campain
campain
معرفی بهترین کلاس زبان هندی تهران

معرفی بهترین کلاس زبان هندی تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس زبان هندی تهران میپردازیم.

زبان هندی (دیواناگری: हिन्दी)، یا دقیق‌تر هندی نوین معیار (دیواناگری: मानक हिन्दी) یک زبان هندوآریایی است که در شمال و مرکز هند بدان سخن گفته می‌شود.

هندی در واقع گونهٔ معیار و سانسکریت‌شده‌ی زبان هندوستانی است که خود برپایه گویش کهریبولی رایج در دهلی و مناطق پیرامونی در شمال هند پدید آمده‌است. هندی به خط دیواناگری نوشته می‌شود و یکی از دو زبان رسمی دولت هند در کنار انگلیسی است.هندی همچنین زبان رسمی ۹ ایالت و ۳ قلمرو اتحادیه و یکی از ۲۲ زبان برنامه‌ریزی‌شدهٔ در جمهوری هند است.

هندی زبان میانجی در مناطق کمربند زبان هندی و تا حد کمتری سایر بخش‌های هند است. بیرون از هند، زبان‌های متعددی رسماً به عنوان «هندی» شناخته می‌شوند ولی به زبان هندی نوین معیار که در این مقاله مورد بحث است، مربوط نمی‌شوند و به جای آن به گویش‌های دیگری از زبان‌های هندوآریایی همچون اودهی و بوجپوری اطلاق می‌شوند. هندی فیجی که در فیجی رسمی است و هندی کارائیبی که در ترینیداد و توباگو، گویان و سورینام رایج هستند نیز شامل این زبان‌ها می‌شوند.جدای از خط و دایره واژگان رسمی، گویشوران هندی معیار نسبت به گویشوران اردوی معیار که گونهٔ رسمی دیگری از زبان هندوستانی است، دارای فهم متقابل هستند.

هندی چهارمین زبان بر پایه جمعیت سخنگویان بومی در جهان پس از ماندارین، اسپانیایی و انگلیسی است و در کنار اردو به عنوان زبان هندوستانی، سومین زبان بر پایه مجموع تعداد سخنوران در جهان پس از ماندارین و انگلیسی به‌شمار می‌رود.

معرفی بهترین کلاس زبان هندی تهران
معرفی بهترین کلاس زبان هندی تهران

معرفی بهترین کلاس زبان هندی تهران

آموزشگاه زبان گات (ولیعصر)

توضیحات آموزشگاه زبان گات (ولیعصر) :

موسسه زبان گات از سال ۲۰۰۹ در تهران فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر این موسسه دارای چندین شعبه در شهر تهران میباشد و یکی از بهترین موسسات آموزش زبان های خارجی در شهر تهران محسوب می شود. مدیریت این موسسه بر عهده آقای احمد صالحی میباشد.

این موسسه با فراهم کردن فضای وسیع و امکانات پیشرفته و با بهره مندی از اساتید فرهیخته اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، فرانسوی، عربی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، هندی و … نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان سروش دانش

توضیحات آموزشگاه زبان سروش دانش :

شعبه مرکزی آموزشگاه زبان سروش دانش در خیابان ولیعصر تهران واقع شده است. مدیریت این آموزشگاه بر عهده خانم فروغ سادات فاطمیان میباشد.

این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، فرانسوی، عربی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، هندی و … به صورت خصوصی برای سنین مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان آلپیدا

توضیحات آموزشگاه زبان آلپیدا :

آموزشگاه زبان آلپیدا در سعادت آباد تهران واقع شده است. این آموزشگاه با فراهم کردن فضا و امکانات مناسب و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، عربی، اسپانیایی، هندی، ژاپنی و … نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی تهران
آموزش زبان دوم به کودک
معرفی بهترین کلاس انگلیسی کرج
معرفی بهترین کلاس آلمانی کرج
معرفی بهترین کلاس عربی بوشهر
معرفی بهترین کلاس فرانسه کرج
معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی شیراز
معرفی بهترین کلاس زبان رشت
معرفی بهترین کلاس زبان بوشهر
معرفی بهترین کلاس آلمانی بوشهر
معرفی بهترین کلاس فرانسه اصفهان
معرفی بهترین کلاس انگلیسی اصفهان

منبع این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.