کلاس عربی

معرفی بهترین کلاس عربی مشهد

Rate this post

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس عربی مشهد میپردازیم. تاانتها همراه ما باشید.

زبان عربی در دنیای امروز

با توجه به نرخ رشد مسافران عربی به کشور ایران و از جمله شهر مقدس مشهد ؛ آموزشگاه ها دوره های آموزشی زبان عربی خود را رونق بخشیده اند . این دوره ها شامل دستور زبان و کلاس های بحث آزاد و … است  . البته با توجه به زبان کتاب مقدس ما مسلمانان ؛ خیلی از زبان آموزان با نیت فهم و درک کامل آیات قرآنی به سراغ آموزش این زبان میروند .

زبان عربی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است. آثار علمی، ادبی و مذهبی فراوانی به این زبان نوشته می‌شد. تأثیر عربی بر زبان‌های دیگر جهان اسلام مانند اردو، و زبان‌های گوناگون خانوادهٔ ترکی چشمگیر است.

ما در تلاشیم تا با معرفی بهترین های این رشته  انتخاب شما را ساده کنیم .

۱.معرفی بهترین کلاس عربی در مشهد :

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه زبان راه پویندگان

 • توضیحات : مجموعه کاملی از زبانها موسسه بین المللی راه پویندگان فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۳۸۵ در قالب برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی به ویژه آیلتس آغاز نمود. با شناخته شدن موسسه در میان اساتید و دانشجویان دانشگاه ها و تثبیت نام موسسه در میان قشر فرهیخته و نخبه جامعه به عنوان یک موسسه خوشنام و معتبر، مجموعه تصمیم به گسترش فعالیت های خود گرفت که در این راستا ابتدا زیر ساخت های موسسه (دارنده ایزو کیفیت آموزش از کشور انگلستان) در باب فرهنگ سازمانی، سطح دانش علمی اساتید و پرسنل در دستور کار قرار گرفت. پس از آن، اخذ مجوزهای لازم و رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه یاددهی و آموزش زبان های خارجی، اخذ مجوزاز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه ارائه مشاوره برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی، و سازمان فنی و حرفه ای برای برگزاری دوره های مرتبط به هتلداری باعث شد تا فعالیت های موسسه شکل متفاوت و متنوعی به خود بگیرد. آنچه موسسه بین المللی راه پویندگان را متمایز می سازد داشتن کادر قوی علمی، برنامه ریزی دقیق، برخورداری از دانش روز، وجود دپارتمان های تخصصی و بهره مندی از مشاوران و کارکنان متخصص و متعهد است.هدف ما خدمت رسانی مطمئن به مراجعه کنندگان محترم موسسه است. در این راستا، هیات مدیره موسسه از هر پیشنهادی که بتواند باعث ارتقای سطح و تنوع بخشیدن به مجموعه خدمات ارائه شده شود استقبال می کند و آن را مورد برسی قرار میدهد.

۲.معرفی بهترین کلاس عربی در مشهد:

مشاهده صفحه آموزشگاه

کالج دانشگاه فردوسی مشهد

 • توضیحات : معتبر و مشهور

اصلی‌ترین مأموریت این مجموعه، نظارت بر برگزاری آموزش های عالی آزاد در قالب دوره ها، سمینار ها و کارگاه ‌های حرفه‌ای، پیشرفته و تخصصی است که یا از سوی دانشکده ها، پژوهشکده ها و واحدهای دانشگاه طراحی و ارائه می‌شوند و یا اینکه به سفارش و درخواست سازمان‌ مورد نظر (دولتی یا خصوصی) و متناسب با نیاز آن‌ها می‌توانند تنظیم و برگزار گردند. به عبارت دیگر این عرصه از فعالیت‌های دانشگاه فردوسی مشهد که با نظارت کالج انجام می شود، تنها عرصه‌ای از کسب آموزش عالی در کشور است که نه تنها به دور از موانعی نظیر کنکور دسترسی همگان را به کسب دانش و علوم دانشگاهی سهل و آسان می‌نماید، بلکه بدون تقید به سرفصل‌های مصوب دروس دانشگاهی، می‌تواند برنامه‌های درسی متناسب با نیاز مخاطبان را به عنوان آموزش عالی دانشگاهی برای آنان تنظیم و ارائه نماید.
امید اینکه این حرکت نوین دانشگاه فردوسی مشهد همچون گذشته بتواند منشأ خیر و تحول در سطح جامعه بوده و در ارتقاء و به روز رسانی دانش علمی این منطقه از کشور مؤثر باشد.

