت در نحوه ادا کردن آواهای صدادار است. در لهجه بریتانیایی آواهای صدادار نزدیک به ” آ ” تا حدی به سمت ” ُ ” (ضمه) تمایل پیدا می کنند، همچنین آواهای صدادار در لهجه بریتانیایی بیشتر کشیده می شوند و معمولا صدای بلند دارند. این ساختار البته عمومی نیست و استثناهایی هم دارد. در بین آواهای بی صدا بیشترین تفاوت در نحوه ادا کردن حرف ” r ” است. این حرف در لهجه بریتانیایی بسیار رقیق تلفظ می شود (گاهی اصلا تلفظ نمی شود). در حالی که در لهجه آمریکایی ” r ” کاملا عادی تلفظ می شود.

برای یادگیری دقیق هر یک از لهجه ها بهتر است به صورت کاملا روی این لهجه تمرکز کنید و واژه به واژه آن را تمرین کنید. توجه داشته باشید که یادگیری همزمان هر دو لهجه به هیچ عنوان توصیه نمی شود، چراکه معمولا به یادگیری ناقص و ناهماهنگ هر دو لهجه منجر می شود. در صورتی که می خواهید هر دو لهجه را یاد بگیرید بهتر است ابتدا انگلیسی را با یک لهجه یاد بگیرید و سپس به سراغ بعدی بروید.

کدام لهجه بهتر است؟

این تا حد زیادی به کاربری شما از زبان وابسته است. اگر میخواهید از انگلیسی داخل ایران استفاده کنید مثلا به تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی یا دیدن فیلم های آموزشی علاقمندید بهتر است لهجه آمریکایی را یاد بگیرید. بیشتر تولیدات فرهنگی و علمی جهان به این لهجه تولید می شوند. اگر می خواهید مهاجرت کنید با توجه به کشور مقصد میتوانید لهجه خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که لهجه مردم اقیانوسیه (استرالیا و نیوزیلند) به بریتانیایی نزدیک تر است.

اگر به دنبال دادن آزمون های زبان خارجی هستید باید بدانید که بخش صوتی آزمون IELTS با لهجه بریتانیایی و بخش صوتی آزمون TOEFL با لهجه آمریکایی ارائه می شود.

چرا یادگیری مکالمه زبان انگلیسی سخت است؟

برای پاسخ‌دادن به این سؤال، باید بدانید که یادگیری زبان از دو بخش تشکیل شده: ورودی و خروجی.

ورودی یعنی گوش‌ دادن و خواندن –همه‌ی اطلاعاتی که به زبان انگلیسی جذب می‌کنید. خروجی یعنی نوشتن و صحبت‌کردن. بخش خروجی معمولا برای افراد سخت‌تر است، بنابراین در این مقاله بیشتر در مورد این بخش صحبت خواهیم کرد.

وقتی نوبت صحبت‌کردن می‌رسد و برای برخی افراد نوبت نوشتن، قفل‌کردن ذهن باعث کندی در صحبت‌کردن می‌شود. شما جمله‌ی ساده‌ای در ذهن‌ دارید، اما به دلیلی گفتن آن برای‌تان بسیار سخت می‌شود؛ گویا زبان اصلا برای گفتن آن نمی‌چرخد. حال ببینیم چرا این اتفاق می‌افتد:

چون به‌اندازه‌ی کافی ورودی واقعی ندارید

وقتی که در جایی هستید که به زبان انگلیسی خیلی صحبت نمی‌شود و شما می‌خواهید مکالمه‌ی انگلیسی یاد بگیرید، ممکن است دریافت ورودی واقعی به زبان انگلیسی سخت باشد. پس چطور می‌توانیم تقریبا مانند یک انگلیسی‌زبان صحبت کنیم؟

کتاب‌های درسی -به همراه سایر منابع آموزش زبان انگلیسی، برای کسانی که زبان اول‌شان انگلیسی نیست – کاری می‌کنند که مکالمه زبان انگلیسی ساده‌تر و روان‌تر به‌نظر آید. در این منابع، اصطلاحات،‌ زبان روزمره، لهجه، سرعت زیاد مکالمه و نکات غلط گرامری حذف می‌شوند، تا درک آسان‌تری از زبان انگلیسی برای شما ایجاد شود.

قبل از اینکه تمرین مکالمه را شروع کنید، باید تمرین درک زبان انگلیسی واقعی را شروع کنید.

خوشبختانه، FluentU برای همین هدف ساخته شده. FluentU ویدئوهای واقعی مانند مصاحبه، مکالمه، برنامه‌های خبری و سخرانی‌های انگیزشی درست می‌کند و آنها را به درس‌های زبان به صورت شخصی‌سازی‌شده در اختیارتان قرار می‌دهد. کافی است شما فقط راحت بنشینید و ویدئو را به همراه زیرنویس آن نگاه کنید.

همچنین شما می‌توانید از ابزار یادگیری تعاملی مانند فلش‌کارت‌ها و لیست‌های لغت استفاده کنید. همه چیز شخصی‌شده تا با سبک یادگیری و سطح دانش زبان انگلیسیِ شما هماهنگ باشد. سطح دانش زبان انلگیسیِ شما از روی ویدئوهایی که تماشا کرده‌اید، تعیین می‌شود. این برنامه برای تمرین مکالمه زبان انگلیسی بسیار مناسب است.

