معرفی بهترین کلاس فرانسه تهران

Rate this post

ما دراین مقاله سعی داریم پس از یک مقدمه بسیار مختصر به معرفی بهترین کلاس فرانسه تهران بپردازیم .

زبان فرانسه

زبان فرانسوی ، فرانسه français ، احتمالاً مهمترین زبان عاشقانه در جهان است.

تاریخچه زبان فرانسه

اولین سندی که ظاهراً به زبان فرانسه نوشته شده احتمالاً مربوط به سال ۸۴۲ است. این سند با نام سوگندهای استراسبورگ شناخته می شود ، این یک نسخه عاشقانه از سوگندهایی است که توسط دو نوه شارلومن قسم خورده است.

معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

معرفی بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران

۱. آموزشگاه زبان فرانسه پردیسان

این آموزشگاه به دلیل سابقه ۱۵ ساله ای که دارد یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران است که آموزش ها به صورت ترمیک و یا فشرده می باشد که هر فردی با توجه به توانایی خود می تواند در این کلاس ها شرکت کند.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

۲. آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار

یکی از فعال ترین آموزشگاه ها در تهران آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار می باشد که اساتید نخبه در این آموزشگاه تدریس می کنند و روزانه تعداد زیادی از علاقه مندان در کلاس های زبان فرانسه ثبت نام می کنند. این آموزشگاه با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تدریس انواع زبان های مختلف، توانسته است بهترین تکنیک های روز را به کار گیرد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

۳. آموزشگاه زبان فرانسه قطب راوندی

این آموزشگاه در تهران ۴ شعبه دارد به همین دلیل دسترسی زبان آموزان به این آموزشگاه آسان تر است و به دلیل اینکه اساتید مجربی در این آموزشگاه تدریس می کنند این فضای آموزشی به یکی از پرطرفدارترین آموزشگاه ها تبدیل شده است. همچنین کلاس های آنلاین نیز برگزار می کنند که استقبال زیادی نیز می شود.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

۴. آموزشگاه زبان فرانسه ایران کمبریج

در این آموزشگاه به دلیل اینکه اساتید بومی فرانسوی تدریس می کنند جز بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران شده است. بعد از اتمام دوره ها، مدارک کاملا معتبر برای زبان آموزان ارائه می دهد. همچنین این آموزشگاه علاوه بر زبان فرانسه، زبان های مختلف دیگری را نیز به زبان آموزان آموزش می دهد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

۵. آموزشگاه زبان فرانسه برنا

این آموزشگاه که در سال ۸۳ تاسیس شده است یکی از باسابقه ترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران است که نزدیک ۱۸ سال است در این زمینه فعالیت می کند. آموزشگاه برنا نیز فقط در زمینه زبان فرانسه فعالیت نمی کند بلکه در زمینه زبان های مختلف دیگری نیز فعالیت می کند.

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس زبان فرانسه مشهد

۳ دیدگاه دربارهٔ «معرفی بهترین کلاس فرانسه تهران»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30% تخفیف ویژه کلوپ پاندا در جشنواره یلدایی نیکارو
مشاهده سانس‌ها
close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.