معرفی بهترین باشگاه والیبال تهران

معرفی بهترین باشگاه های والیبال در تهران

در این مقاله به معرفی بهترین باشگاه های والیبال در تهران میپردازیم. تا انتها با ما همراه باشید.

والیبال

ورزش والیبال یکی از ورزش های پرطرفدار می باشد که برای اولین بار در سال 1895 در آمریکا متولد شده است. این ورزش را در همه جهان بازی می کنند اما در شرق آسیا، برزیل، ایتالیا محبوبیت خاصی دارد. امروزه در ایران نیز بسیاری از افراد مشغول ورزش والیبال می باشند و در بهترین باشگاه های والیبال فعالیت می کنند اما با این حال برخی از افراد در تهران هستند که نمی دانند کدام باشگاه ورزشی در زمینه والیبال به خوبی فعالیت می کند به همین دلیل ما می خواهیم شما را با بهترین باشگاه های والیبال در تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید و این مطالب مفید را مطالعه نمایید.
والیبال یک ورزش تیمی و ششمین ورزش محبوب و گسترده ترین ورزش در بیشتر کشورهای جهان است که در آن بازیکنان در دو تیم شش نفره، در دو سوی توری قرار می گیرند و تلاش می کنند تا طبق قوانین بازی، توپ را از روی تور در زمین تیم مقابل فرودآورند. هرتیم حداقل باید 3 ست (یا دست) از 5 پنج ست بازی را ببرد، تا بتواند پیروز مسابقه شود.

والیبال چیست؟           

والیبال یکی از ورزش های گروهی و تیمی و توپی است که امروزه در ایران به ورزش های پرطرفدار تبدیل شده است. این ورزش در فضای سرپوشیده اجرا می شود و جز 6 ورزش برتر دنیا می باشد. والیبال جز ورزش هایی است که قوانین خاصی دارد و باید براساس قوانین بازی شود. معمولا تعداد بازیکنان داخل زمین در هر تیم 6 نفر است. در ادامه به معرفی بهترین باشگاه والیبال در تهران خواهیم پرداخت.

بهترین باشگاه والیبال در تهران

معرفی بهترین کلاس والیبال در تهران

در تهران باشگاه های ورزشی زیادی وجود دارد که در زمینه های مختلفی فعالیت می‌کنند. در ادامه لیستی از بهترین باشگاه های والیبال در تهران را برای شما آورده ایم. در این باشگاه ها کلاس والیبال برگزار می‌شود و شما با ثبت نام در هریک از باشگاه والیبال تهران می‌توانید آموزش ببینید و از این ورزش جذاب و پرطرفدار لذت ببرید. برخی از این مجموعه ها مخصوص بانوان هستند و کلاس والیبال دخترانه برگزار می‌کنند. کافیست روی دکمه مشاهده صفحه آموزشگاه کلیک کنید تا آدرس و شماره تماس هر کدام از این مدرسه والیبال را مشاهده کنید.

آکادمی والیبال برگشادی

 • مدیریت: آقای رامین برگشادی
 • دارای 4 شعبه در شهر تهران
 • توضیحات: آکادمی والیبال برگشادی برگزارکننده دوره های آموزش والیبال آقایان از مبتدی تا حرفه ای برای تمامی رده های سنی میباشد. این باشگاه والیبال در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان فعالیت دارد و در تمامی مسابقات استان تهران شرکت میکند. آکادمی والیبال برگشادی دارای 4 شعبه در نقاط مختلف تهران شامل میدان آزادی، اتوبان ستاری، میدان صنعت، و سیمون بولیوار میباشد.

مشاهده صفحه آموزشگاه

آکادمی والیبال آتان

 • مدیریت: آقای علی برگشادی
 • دارای 3 شعبه در شهر تهران
 • توضیحات: آکادمی والیبال آتان دارنده ۴ سال قهرمانی استان تهران، برگزارکننده آموزش تخصصی والیبال از پایه تا بزرگسال میباشد. آکادمی والیبال آتان دارای 3 شعبه در جنت آباد مرکزی، شهرک راه آهن و شهرک غرب میباشد.

مشاهده صفحه آموزشگاه

خانه والیبال تهران

مشاهده صفحه آموزشگاه

مجموعه ورزشی حجاب بانوان

مشاهده صفحه آموزشگاه

مدرسه والیبال آرمان

مشاهده صفحه آموزشگاه

مجموعه ورزشی تختی

مشاهده صفحه آموزشگاه

کانون والیبال پدیده

مشاهده صفحه آموزشگاه

قیمت کلاس والیبال در تهران

قیمت کلاس والیبال در تهران به عوامل مختلفی مثل نوع سالن، کیفیت و تجهیزات سالن، محله باشگاه والیبال، سطح ورزشکارا، تعداد جلسات و میزان تجربه و تخصص مربی والیبال بستگی دارد. به طور کلی میتوان گفت قیمت کلاس والیبال در تهران از حدود 400 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغیر می‌باشد. این قیمت ها مختص به جنسیت خاصی نیست و هر کلاس والیبال در تهران، چه کلاس والیبال دخترانه در تهران و چه کلاس پسرانه از این قانون تبعیت می‌کنند.

دنبال کلاس میگردی؟
بهتر نیست قبلش توانمندی‌هات رو بشناسی!؟

سنجش توانایی‌های ذهنی با استفاده از جدیدترین آزمون‌های کامپیوتری و منطبق با استانداردهای جهانی توسط متخصصین روانشناس
*ویژه ۷ تا ۱۸ سال*
*برای مشاوره رایگان فرم را تکمیل کنید*
4.1/5 - (15 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «معرفی بهترین باشگاه های والیبال در تهران»

 1. متاسفانه باشگاه والیبال آتان (برگشادی) فقط پولکی هستن
  اگر پول بیشتر از شهریه بدی فرزندتون رو تو بازی و مسابقات راه میدن
  در غیر اینصورت مثل توپ جمع کن باهاش برخورد میکنن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات