campain
معرفی بهترین کلاس زبان گرگان

معرفی بهترین کلاس زبان گرگان

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس زبان گرگان میپردازیم.

چرا انگلیسی یاد میگیریم ؟

چرا انگلیسی یاد میگیریم ؟ این سوالی است که شاید ذهن افراد زیادی را به خود مشغول کرده باشد، فواید یادگیری زبان انگلیسی بسیار زیاد است و به همین دلیل میباشد که کودکان را از سنین پایین در این کلاسها ثبتنام میکنند تا زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

در حال حاضر  بیش از ۱.۵ میلیارد نفر در حال صحبت کردن با این زبان هستند. در سرتاسر جهان زبان انگلیسی انتخاب اول بسیاری از کشورهای پیشرفته و صنایع گوناگون است. با درک زبان انگلیسی طیف گسترده ای از فرهنگ های متنوع در اقصی نقاط کره زمین قابل فهم و تحلیل خواهند بود. به طور خلاصه، فهم و یادگیری زبان مزیت هایی بیکرانی دارد.

معرفی بهترین کلاس زبان گرگان
معرفی بهترین کلاس زبان گرگان

معرفی بهترین کلاس زبان گرگان

آموزشگاه زبان تاک

توضیحات آموزشگاه زبان تاک گرگان :

موسسه زبان خارجی تاک در تابستان 1391 توسط خانم زهرا حقوقی از دبیران باسابقه آموزش‌ و پرورش باهدف ارائه تکنیک‌های جدید به همراه سیستم‌های به‌روز آموزش زبان افتتاح شد.

زمستان 1393 واحد برادران توسط آقای میرفندرسکی تأسیس شد. تاک اولین موسسه در استان گلستان با کمک سیستم هوشمند سعی در استفاده از تکنولوژی در یادگیری زبان می‌باشد. کتب کمک ‌آموزشی با دقت انتخاب‌ شده‌اند تا مدرسین با تجربه این آموزشگاه با تکنولوژی تاک بتوانند مهارت‌های زبان را در فراگیران ایجاد کنند. زبان آموزان در ابتدا با استفاده از Online placement test در موسسه تعیین سطح می‌شوند. تاک سعی دارد با ایجاد محیطی صمیمی، آکادمیک و شاد به زبان آموزان کمک کند تا یادگیری زبان به بهترین نحو انجام شود.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان کانون زبان (گرگان-خواهران)

توضیحات آموزشگاه زبان کانون زبان (گرگان-خواهران) :

یکی از شعبات موسسه کانون زبان ایران در خیابان ولیعصر گرگان واقع شده است. مدیریت این شعبه بر عهده خانم ساره نجفی نژاد میباشد.

این موسسه با بهره مندی از اساتید مطرح و امکانات آموزشی بروز اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، عربی، فرانسوی، آلمانی و روسی برای بانوان نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (گرگان-برادران)

توضیحات آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (گرگان-برادران) :

 آموزشگاه زبان سفیر در گرگان دارای دو شعبه میباشد. شعبه یک این آموزشگاه در خیابان گرگانپارس و شعبه دو در خیابان علیمحمدی واقع شده است. مدیریت این آموزشگاه بر عهده آقای پدرام رضوان میباشد.

این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید فرهیخته و با فراهم کردن امکانات بروز اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی برای آقایان نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

3.5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «معرفی بهترین کلاس زبان گرگان»

  1. به نظرم کلاس مکالمه انگلیسی سریع تو گرگان فقط دکتر اسپیکو بینشون عالیه. من با استاد علیزاده کار کردم ۱ ماهه فشرده اندازه دو سال زبانم رفت جلو.

    1. مارال عزیز ممنون که نظرتو به اشتراک گذاشتی که دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنن. موفق باشی 🙂
      نیکارو؛ در جریانِ یادگیری…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.