campain

معرفی بهترین کلاس های زبان ترکی تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس های زبان ترکی تهران میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

زبان ترکیه ای

زبان ترکیه ای از جمله زبان های پرکاربرد می باشد که حدود 75 میلیون نفر به این زبان صحبت می کنند و یکی از 15 زبان اول جهان می باشد. امروزه افراد زیادی برای یادگیری این زبان تلاش می کنند. در تهران نیز آموزشگاه های زیادی وجود دارد که این زبان را آموزش می دهند اما ما می خواهیم در این مطلب شما را با بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید و این مطالب مفید را مطالعه نمایید.

آشنایی با زبان ترکی استانبولی

بیشتر از ۷۰ میلیون نفر در جهان هستند که به زبان ترکی صحبت می کنند و بیشتر این افراد در ترکیه و قبرس زندگی می کنند. بیشتر ایرانیان نیز به کشور ترکیه زیاد سفر می کنند به همین دلیل بهتر است که زبان این کشور را یاد بگیرند. تا در هنگام سفر به ترکیه به راحتی بتوانند صحبت کنند و با مردم ترکیه ارتباط برقرار نمایند. ما در این مطلب می خواهیم شما را با زبان ترکی استانبولی آشنا کنیم تا هنگام سفر به ترکیه و قبرس به راحتی بتوانید با مردم آن ارتباط برقرار کنید با ما همراه باشید و این مطالب مفید را مطالعه نمایید.

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی چیست ؟

هدف از شرکت در آموزشگاه، یادگیری ترکی استانبولی است. بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی تمام مهارت های شما شامل مهارت های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را بهبود می بخشد. همچنین اساتید مجرب در این آموزشگاه نقاط ضعف و قوت شما را شناسایی می کنند و مشاوره لازم برای تقویت آن ها را به شما ارائه می کند.

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی از پایه با شما کار خواهد کرد. و در تمام مراحل یادگیری همراه و کمک کننده شما خواهد بود تا به موفقیت برسید.

بهترین کلاس ترکی موجب می شود شما در ارتباط با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. همچنین این ارتباطات به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد. بنابراین شما به روند آموزش ترکی خود ادامه خواهید داد. و می توانید به هدف خود که آموزش زبان ترکی استانبولی است، برسید.

معرفی بهترین کلاس های زبان ترکی تهران
معرفی بهترین کلاس های زبان ترکی تهران

معرفی بهترین آموزشگاه های زبان ترکیه ای در تهران

 

موسسه ایران کمبریج

این موسسه سه شعبه در تهران دارد. که اساتید با تجربه ای در این آموزشگاه تدریس می کنند. و کلاس های آموزشی زبان ترکیه ای را به صورت فوق فشرده برگزار می کنند. افرادی که علاقه دارند می توانند در ابتدا به صورت رایگان تعیین سطح شوند. هزینه کلاس های این موسسه مناسب است و کیفیت آموزشی آن ها بالاست.

مشاهده صفحه آموزشگاه

 

کلاس های موسسه زبان نگار

این آموزشگاه سابقه ای 18 ساله دارد و در همه سطوح و برای همه سنین کلاس های آموزشی برگزار می کند. کلاس هایی که برگزار می کند به صورت ترمیک و فشرده می باشد. و مدرکی معتبر برای زبان آموزان بعد از اتمام دوره ارائه می دهد.

مشاهده صفحه آموزشگاه

 

کلاس های موسسه آوا مهر تدبیر

این آموزشگاه به صورت تخصصی در زمینه ترکی استانبولی فعالیت می کند و یکی از بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در تهران می باشد. که کلاس ها را به شکل ترمیک و خصوصی برگزار می کند. این موسسه 11 سال سابقه فعالیت در تهران دارد و تجهیزات کلاس های آن در حد مناسب می باشد. و گاهی اساتید بومی نیز در این موسسه تدریس می کنند. همچنین باید گفت که این موسسه دو شعبه در تهران دارد.

مشاهده صفحه آموزشگاه

 

کلاس های آموزشگاه اسپیکان

این آموزشگاه زبان ترکیه ای برای رده های سنی بالای 15 سال تدریس می کند و کلاس های آن ها به صورت ترمیک و فشرده برگزار می شود. و بیشتر افرادی که برای ادامه تحصیل یا مهاجرت اقدام به یادگیری این زبان می کنند. این آموزشگاه نیز دو شعبه در تهران دارد و نسبت به هزینه هایی پرداخت می شود امکانات متناسبی دارد و اساتید با تجربه ای تدریس می کنند.

مشاهده صفحه آموزشگاه

 

کلاس های آموزشگاه پردیسان

این آموزشگاه 14 سال سابقه فعالیت دارد که در تهران 9 شعبه دارد. و کلاس های ترکی استانبولی را به صورت گروهی و خصوصی در سطوح مختلفی برگزار می کنند .که این زبان را اساتید با تجربه و مجربی در این موسسه آموزش می دهند.

ما در اینجا شعبه ولیعصر را معرفی کده ایم .
این مجموعه در نارمک , پونک , تهارن پارس و … نیز شعبه فعال دارد .

مشاهده صفحه آموزشگاه

لطفا امتیاز دهید

  1. سلام دوستان عزیز
    پیشنهاد من این هست که اصلا اموزشگاه اوا مهد تدبیر رو برای یادگیری و حتی مهاجرت انتخاب نکنید.

    استاد فعلی شون به نام آقای ن… یک ادم با مشکل اخلاقی و منحرف هستند که باسعی می کنند شاگرداشون رابطه برقرار کنند. با وجود اینکه به اموزشگاه گزارش دادیم، هیچ اقدامی نکردند.
    علاوه براینکه اصلا نظم درستی هم در تشکیل و ساعات کلاس ندارند و کنسلی زیاد داشتیمممم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.