campain
campain
معرفی بهترین کلاس فوتبال اراک

معرفی بهترین کلاس فوتبال اراک

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس فوتبال اراک میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

 چرا این ورزش پرطرفدار است؟

روان شناسی فوتبال به این موضوعات مختلفی می پردازد از جمله اینکه چرا این ورزش تا این اندازه پرطرفدار است، چرا ورزش می تواند مناسبات اجتماعی را بر هم زند. روان شناسی فوتبال مقاله ای است خواندنی که شما را با جنبه های روان شناختی این ورزش آشنا می کند.

وودی آلن، فیلمسازو بازیگر صاحب سبک هالیوود، باوجود اینکه ۱۴-۱۳ بار تا به حال کاندید دریافت اسکار شده و ۳ اسکار هم برده است، هرگز در مراسم اسکار شرکت نکرده اما برای تماشای همه مسابقه‌های بسکتبال NBA (اتحادیه بسکتبال آمریکا) می‌رود.

وقتی از او پرسیدند شما که اینقدر روشنفکر هستی، چطور تا این حد اهل ورزشی و چه شباهت و تفاوتی بین فیلم‌های شما و این مسابقه‌ها وجود دارد؟ گفت: «اگر فیلم‌های مرا ۲۰۰ بار هم نگاه کنید، آخرش یک اتفاق ثابت می‌افتد و تمام می‌شود، همان‌طور که همیشه تمام می‌شده اما اگر ۲۰۰ بار به تماشای بسکتبال بروید، هر بار با دفعه قبل متفاوت خواهد بود و این تفاوت برای من زندگی است و از لحظه‌لحظه تغییراتی که در این مسابقه‌ها اتفاق می‌افتد و اینکه هر لحظه امکان دارد همه چیز و نتیجه تغییر کند، احساس هیجان و جوانی می‌کنم.» اما این فقط احساس وودی‌آلن نیست و خیلی‌ها به ورزش، مخصوصا ورزشی مثل فوتبال علاقه‌ زیادی دارند.

چرا بین این همه ورزش، به نظر می‌رسد فوتبال پرطرفدارتر است؟ بحث کلیشه‌ای در این مورد وجود دارد؛ یعنی شباهت فوتبال یا کلا ورزش‌های گروهی با زندگی؛ مثلا اینکه در فوتبال چند نفر در پست دفاع، چند نفر در پست حمله و… بازی می‌کنند که مثل جامعه می‌ماند و داوری هم هست که در این میان قضاوت می‌کند، درست مانند یک جامعه، اما من می‌خواهم به این موضوع از بعد دیگری هم نگاه کنم؛ شباهت این ورزش به زندگی، بیشتر به دلیل تصمیم‌هایی است که می‌گیریم و برد و باخت‌های ناشی از آن.

معرفی بهترین کلاس فوتبال اراک
معرفی بهترین کلاس فوتبال اراک

معرفی بهترین کلاس فوتبال اراک

مدرسه فوتبال ایرانیان

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال امید

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال مقاومت

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال سرخپوشان

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس آشپزی اراک

معرفی بهترین کلاس قرآن اراک

معرفی بهترین کلاس یوگا اراک

معرفی بهترین کلاس حسابداری اراک

معرفی بهترین کلاس شطرنج اراک

معرفی بهترین کلاس خوشنویسی اراک

معرفی بهترین کلاس رانندگی اراک

معرفی بهترین کلاس موسیقی اراک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.