campain
معرفی بهترین کلاس زبان چینی تهران

معرفی بهترین کلاس زبان چینی تهران

معرفی بهترین کلاس زبان چینی تهران

زبان چینی بیش از ۸۰هزارکاراکتر دارد که خود چینی‌ها هم همه آن را نمی‌شناسند و به طور روزانه از هزار کاراکتر آن استفاده می‌کنند. کاراکترهای زبان چینی به چندین نوع هستند طوری که زبان روز این کشور با زبان سنتی آن تفاوت زیادی دارد.

حتی تحصیل کرده‌های زبان چینی نمی‌توانند آن را تشخیص دهند. زبان چینی کاملا نقاشی‌است که تبدیل به خط شده‌است برای همین به زبان «اندیشه نگار» یا «مفهوم‌گرا» نیز شناخته می‌شود. به طور مثال مفهوم

«حساب‌کردن» و «شمردن» کاراکتر اولیه‌اش شبیه به زنی است که نشسته و یک سینی جلوی خود دارد و در حال پاک کردن برنج است.

در کاراکترهای سنتی به خوبی می‌توانید این نقاشی بودن را ببینید. اما امروزی آنها  تفاوت پیدا کرده‌است. برای مثال اگر کاراکترهای سنتی را ببینید کاملا می فهمید که کدام نماد خوردن است. اگر زبان چینی هم ندانید می‌فهمید که این نماد نماد انسان است. مثلا کاراکتری وجود دارد که بغل هرچیزی بیاید یعنی آب دارد. می‌تواند نشان دهنده آب یا رودخانه یا نوشیدنی باشد. با وجود آنکه عده‌ای خط کشورهای آسیایی را شبیه به هم می‌دانند باید گفت که اصلا اینطور نیست و زبان‌های کره‌ای و ژاپنی دارای الفبای مشخص هستند برای مثال توافق شده که یک کاراکتر حرف B را نشان دهد.

معرفی بهترین کلاس زبان چینی تهران
معرفی بهترین کلاس زبان چینی تهران

معرفی بهترین کلاس زبان چینی تهران

آموزشگاه زبان ایران کمبریج

توضیحات آموزشگاه زبان ایران کمبریج :

موسسه زبان ایران کمبریج در شهر تهران واقع شده است. این مرکز تخصصی آموزش زبان با کسب افتخارات فراوان در عرصه آموزش بیش از 12 زبان خارجی  یکی از معتبر ترین مراکز آموزش زبان های خارجی محسوب میشود.
زبان های خارجی از جمله انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، چینی ، ترکی استانبولی ، روسی ، عربی ، نروژی ، سوئدی ، هلندی ، دانمارکی و … به شکل گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی برای گروه سنی بزرگسال برگزار می گردد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

توضیحات آموزشگاه زبان ایران آکسفورد :

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در تهران واقع شده است. این آموزشگاه یکی از بهترین و با سابقه ترین آموزشگاه های زبان تهران محسوب می شود.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با فراهم کردن فضای مناسب و امکانات پیشرفته و با بهره مندی از اساتید برجسته اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی، روسی و ژاپنی برای سنین مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان نام آوران

توضیحات آموزشگاه زبان نام آوران :

موسسه آموزشی نام آوران در خیابان نصرت تهران واقع شده است. این موسسه با فراهم کردن فضا و امکانات مناسب و با بهره مندی از اساتید برتر، به صورت تخصصی اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان چینی برای سنین مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران
معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی تهران

منبع این مقاله

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.