معرفی بهترین کلاس زبان اسلام شهر

معرفی بهترین کلاس زبان اسلام شهر

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس زبان اسلام شهر میپردازیم. تاانتها همراه ما باشید.

یادگیری یک زبان جدید در چند مرحله ساده

اولین قدم برای یادگیری سریع یک زبان جدید ، تعیین اهداف و انگیزه ی لازم برای خود است . اهداف خود را بارها و بارها مرور کنید چرا که اینکار انگیزه ی زیادی برای فراگیری زبان به شما می دهد .
اگر اهدافتان را مشخص نکنید ، چگونه می توانید بفهمید که می خواهید به چه چیزی برسید و ارزیابی کنید که آیا به آن دست یافته اید یا خیر؟

وقتی با ایده یادگیری یک زبان جدید روبرو هستیم، بیشتر ما احساس غرق شدن می کنیم. کلمات زیادی برای یادگیری وجود دارد و روشهای مختلف زیادی برای مطالعه وجود دارد. تعیین اهداف ، تمرکز شما را افزایش می دهد ، بنابراین می توانید از نگرانی در مورد جزئیات دست بکشید و به کار اصلی خود مشغول شوید.

تحقیقات نشان می دهد افرادی که نوع صحیحی از اهداف را تعیین می کنند ، احتمال موفقیت بیشتری دارند. برای اینکه بتوانید اهدافی تعیین کنید که قابل دست یافتن بوده و احساس دستیابی به آنها ملموس باشد بایستی ، روی نتایج خاص و ملموس متمرکز شوید.

اهداف کلی تان را تعیین کنید و به جای اینکه فکر کردن به مدت زمان مطالعه ،بر آنچه قصد دارید یاد بگیرید ، متمرکز شوید.

یک نمونه از یک هدف ملموس و دست یافتنی این است که ، “این هفته می خواهم 30 کلمه لغات اسپانیایی را که مربوط به خرید است یاد بگیرم.” اهداف کوتاه مدت را تعیین کنید. خوب است که یک هدف نهایی داشته باشید – مطلبی که در نهایت امیدوارید به آن برسید. اما تعیین اهداف کلی و بلند مدت برای تقویت روزانه یادگیری بیش از حد مورد نیاز است. هدف نهایی خود را به بخش های کوچکتر تقسیم کنید و برای هر هفته یا ماه اهداف کمتری را تعیین کنید.

معرفی بهترین کلاس زبان اسلام شهر

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (شعبه اسلامشهر)

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان رسا (واحد پسران)

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان فاروس

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس شنا اسلامشهر

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نمی دونی چه کلاس یا دوره ای برای فرزندت مفیدتره؟
کلیک کن