وبلاگ نیکارو

معرفی بهترین کلاس آلمانی تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس آلمانی تهران می پردازیم . با ما همراه باشید و این مطالب مفید را مطالعه نمایید.

زبان آلمانی

زبان آلمانی یکی از پرطرفدارترین زبان های جهان می باشد. زبان آلمانی در قسمتی از اروپا صحبت می شود. دلیل زیبایی و ظرافت هایی که دارد؛ بسیاری از افراد اقدام به آموزش آن میکنند تابتوانند به این زبان صحبت کنند. در تهران کلاس های زیادی برای آموزش زبان وجود داردکه ما در این مطلب می خواهیم شما را بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در تهران آشنا کنیم تا با آگاهی کامل بتوانید اقدام به آموزش آن نمایید.

معرفی بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در تهران

1. آموزشگاه زبان آلمانی گاما

توضیحات آموزشگاه زبان گاما تهران :

آموزشگاه زبان گاما به عنوان یک برند مجموعه آموزشی و مشاوره ای در شیراز و از سال ۸۹ اغاز به کار نموده است.

این موسسه در زمینه های کنکور، زبان های خارجه و اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی فعالیت نموده و مجوزهای رسمی و ثبت شده در وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران ،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش را دارا میباشد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


2. آموزشگاه زبان آلمانی گوته

توضیحات آموزشگاه زبان آلمانی گوته (قلهک) تهران :

مؤسسه آموزش زبان آلمانی مؤسسه آموزش زبان آلمانی که در سال 1995 توسط سفارت جمهوری فدرال آلمان در ایران تأسیس گردید، در شمار مراکز پیشرو جهت فراگیری زبان آلمانی قرار دارد. مؤسسه آموزش زبان آلمانی برای بزرگسالان و نوجوانان دوره های مختلف در سطوح A1 تا C2 ارائه و آزمون های رسمی و بین المللی مؤسسه گوته را برگزار می کند. این مؤسسه با برگزاری دوره های آموزش مدرسین تلاش دارد موجبات بهبود کیفیت تدریس زبان آلمانی را در ایران فراهم آورد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


3. آموزشگاه زبان  آلمانی کانون زبان ایران

توضیحات آموزشگاه زبان کانون زبان ایران تهران :

مدیریت این آموزشگاه ها با دیگر آموزشگاه های زبان آلمانی در تهران فرق دارد و زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اداره می شود. از جمله مزیت های این آموزشگاه این است که برنامه منظمی دارند، زبان آموزان به شعب کانون به راحتی می توانند دسترسی داشته باشند و همچنین قیمت دوره هایی که برگزار می کنند مناسب تر می باشد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


4.آموزشگاه زبان موسسه زبان نگار

توضیحات آموزشگاه زبان موسسه زبان نگار تهران :

آموزش زبان های انگليسي – آلماني – فرانسه – عربي- روسی- چینی – ایتالیایی – هلندی – اسپانیایی – ترکی استانبولی و سوئدی است.

مرکز تخصصي آموزش زبانهاي خارجي زبان نگار در سال ۱۳۸۱ با اخذ مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی تاسيس شد. از همان ابتدا فعالیت تخصصی خود را در خصوص زبانهای خارجی آغازکرد. این موسسه امکانات خود را با توجه به نیازمندی های زبان آموزان و مراکز آموزشی ارتقاء داده است. این موسسه بیش از 10 سال است که در رابطه با آزمونهای مختلف سفارت فعالیت می نماید.

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

کلاس زبان آلمانی درمشهد

منبع این مقاله