معرفی بهترین کلاس زبان شهر قدس

معرفی بهترین کلاس زبان شهر قدس

Rate this post

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس زبان شهر قدس میپردازیم.

انگلیسی در سرتاسر جان و چگونگی گسترش آن

گسترش امپراطوری بریتانیا، بخصوص در قرون هفدهم، هجدهم و نوزدهم، باعث شد که زبان انگلیسی به اولین زبان بین المللی تبدیل شود. بالخص، بکارگیری زبان انگلیسی در آمریکای شمالی، استرالیا و هند،‌ و همچنین استفاده‌ از دیگر فرم‌های این زبان در کشورهای مستعمره انگلیس منجر به گسترده شدن و استفاده‌ی بیشتر از این زبان شد.

در طول قرن بیستم، محبوبیت و تاثیر جهانی زبان انگلیسی با تبدیل شدن آمریکا به یکی از ابرقدرت‌های جهانی پس از جنگ جهانی دوم به اوج خود رسید. همچنین فیلم‌های سینمایی، شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی و مواردی چون هالیوود و بی‌بی‌سی منجر به پر رنگ تر شدن این قضیه شدند.

امروزه، انگلیسی زبان اول حدود ۴۰۰ میلیون نفر در سرتاسر جهان است و حدود ۱ میلیارد نفر نیز از آن به عنوان زبان دوم خود استفاده می‌کنند. زبان انگلیسی در حدود ۶۰ کشور در سرتاسر جهان به عنوان زبان رسمی شناخته شده است، که در میان آنها می‌توان به بریتانیا و ایالات متحده اشاره کرد؛ این زبان همچنین زبان رسمی سازمان ملل و اتحادیه اروپا است.

معرفی بهترین کلاس زبان شهر قدس
معرفی بهترین کلاس زبان شهر قدس

معرفی بهترین کلاس زبان شهر قدس

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (شهرقدس-خواهران)

توضیحات آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (شهرقدس-خواهران) :

 آموزشگاه زبان سفیر گفتمان در بلوار ۴۵ متری کلهر شهر قدس واقع شده است.. مدیریت این آموزشگاه بر عهده آقای مهدی باقری میباشد.

این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید برجسته و با فراهم کردن امکانات بروز اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی برای بانوان نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین موسسه زبان شهر قدس

آموزشگاه زبان هما

توضیحات آموزشگاه زبان هما شهرقدس :

آموزشگاه زبان هما در بلوار مصلی شهر قدس واقع شده است. این آموزشگاه با در نظر گرفتن فضای مناسب و با بهره مندی از اساتید برجسته اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، فرانسوی و دوره تخصصی IELTS نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس زبان شهر قدس

آموزشگاه زبان شکوه ایران (شعبه شهرقدس)

توضیحات آموزشگاه زبان شکوه ایران (شعبه شهرقدس) :

یکی از موسسات زبان انگلیسی شکوه در بلوار انقلاب شهر قدس واقع شده است. مدیریت این شعبه بر عهده خانم نعل چگر میباشد.

این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید برجسته و فراهم کردن امکانات آموزشی پیشرفته اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، دوره تخصصی IELTS و TOEFL برای رده سنی های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30% تخفیف ویژه کلوپ پاندا در جشنواره یلدایی نیکارو
مشاهده سانس‌ها
close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.