campain
معرفی کلاس زبان زنجان

معرفی کلاس زبان زنجان

ما در این مقاله به معرفی کلاس زبان زنجان میپردازیم.

1. انگلیسی، زبان بزرگ‌ترین ادبیات جهان است. 

آیا همیشه می‌خواسته اید آثار نویسندگان بزرگ انگلیسی را به زبان اصلی بخوانید؟ حالا انگلیسی یاد بگیرید و مهارت‌های زبانی جدید خود را با خواندن آثار کلاسیک مدرن به کار ببرید: هری پاتر، داستان استفن کینگ و… همانطور که مهارت‌های انگلیسی شما با هر کتابی که می‌خوانید، پیشرفت می‌کند، می‌توانید به خواندن نوشته‌های چارلز دیکنز، جان اوستین یا هنری جیمز به زبان اصلی ادامه دهید. حالا یاد بگیرید و در هر زمانی کتاب بخوانید!

2. انگلیسی به شما کمک می‌کند از فرهنگ عمومی بیشتر بهره ببرید.

آیا تا به حال مجذوب یک آهنگ انگلیسی شده اید اما متوجه شده‌اید که معنی آهنگ را نمی‌دانید؟ آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که به متن ترانه نگاه کرده‌اید و متوجه شوید که چند ماه یا چند سال است که کلمات را نادرست می‌خوانید؟ آیا تا به حال مجبورید برای ترجمه کتاب جدید توسط مولف مورد علاقه خود صبر کنید یا از زیرنویس وحشتناک برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود آزرده شوید؟

این یکی دیگر از مزایای زبان انگلیسی است! شما می‌توانید کار نویسنده مورد علاقه خود را به زبان اصلی بخوانید، فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را به زبان انگلیسی و بدون زیرنویس ببینید و همراه با آهنگ مورد علاقه خود آواز بخوانید.

3. گرامر انگلیسی واقعا ساده است !

در حالی که لغات و تلفظ لغات می‌تواند کمی مشکل باشد، دستور زبان ساده‌تر از دیگر زبان‌های اروپایی است. تنها دو جنس وجود دارد، تنها یک حرف تعریف مشخص و غیرمشخص وجود دارد. گرامر زبان انگلیسی به طور باورنکردنی آسان است تا دانش گرامری خود را افزایش دهید، پس موضوع مهم گسترش دایره لغات و بهبود تلفظ شما است.

معرفی کلاس زبان زنجان
معرفی کلاس زبان زنجان

معرفی کلاس زبان زنجان

آموزشگاه زبان آینده گرا

توضیحات آموزشگاه زبان آینده گرا زنجان :

آموزشگاه زبان آینده گرا در خیابان سعدی واقع شده است. این آموزشگاه با دارا بودن فضای پویا و با بهره مندی از اساتید حرفه ای اقدام به برگزاری دروه های آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی کلاس زبان زنجان

آموزشگاه زبان کانون زبان ایران (زنجان-خواهران)

توضیحات آموزشگاه زبان کانون زبان ایران (زنجان-خواهران) :

یکی از شعبات موسسه کانون زبان ایران در شهر زنجان واقع شده است. مدیریت این شعبه بر عهده خانم رقیه جعفری میباشد.

این موسسه با بهره مندی از اساتید برجسته اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، فرانسوی و آلمانی برای بانوان نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی کلاس زبان زنجان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (زنجان-برادران)

توضیحات آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (زنجان-برادران) :

آموزشگاه زبان سفیر در خیابان سعدی زنجان واقع شده است. مدیریت این آموزشگاه بر عهده آقای محسن نوروزیه میباشد.

این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید برتر و با دارا بودن امکانات آموزشی پیشرفته اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی برای آقایان نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.