رسالت دانشگاه‌ها در دهه‌های اخیر به شکل بارزی تغییر کرده است. زمانی آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص در زمینه‌های آموزشی از وظایف اصلی دانشگاه برشمرده می‌شد و پس از آن، با تغییر رویکرد جوامع علمی، پژوهش مورد توجه بیشتری قرار گرفت. اخیراً آنچه به عنوان ملاک تأثیرگذاری دانشگاه در پیشرفت یک کشور تلقی می‌گردد، کارآفرینی دانشگاه و اشتغال‌پذیری محصولات انسانی دانشگاه‌هاست.

طبیعتاً رسالت اصلی یک نهاد با آئین‌نامه، بخشنامه و شیوه‌نامه قابل تبیین نیست و عامل اصلی در تعیین رسالت یک نهاد، تأثیری است که از نیازهای اجتماعی نشأت می‌گیرد.


۳.معرفی بهترین کلاس عربی در مشهد:

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه زبان الوند

در دوره های زبان عربی این آموزشگاه شما میتوانید عرب زبان شوید . مکالمه با لهجه های عراقی و لبنانی و خلیجی برای شما با حضور در این موسسه فراهم خواهد شد . اساتید این مجموعه با تجربه زندگی کردن خارج از ایران ؛ شما را با اصطلاحات و کنایه ها و ضرب المثل های راجع مورد استفاده در گفت و گو های روزمره عرب زبانها آَنا میکنند .


 • توضیحات : فوق حرفه ای در مکالمه
۴.معرفی بهترین کلاس عربی در مشهد:

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه زبان حافظ

 • توضیحات : قدیمی و پر تجربه

آموزشگاه زبان حافظ نامی آشنا برای زبان آموزان مشهدی است . این آموزشگاه از جمله پیشگامان آموزش مدرن و استفاده از سبک های جدید در تدریس است . آموزشگاه زبان حافظ دارای دو شعبه پسرانه و دخترانه در یکی از بهترین مناطق مشهد مباشید .


۵.معرفی بهترین کلاس عربی در مشهد:

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه راشد

 • توضیحات : کلاسهایی متنوع

دوره ها و کلاس هایی که شما نیاز دارید در موسسه راشد برگزار می شود. کلاس های ترمیک که از سطوح مقدماتی تا پیشرفته است، کلاس های فشرده، کلاس های آموزش لهجه و کلاس های مخصوص مشاغل و .. را می توانید در شعب زبان موسسه راشد ثبت نام کنید.


۶.معرفی بهترین کلاس عربی در مشهد:

مشاهده صفحه آموزشگاه

کانون زبان ایران

 • توضیحات : اساتید نمونه

کانون زبان ایران که تاریخچه تاسیس آن به قبل از انقلاب اسلامی میرسد و با عنوان ایران و آمریکا بود که بعدها به نام کنونی تغییر پیدا کرد ؛ از جمله قدیمی ترین های ایران در آموزش زبان های خارجی میباشد .


۷.معرفی بهترین کلاس عربی در مشهد:

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه زبان شایان

 • توضیحات : مرکز تخصصی

برنامه ریزی آموزشی دقیق و علمی، حفظ و ارتقاء کیفیت آموزشی، تنوع و تناسب دوره های آموزشی با نیازهای آموزشی زبان آموزان، افزایش بهره وری و کاهش مؤثر زمان آموزشی، آماده ساختن زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی و … از جمله عوامل مورد توجه آکادمی زبان اندیشه شایان جهت جلب رضایت خاطر زبان آموزان ارجمند می باشد.


۸.معرفی بهترین کلاس عربی در مشهد:

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه زبان جهان علم

 • توضیحات : سیستماتیک و به روز

موسسه آموزش عالی آزاد جهان علم و پژوهش با چند مرکز و با در اختیار داشتن بیش از ۲۰۰ نفر نیروی اداری و آموزشی  و سابقه آموزشی طولانی خود و با ارائه سیستمی منحصر به فرد برای سطوح متفاوت توانسته است طیف گسترده ای از علاقه مندان به زبانهای ( انگلیسی – آلمانی –روسی –فرانسه- ایتالیایی – اسپانیولی – ترکی و عربی – چینی ) در دوره های کاربردی زبان را به مرکز جلب کند

ویژگی های یک کلاس عربی خوب چیست ؟

 • اساتید برجسته
 • محیط مناسب با امکانات استاندارد
 • منطقه شهری و دسترسی آسان
 • دربرگیرنده تمامی دوره ها
 • داشتن امکان ثبت نظر و بازخورد از نحوه فعالیت مربیان و عوامل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30% تخفیف ویژه کلوپ پاندا در جشنواره یلدایی نیکارو
مشاهده سانس‌ها
close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.