معرفی بهترین کلاس زبان بوشهر

معرفی بهترین کلاس زبان بوشهر

ما در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین کلاس زبان بوشهر بپردازیم. با ما تا انتها همراه باشید.

آموزش زبان انگلیسی با روش دستور محور

تدریس دستورمحور، رایج‌ترین روش‌ تدریس زبان انگلیسی در محیط‌های آموزشی سنتی است؛ شاید به این علت که در این محیط‌ها در دروس زبان مادری نیز قواعد دستوری محوریت دارند. بر اساس این روش، محوریت قواعد دستوری باید در تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم نیز رعایت شود.

اِعمال روش دستوری فقط در صورتی امکان‌پذیر است که مدرس علاوه بر زبان انگلیسی به زبان مادری زبان‌آموز نیز مسلط باشد، زیرا بخش عمده‌ی این روش به توانایی مدرس در ترجمه بستگی دارد. قواعد دستور زبان انگلیسی باید به زبان مادری زبان‌آموز تدریس شوند و با مثال‌های واضح در قالب جملات ساده‌ی انگلیسی همراه باشد. مدرس باید این مثال‌ها را به زبان مادری زبان‌آموز ترجمه کند تا زبان‌آموز بتواند قواعد فراگرفته را با زبان مادری خود قیاس کند. قواعد زبان انگلیسی باید مؤکدانه به زبان‌آموز دیکته شود. همچنین مدرس باید به زبان‌آموز فرصت دهد تا ساختار و دستور زبان انگلیسی را در قالب مثال‌ها و آزمون‌های مختلف تمرین کند.

در روش دستوری، یادگیری واژگان زبان انگلیسی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا زبان‌آموز باید دانش واژگانی گسترده‌ای داشته باشد تا بتواند مثال‌های دستوری زبان انگلیسی را ترجمه کند و نیز خودش مثال‌های دستوری بزند. آزمون‌های دستور و واژگان مانند نیروی محرکه‌ی این روش هستند و باید در رأس برنامه‌ی آموزشی قرار گیرند. در این روش، سطح تسلط زبان‌آموز به زبان انگلیسی بر اساس قواعد دستوری سنجیده می‌شود.

معرفی بهترین کلاس زبان بوشهر

معرفی بهترین کلاس زبان بوشهر

آموزشگاه زبان سفیرلیان

توضیحات آموزشگاه زبان سفیرلیان :

مؤسسه زبان و خانه آیلتس سفیرلیان در سال ۱۳۸۹ با دریافت مجوز فعالیت از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر و با هدف آماده‌سازی متقاضیان برای آزمون آیلتس و آموزش زبان انگلیسی با یک شعبه در شهر بوشهر بنیان‌گذاری و فعالیت خود را آغاز کرد. این مؤسسه اکنون با سه شعبه از پیشگامان قدرتمند آموزش زبان انگلیسی در استان بوشهر میباشد. مؤسسه سفیرلیان با اقتدا بر اصول مدیریت جهانی (ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵) و اصول آموزش جهانی (رویکرد ارتباط محور)، محکم بر اصل رضایت مشتری پافشاری می‌کند.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان گاما (شعبه بوشهر)

توضیحات آموزشگاه زبان گاما (شعبه بوشهر) :

موسسه گاما به عنوان یک برند مجموعه آموزشی و مشاوره ای در شیراز و از سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرد، این آموزشگاه در شهرهای تهران، اصفهان و بوشهر شعبات دیگری دارد.

موسسه گاما در زمینه های کنکور، زبان های خارجه و اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی با مجوزهای رسمی و ثبت شده در وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران ،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش فعالیت مینماید.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

توضیحات آموزشگاه زبان ایران آکسفورد :

آکادمی زبان ایران آکسفورد دوره های مهارت آموزی زبان انگلیسی را از سال ۱۳۹۲ با شعار برگی نو در آموزش زبان انگلیسی آغاز کرد.سیستم آموزشی آموزشگاه آکسفورد به صورت مکالمه محور بوده و در کلیه کلاس های آموزشی تاکید بر تقویت سطح مکالمه زبان آموز می باشد. استفاده از جدیدترین کتب آموزشی از انتشارات دانشگاه آکسفورد و دانشگاه انگلستان از بدو تاسیس از نقاط قوت این موسسه محسوب می گردد. همچنین بهره مندی از اساتید جوان و پویا به زبان آموزان این امکان را می دهد تا از کلاس های خود انرژی بگیرند و طعم واقعی آموزش زبان را بچشند.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان آریا

توضیحات آموزشگاه زبان آریا :

موسسه زبان های خارجی آریا، با دریافت مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در بخش بزرگسال و دریافت مجوز از اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در بخش کودک و نوجوان (دخترانه و پسرانه) از سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان آفرینش

توضیحات آموزشگاه زبان آفرینش :

آموزشگاه زبان آفرینش در خیابان عاشوری بوشهر واقع شده است. مدیریت این آموزشگاه بر عهده خانم مینا چوی میباشد.

این آموزشگاه با دارا بودن فضای مناسب و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و کره ای نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان یورو کالج

توضیحات آموزشگاه زبان یورو کالج :

موسسه زبان یورو کالج از سال 1390 فعالیت آموزشی خود را در شهر بوشهر آغاز کرد. مدیریت این مجموعه بر عهده خانم مهوش میرزایی میباشد.

این آموزشگاه با فراهم کردن امکانات پیشرفته آموزشی و با بهره مندی از اساتید فرهیخته اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، ترکی استانبولی و دوره فشرده آیلتس نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی تهران
آموزش زبان دوم به کودک
معرفی بهترین کلاس انگلیسی کرج
معرفی بهترین کلاس آلمانی کرج
معرفی بهترین کلاس فرانسه کرج
معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی شیراز
معرفی بهترین کلاس زبان رشت

2.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید روی دکمه نارنجی پایین کلیک کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.