campain
معرفی بهترین کلاس آرایشگری غرب تهران

معرفی بهترین کلاس آرایشگری غرب تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس آرایشگری غرب تهران میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

پیشرفت شغلی:

آرایشگری که دور ه های تخصصی بیشتری را بگذراند، به دلیل مهارت های خود می‌تواند مشتریان بیشتری داشته باشد و امکان تاسیس آموزشگاه آرایشگری را پیدا می کند.

فضای شغلی :

آرایشگاه باید سرپوشیده، بهداشتی و مرتب باشد. معمولا بین آرایشگران یک آرایشگاه و مشتریانشان روابط دوستانه حاکم است. محیط آرایشگاه باید به تایید وزارت بهداشت برسد. دیوارهای بخش هایی از آرایشگاه باید به طور کامل یا تا نیمه با سنگ یا سرامیک پوشید ه باشد. کف آن ها نیز باید از سنگ باشد و راه آب هم داشته باشد.

آرایشگران با فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی ارتباط شغلی دارند.

وظایف و مسئولیت‌ها:

وظایف آرایشگران خانم و آقا با هم تفاوت هایی دارد ولی در کل، آرایشگر باید بتواند رضایت مشتریان را جلب کند و ازعهده انجام تمامی درخواست های آن ها برآ ید. البته در بعضی از آرایشگاه‌های زنانه هر فرد در کاری تخصص دارد ولی تمامی خدمات لازم در آنجا ارائه می شود. رعایت امور بهداشتی مثل ضدعفونی کردن وسایل و استفاده از تیغ یک بار مصرف و به طور کلی مراقبت از حفظ سلامتی مردم از وظایف اصلی آرایشگر است. به علاوه،آرایشگر باید به دقت به درخواست های مشتری گوش دهد و دقیقا همان چیزی را که او می خواهد انجام دهد.

معرفی بهترین کلاس آرایشگری غرب تهران
معرفی بهترین کلاس آرایشگری غرب تهران

مطلوبیت‌های شغل آرایشگری:

آرایشگاه های زنانه درآمد بسیار خوبی دارند؟ زیرا علاوه بر آرایشگری، خدمات بهداشتی و زیباسازی و ترمیم پوست هم انجام می دهند. از دیگر مزیت های شغل آرایشگری تعیین ساعت کاری توسط ارایشگر است. او اختیار دارد ساعات کاری خود را مشخص کند. اکر آرایشگر خود محل کار مستقلی نداشته باشد، معمولا در آرایششاه های دیگر به صورت درصدی کار می کند؛

به این صورت که از سود به دست آمده، درصدی به صاحب آرایشگاه و درصدی به آرایشگر تعلق می گیرد. البته حالت دیگری هم وجود دارد و آن این است که چند نفر با هم یک آرایشگاه را اجاره می کنند و سود به طور مساوی بین آن ها تقسیم می شود.

محدودیت‌های شغل آرایشگری:

در بلند مدت ممکن است آرایشگر دچار ناراحتی هایی در ناحیه گردن، کمر و پا شود.

معرفی بهترین موسسه آرایشگری غرب تهران

آموزشگاه زیبایی کلبه آرزو

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زیبایی دوبانو

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زیبایی بانوی خاص

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زیبایی قصر مانلی

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس گریم تهران
معرفی بهترین کلاس آرایشگری شرق تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.