campain
معرفی بهترین کلاس زبان شهریار

معرفی بهترین کلاس زبان شهریار

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس زبان شهریار مبپردازیم.

تاریخ زبان انگلیسی و تاثیرگذاری آن

زبان انگلیسی در طول 1500 سال گذشته، با شکل گیری آن در انگلیسی در قرن پنجم، و با آورده شدن آن به این کشور توسط مهاجران آنگلوساکسونی، تا به امروز در حال تکامل بوده است. انگلیسی، یک زبان ژرمنی است که به مرور زمان به یکی از تاثیرگذارترین زبانهای دنیا تبدیل شده است.

فرم اولیه‌ی آن را انگلیسی قدیمی می‌نامند، در حالی که فرمی تکامل یافته‌تر از آن را که در حدود قرن 11 صحبت می‌شد را به عنوان انگلیسی میانه می‌شناسند. اختراع دستگاههای چاپ در قرن 15 اولین سنگ بناهای انگلیسی مدرن را به وجود آورد.

در حالی که املا استاندارد این زبان در قرن 18 ام معرفی شد که به انگلیسی مدرن منتهی می‌شود.

در طول تاریخ، زبان انگلیسی تحت تاثیر زبانهای ژرمنی غرب و همچنین زبانهای رومنس بوده است. تعداد چشمیگری از کلمات زبان انگلیسی از زبانهای فرانسوی و لاتین گرفته شده است. به مرور زمان، اهمیت جهانی انگلیسی به شدت چشمگیری افزایش یافته است،‌ تا جایی که در حال حاضر این زبان به عنوان زبان اول تجارت، دیپلماسی، علم و تکنولوژی شناخته می‌شود.

امروزه زبان انگلیسی در سطح گسترده‌ای صحبت می‌شود و از اهمیتی برخوردار است که بعضی اوقات به آن زبان اصلی عصر مدرن یاد می‌شود.

معرفی بهترین کلاس زبان شهریار
معرفی بهترین کلاس زبان شهریار

معرفی بهترین کلاس زبان شهریار

آموزشگاه زبان خانه گفتگو

توضیحات آموزشگاه زبان خانه گفتگو شهریار:

آموزشگاه زبان خانه گفتگو در شهریار واقع شده است. این آموزشگاه با دارا بودن محیطی آرام و امکانات آموزشی پیشرفته و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری دوره های زبان انگلیسی، IELTS، TOEFL، TTC نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس زبان شهریار

آموزشگاه زبان معرفت شهریار

توضیحات آموزشگاه زبان معرفت شهریار:

آکادمی زبان معرفت در سال 1379 در شهریار بنیان تاسیس شد. از همان ابتدای فعالیت مهم ترین ماموریت از تاسیس این آکادمی تربیت زبان آموزان با بالاترین استانداردهای علمی در منطقه بوده است. در راه نیل به این مقصود ضمن بهره گیری از اساتید مجرب و امکانات آموزشی به روز و در فضایی حرفه ای و صمیمی بهره گیری شده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان راه کیش (پسران)

توضیحات آموزشگاه زبان راه کیش (پسران) :

آموزشگاه زبان راه کیش از سال 1379 فعالیت خود را در کرج آغاز کرد. این آموزشگاه دارای چندین شعب در گوهردشت، فردیس، مهرشهر و شهریار میباشد. آموزشگاه زبان راه کیش در شهریار دارای دو شعبه پسرانه و دخترانه است که مدیریت شعبه پسرانه بر عهده آقای حمید نجفی میباشد.

این آموزشگاه با فراهم کردن امکانات آموزشی بروز و با بهره مندی از اساتید فرهیخته اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ترکی و همچنین دوره های آمادگی IELTS، TTC، و FCE نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.