لینکهای مرتبط :

یادگیری زبان برای مهاجرت
کلاس زبان اسپانیایی در مشهد

معرفی کلاس زبان فرانسه مشهد
کلاس زبان آلمانی در مشهد
مدرک تی تی سی در زبان انگلیسی
نحوه آموزش زبان دوم به کودکان
تاثیر آموزش زبان دوم به کودک
کلاس زبان کودک در مشهد
آشنایی با زبان قرآن
اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در دنیای امروز
چرا زبان عربی را باید آموخت ؟
معرفی کلاس زبان مشهد
مرکز زبان انگلیسی کالج دانشگاه فردوسی

۱۷ دیدگاه دربارهٔ «معرفی کلاس زبان مشهد»

 1. آموزشگاه راشد هم انصافا داره قوی کار میکنه، چندتا شعبه هم داره، دلیل خاصی داره که اسمشو نذاشتین؟

  1. سلام دوست عزیز . ممنونم که نظرتون رو اینجا و با ما در میون گذاشتید – حس مثبت شما به این موسسه از چشم ما دور نخواد موند .
   موسسات ما در بلاگ بر مبنای امتیاز دهی کاربران در سایت هست و هر آموزرشگاهی ستاره بیشتری از سمت کاربرانش گرفته باشه از نظر ما بهترین خواهد بود .
   حتما موسسه چندزبانه راشد هم از جمله بهترین ها هستند و تمام تلاشمون رو خواهیم کرد طی سری مقالات دیگه به ویژگی ها ی مثبت آموزشگاه های زبان دیگه هم بپردازیم .

 2. سلام. من چند ترمه میرم راشد. بد نیست. بعضی استاداش واقعا قوی کار میکنن. مخصوصا اونایی که بیشتر شعبه هاشمیه هستن. راستش شهریه هاش نسبتبه آموزشگاه های دیگه خیلی منصفانه تره. برای من شهریه خیلی مهم بود. بعدشم تحقیق کردم دیدم همه مردم تقریبا از همه آموزشگاه ها می نالن. گفتم پس بهتر که برم یه جای ارزون تر.

  1. با سلام. موقعیت مکانی واحد ها روی نقشه و در صفحه آموزشگاه های مشهد ثبت شده است. در صورتی که مشکلتون برطرف نشد با یکی از واحد ها تماس بگیرید. همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد. ممنون از ثبت دیدگاهتون دوست عزیز

 3. سلام.
  سپاس از راهنمایی کامل و خوب شما.
  متاسفانه اطلاعات تماس و آدرس آموزشگاه زبان پارسیان نادرست می باشد، سپاسگزار خواهم در صورت امکان اطلاعات درست را در پاسخ به پیام قرار دهید.

  1. عاطفه حسین زاده

   سلام دوست عزیز .
   ممنون از توجه شما .
   برای دریافت اطلاعات جدید آموزشگاه ها به صورت به روز به واحد پشتیبانی سایت نیکارو به شماره ۰۵۱۳۶۰۲۴۷۷۸ تماس حاصل فرمائید .

 4. من خواهرم آموزشگاه زبان پارسیان میرفت ، جای خونمون هم بود، وکیل آباد .
  خیلی ام راضی بود ، از همه چیش .
  محیطش کلاسا فضا
  میگفت خیلی فضاش بهتر از این آموزشگاه های معروفیه که سطح شهرو پر کرده . مخصوصا ماهان و کانون !

  حالا دیگه بعضی ها اسم در کردن واسه سنواتشونه ، اما کیفیت محیط پارسیان واقعا خوب بود
  منکه به شخصه پیشنهاد میکنم برید حتما سر بزنید

 5. کانون زبان چند ترم داره ؟ شعبه های کانون زبان کجاهاست واسه بزرگسال ؟ توی مشهد
  ممنون میشم پاسخگو باشید .

  1. سلام دوست عزیز .
   هجده ترم بزرگ سال در کانون زبان ایران وجود داره و هجده ترم هم در دوره نوجوانان هست .
   برای بزرگسالان سطح اول از Basic شروع میشه و سه کتاب داره ۱ .۲ , ۳ – و به همین ترتیب Elementry , pre-intermadiate ,intermadiate , high intermadiate , advance ( از چپ به راست بخونید ) هست .
   شعبه بزرگسال کانون زبان ایران در مشهد قاسم آباد و خیابان دانشگاهه .
   البته این مرکز برای کودکان و نوجوانان هم شعبه داره .

  1. سلام دوست عزیز با توجه به سایت سنجش , تنها مرجع لرگزاری آزمون همین مراکز هستند که واستون لیستش رو قرار دادم . و * دار ها مرکز مشهد هستند

   مراکز مجاز آزمون آیلتس IELTS در ایران
   موسسه آموزش عالی آزاد پروشات نوین
   دانشگاه آزاد اسلامی
   موسسه فرهنگی و هنری ایرسافام*
   موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش
   آیلتس تهران
   موسسه پارسیان
   موسسه فرهنگی هنری مهر آریا دانش
   موسسه آموزشی علوم و فنون پاراکس *

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.