معرفی بهترین کلاس زبان ساری

معرفی بهترین کلاس زبان ساری

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس زبان ساری میپردازیم.

چرا زبان انگلیسی تا این حد مهم شده است؟

اگر نگاهی به دنیای اطراف خود بیاندازیم به وضوح اهمیت زبان انگلیسی را می بینیم. بسیاری از فعالیت های اقتصادی و ملاقات های تجاری به زبان انگلیسی برگزار می شوند، خیلی از دانشگاه ها به زبان انگلیسی فعالیت می کنند و توریست ها هم از زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک برای برقراری ارتباط استفاده می کنند.

چگونه زبان انگلیسی تا این حد مهم شده است؟

همه چیزی به امپراتوری بریتانیا برمی گردد که زمانی تا 25% جهان را در بر می گرفت. در زمان استعمار ، فرمانروایان انگلیسی مردم کشورهای تحت سلطه را مجبور به استفاده از زبان انگلیسی به جای زبان مادری خود می کردند. اگرچه سرآغاز زبان انگلیسی به عنوان یک زبان جهانی تاریخچه طولانی دارد با این حال زبان انگلیسی تاثیر غیرقابل انکاری بر روی رسانه ها ، داد و ستد ها و فعالیت های اقتصادی گذاشته است.اگر هنوز مطمئن نیستید که چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیرید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

معرفی بهترین کلاس زبان ساری
معرفی بهترین کلاس زبان ساری

معرفی بهترین کلاس زبان ساری

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (شعبه ساری)

توضیحات آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (شعبه ساری) :

آموزشگاه زبان سفیر در خیابان فرهنگ ساری واقع شده است. مدیریت این آموزشگاه بر عهده آقایان آرش قدسیان و وحید گرایلی میباشد.

این آموزشگاه با دارا بودن فضای مناسب و امکانات پیشرفته و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی برای سنین مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس زبان ساری

آموزشگاه زبان سیمین (شعبه مرکزی)

توضیحات آموزشگاه زبان سیمین (شعبه مرکزی) :

آموزشگاه زبان سیمین از سال 1372 در ساری اولین شعبه خود را تاسیس کرد و پس از گذشت زمان متناسب با حجم تقاضاهای علاقه مندان به زبان انگلیسی شعبات دوم، سوم و چهارم خود را تأسیس کرد.
موسسه سیمین با ارائه دوره‌های پیش‌دبستانی و اکتساب محور به نام دوره مادر و کودک مبدع و اولین ارائه‌کننده خدمات آموزشی زبان انگلیسی اکتساب محور در مازندران می‌باشد. علاوه بر آن دوره‌های ویژه کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، آمادگی تافل و آمادگی آیلتس را نیز در همه‌ی شعب چهارگانه خود برگزار می‌ کند.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس زبان ساری

آموزشگاه زبان مرکز آیلتس آریا

توضیحات آموزشگاه زبان مرکز آیلتس آریا ساری :

مرکز آیلتس آریا در خیابان فرهنگ ساری واقع شده است. این آموزشگاه با فراهم سازی امکانات و فضای مناسب و با بهره مندی از اساتید برجسته اقدام به برگزاری دوره های آیلتس نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان پاسارگاد

توضیحات آموزشگاه زبان پاسارگاد ساری :

آموزشگاه زبان پاسارگاد در خیابان مازیار ساری واقع شده است، مدیریت این آموزشگاه بر عهده خانم سمیرا شفیعی میباشد.

این آموزشگاه با فراهم کردن امکانات بروز و فضای مناسب اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی برای رده سنی های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه

منبع این مقاله

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نمی دونی چه کلاس یا دوره ای برای فرزندت مفیدتره؟
کلیک کن