campain
معرفی بهترین کلاس زبان گلستان

معرفی بهترین کلاس زبان گلستان

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس زبان گلستان میپردازیم . تاانتها با ما همراه باشید.

فرق امریکن و بریتیش در تلفظ و بیان کلمات انگلیسی

دو زبان انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی در اکثر تلفظ‌ها تقریبا مشابه هستند. اما در بعضی کلمات نحوه ادای حروف صدادار و شدت‌گذاری روی حروف، تفاوت‌هایی وجود دارد. تفاوت‌های ظریفی که با گوش‌کردن فراوان و مراجعه به فونوتیک لغت‌ها در فرهنگ لغت، می‌توان آن‌ها از هم تشخیص داد. به عنوان مثال کلمه vase در بریتانیا بر وزن کلمه cars و در آمریکا بر وزن کلمه face خوانده می‌شود. حرف a کلمه tomato در  لهجه آمریکایی به صورت اِی و در لهجه بریتانیایی به صورت آ خوانده می‌شود.

تفاوت آمریکایی و بریتانیایی در اسامی مختلف برای یک مفهوم مشترک

اگر چه تعداد مفاهیم و اشیائی که برای آن‌ها در لهجه‌های آمریکایی و بریتانیایی، اسامی متفاوتی پیشنهاد شده‌است، چندان زیاد نیست، اما یک زبان‌آموز و مترجم لازم است اکثر آن‌ها را فرا بگیرد. چرا که این اسامی معمولا جز کلمات متداول مکالمات روزمره در هر کشور به حساب می‌آید. در ادامه به چند مورد از این کلمات اشاره می‌شود.

معرفی بهترین کلاس زبان گلستان

معرفی بهترین کلاس زبان گلستان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (گرگان-برادران)

توضیحات آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (گرگان-برادران) :

 آموزشگاه زبان سفیر در گرگان دارای دو شعبه میباشد. شعبه یک این آموزشگاه در خیابان گرگانپارس و شعبه دو در خیابان علیمحمدی واقع شده است. مدیریت این آموزشگاه بر عهده آقای پدرام رضوان میباشد.

این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید فرهیخته و با فراهم کردن امکانات بروز اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی برای آقایان نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین موسسه زبان گلستان

آموزشگاه زبان تاک

توضیحات آموزشگاه زبان تاک گرگان :

موسسه زبان خارجی تاک در تابستان 1391 توسط خانم زهرا حقوقی از دبیران باسابقه آموزش‌ و پرورش باهدف ارائه تکنیک‌های جدید به همراه سیستم‌های به‌روز آموزش زبان افتتاح شد.

زمستان 1393 واحد برادران توسط آقای میرفندرسکی تأسیس شد. تاک اولین موسسه در استان گلستان با کمک سیستم هوشمند سعی در استفاده از تکنولوژی در یادگیری زبان می‌باشد. کتب کمک ‌آموزشی با دقت انتخاب‌ شده‌اند تا مدرسین با تجربه این آموزشگاه با تکنولوژی تاک بتوانند مهارت‌های زبان را در فراگیران ایجاد کنند. زبان آموزان در ابتدا با استفاده از Online placement test در موسسه تعیین سطح می‌شوند. تاک سعی دارد با ایجاد محیطی صمیمی، آکادمیک و شاد به زبان آموزان کمک کند تا یادگیری زبان به بهترین نحو انجام شود.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین موسسه زبان گلستان

آموزشگاه زبان کانون زبان (گرگان-خواهران)

توضیحات آموزشگاه زبان کانون زبان (گرگان-خواهران) :

یکی از شعبات موسسه کانون زبان ایران در خیابان ولیعصر گرگان واقع شده است. مدیریت این شعبه بر عهده خانم ساره نجفی نژاد میباشد.

این موسسه با بهره مندی از اساتید مطرح و امکانات آموزشی بروز اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، عربی، فرانسوی، آلمانی و روسی برای بانوان نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع نوشتاری این مقاله

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.