معرفی بهترین کلاس آشپزی کرج

معرفی بهترین کلاس آشپزی کرج

Rate this post

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس آشپزی کرج میپردازیم . با ما همراه باشید .

تهیه کنسرو

قاعده کلی در صنعت کنسروسازی ضد عفونی کردن مواد غذایی بوسیله حرارت در ظروف سربسته می باشد که بدین وسیله از گندیدگی اغذیه و در نتیجه از عوامل فساد برای مدت زیادی جلوگیری می کند. نبودن وسایل حمل و نقل مخصوص اغذیه و نداشتن سردخانه های مجهز جهت نگهداری آن ها ایجاب می کند که مازاد غذاها را بصورت کنسرو در آوریم.

آب میوه های کنسرو شده

ویتامین های موجود در آب میوه ها، ویتامین c، ویتامین a، ویتامین b، مقداری پروتئین و نیاسین می باشد که به غیر از ویتامین c، سایر مواد آن در درجات عادی محیط خواص خود را از دست نمی دهند.

ولی درصد ویتامین c موجود در مدت ۱۲ ماه اگر در ۵ درجه سانتی گراد یا کمتر از آن نگهداری شود از بین می رود ولی اگر در ۲۵ درجه نگه داری شوند در آخر ۱۲ ماه، ۲۵ درصد و در پایان ۲۴ ماه بیش از ۵۰ درصد آن کاهش پیدا می کند.
کمپوت سبزیجات ـ سبزی ها از قبیل نخود سبز، لوبیا هرگاه در حرارت ۲۵ درجه نگهداری شوند، در مدت ۱۲ ماه حدود ۱۵ درصد ویتامین C ، خود را از دست می دهند. سبزی و میوه خشک در صورتی که رطوبت آن بیش از ۵ درصد و دارای پوشش قابل نفوذ در برابر هوا باشد در مدت کوتاهی مقدار مهمی از مواد مغذی خود را از دست می دهند.
گوشت های کنسرو شده ـ گوشت بسته بندی شده و کنسرو منابعی برای تأمین مواد پروتئین و سایر مواد مغذی بدن می باشند ولی با وجود این که پروتئین این نوع اغذیه در درجات معمولی هوا کاسته نمی شود ممکن است قدرت نیروی جذب آن ها در بدن کاهش یابد.

معرفی بهترین کلاس آشپزی کرج

معرفی بهترین کلاس آشپزی کرج

آموزشگاه آشپزی نگین گل

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه آشپزی مهنا

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه آشپزی مزه های نو

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه آشپزی کندو

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه آشپزی شف لند

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس خیاطی کرج
معرفی بهترین کلاس کنکورکرج
معرفی بهترین کلاس فرانسه کرج
معرفی بهترین کلاس آلمانی کرج
معرفی بهترین کلاس انگلیسی کرج
معرفی بهترین کلاس قرآن کرج
معرفی بهترین کلاس یوگا کرج

منبع این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30% تخفیف ویژه کلوپ پاندا در جشنواره یلدایی نیکارو
مشاهده سانس‌ها
close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.